Funäsfjällen · Härjedalen · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Tänndalen
Voor Tänndalen geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 6 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 750 m, 0 mm op 900 m en 0 mm op 1.050 m in de 24 uur vanaf 6 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Tänndalen en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Volg het weer langs het dal van Tänndalen, van de hellingen van Hamra tot Svansjön, met afzonderlijke overzichten voor bergweer en gemelde sneeuw.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 19 dec · over 43 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: De verwachting vertegenwoordigt het verbonden alpiene gebied Tänndalen: Hamra, Buskvallen, Tännporten en Svansjön. Andere partners van de Funäsfjällen-pas, waaronder Tänndalsvallen, hebben eigen omstandigheden. Hamra Syd is afzonderlijk toerskiterrein.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-3 – 1 °C · 900 m · 6 nov – 8 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 6 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 750, 900 en 1.050 m gebruiken één representatief verwachtingspunt op 62,5619° N, 12,2317° O. Het zijn modelverwachtingen op aangevraagde hoogtes, geen drie weerstations of geverifieerde hoogtes van dalstation, middenberg en top. Lokale omstandigheden kunnen langs het dal verschillen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 6 nov 2026, 19:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 6 nov 2026, 23:00 | -1,3 | 0 | 96 | 3,7 |
| 7 nov 2026, 00:00 | -1,7 | 0 | 95 | 3,4 |
| 7 nov 2026, 01:00 | -1,9 | 0 | 93 | 3,1 |
| 7 nov 2026, 02:00 | -1,7 | 0 | 92 | 3,5 |
| 7 nov 2026, 03:00 | -1,4 | 0 | 92 | 4,5 |
| 7 nov 2026, 04:00 | -1 | 0 | 93 | 5,4 |
| 7 nov 2026, 05:00 | -0,6 | 0 | 94 | 5,9 |
| 7 nov 2026, 06:00 | -0,3 | 0 | 94 | 5,9 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -0,1 | 0 | 94 | 5,7 |
| 7 nov 2026, 08:00 | -0,1 | 0 | 94 | 5 |
| 7 nov 2026, 09:00 | 0,1 | 0 | 92 | 5,6 |
| 7 nov 2026, 10:00 | 0,3 | 0 | 94 | 6 |
| 7 nov 2026, 11:00 | 0,6 | 0 | 95 | 6,1 |
| 7 nov 2026, 12:00 | 0,8 | 0 | 96 | 5,9 |
| 7 nov 2026, 13:00 | 0,9 | 0 | 96 | 5,2 |
| 7 nov 2026, 14:00 | 1,1 | 0 | 94 | 5,7 |
| 7 nov 2026, 15:00 | 1 | 0 | 95 | 4,8 |
| 7 nov 2026, 16:00 | 1 | 0 | 95 | 5,6 |
| 7 nov 2026, 17:00 | 0,9 | 0 | 96 | 5,4 |
| 7 nov 2026, 18:00 | 0,8 | 0 | 96 | 5,6 |
| 7 nov 2026, 19:00 | 0,8 | 0 | 96 | 6,4 |
| 7 nov 2026, 20:00 | 0,8 | 0 | 96 | 5,9 |
| 7 nov 2026, 21:00 | 0,9 | 0 | 96 | 5,6 |
| 7 nov 2026, 22:00 | 0,9 | 0 | 95 | 5,7 |
| 7 nov 2026, 23:00 | 0,7 | 0 | 95 | 5,5 |
| 8 nov 2026, 00:00 | 0,5 | 0 | 95 | 5 |
| 8 nov 2026, 01:00 | 0,3 | 0 | 94 | 4,2 |
| 8 nov 2026, 02:00 | 0 | 0 | 93 | 3,8 |
| 8 nov 2026, 03:00 | -0,3 | 0 | 93 | 3,4 |
| 8 nov 2026, 04:00 | -0,5 | 0 | 92 | 2,6 |
| 8 nov 2026, 05:00 | -1,1 | 0 | 93 | 2 |
| 8 nov 2026, 06:00 | -1,6 | 0 | 92 | 1,5 |
| 8 nov 2026, 07:00 | -2 | 0 | 91 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 08:00 | -2,3 | 0 | 89 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 09:00 | -2,4 | 0 | 88 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 10:00 | -1,3 | 0 | 86 | 1,2 |
| 8 nov 2026, 11:00 | 0 | 0 | 85 | 1 |
| 8 nov 2026, 12:00 | 0,7 | 0 | 85 | 1,1 |
| 8 nov 2026, 13:00 | 1 | 0 | 84 | 1,2 |
| 8 nov 2026, 14:00 | 0,6 | 0 | 85 | 1,2 |
| 8 nov 2026, 15:00 | -0,3 | 0 | 90 | 1,1 |
| 8 nov 2026, 16:00 | -1,6 | 0 | 95 | 1,2 |
| 8 nov 2026, 17:00 | -2,3 | 0 | 93 | 1,3 |
| 8 nov 2026, 18:00 | -2,6 | 0 | 89 | 1,7 |
| 8 nov 2026, 19:00 | -2,6 | 0 | 87 | 2,1 |
| 8 nov 2026, 20:00 | -2,6 | 0 | 86 | 2,3 |
| 8 nov 2026, 21:00 | -2,4 | 0 | 89 | 2,5 |
| 8 nov 2026, 22:00 | -2,2 | 0 | 91 | 2,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 16/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 7 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 64 h
6 nov 2026, 14:00 → 6 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
- 6 nov 2026, 19:00 · 900 m
- 6 nov 2026, 14:00 · 900 m
- 6 nov 2026, 09:00 · 900 m
- 6 nov 2026, 04:00 · 900 m
- 5 nov 2026, 23:00 · 900 m
- 5 nov 2026, 18:00 · 900 m
- 5 nov 2026, 13:00 · 900 m
- 5 nov 2026, 07:00 · 900 m
- 5 nov 2026, 03:00 · 900 m
- 4 nov 2026, 22:00 · 900 m
- 4 nov 2026, 17:00 · 900 m
- 4 nov 2026, 12:00 · 900 m
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-1,7°C
Wind: 4,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 19:00-1,3°C
Wind: 3,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 19:00-0,3°C
Wind: 3,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
6 nov, 23:00 → 7 nov, 23:00
750 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.050 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
4 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
5 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-1,3°Weerkansen voor sneeuwproductie
16 / 48 hLangste koude periode: 7 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 6 nov 2026 | -1,3° / -1,3° | 0 mm (1 h) |
| 7 nov 2026 | -1,9° / 1,1° | 0 mm (24 h) |
| 8 nov 2026 | -2,6° / 1° | 0 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 6 nov, 19:00 · Opgehaald: 6 nov, 20:17 · Europe/Stockholm
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode6 nov 2026, 23:00 — 9 nov 2026, 15:0064 h · 900 m · Europe/Stockholm
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: -1 °C
Nieuwste verwachting: -0,9 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +2 hEerdere verwachting: 29 h
Nieuwste verwachting: 31 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -1 °C | -0,9 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 29 h | 31 h | +2 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 6 nov 2026, 14:00
Opgehaald: 6 nov 2026, 15:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 6 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 6 nov 2026, 20:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Tänndalen · Volgens de bron vermeld: liften
Tänndalen · liften volgens bron including conveyors en storm liftsBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 6 nov 2026, 10:25
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
Liftstatus
- Lången · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- TP Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Blåbärsliden 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Blåbärsliden 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Parkliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Kläppliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Valliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Hamraliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Fäbodknappen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Hamra Komfort · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Barnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Vigelliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Rullbandet Tännporten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Rullbandet Krokskogen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Rullbandet Hamra · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Stormlift 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Stormlift 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
- Stormlift 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Öppet lör-sön för allmänheten kl. 09-15. Öppet dagligen för träningsgrupper och alpina klubbar.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Tänndalen · Volgens de bron vermeld: liften
Tänndalen · liften volgens bron including conveyors en storm lifts6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 6 nov 2026, 10:25
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tänndalen · Volgens de bron vermeld: liften
Tänndalen · liften volgens bron including conveyors en storm lifts5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2 nov 2026, 08:33
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tänndalen · Volgens de bron vermeld: liften
Tänndalen · liften volgens bron including conveyors en storm lifts4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2 nov 2026, 08:33
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tänndalen · Volgens de bron vermeld: liften
Tänndalen · liften volgens bron including conveyors en storm lifts3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2 nov 2026, 08:33
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Tänndalen verwacht?
Voor Tänndalen geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 6 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 750 m, 0 mm op 900 m en 0 mm op 1.050 m in de 24 uur vanaf 6 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Tänndalen?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Tänndalen. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Tänndalen?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Tänndalen. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het skigebied strekt zich uit langs het dal, met afdalingen boven en onder de boomgrens. Open hoogvlakte en lager berkenbos bieden verschillende omgevingen; bekijk eerst de verwachting en controleer daarna je dalstation en toegangsbericht.
Voor je skidag
Geldt deze verwachting voor de hele Funäsfjällen-pas?
Nee. Een regionale pas kan meerdere afzonderlijke skigebieden omvatten. Deze pagina vertegenwoordigt Tänndalen; Tänndalsvallen, Funäsdalsberget, Ramundberget en andere paspartners hebben eigen verwachtingen en openingsberichten nodig.[4]
Waarom 750, 900 en 1.050 meter vergelijken?
Vergelijk hetzelfde uur op elke hoogte voor veranderingen in temperatuur, wind en neerslag. De waarden helpen de verwachting per hoogte te lezen, maar meten geen sneeuw op een afzonderlijke afdaling.[11]
Mag ik een open lift gebruiken als ik niet bij een trainingsgroep hoor?
Controleer naast de liftstatus ook het toegangsbericht van de exploitant. Tänndalen publiceert verschillende voorseizoentijden voor publiek en alpiene clubs. Bij de liftupdatetijd is geen tijdzone vermeld; de getoonde tijd bevestigt op zichzelf geen actuele werking.[5][6]
Is gemelde pistesneeuw hetzelfde als natuurlijke sneeuw?
Nee. De door de exploitant gekoppelde feed onderscheidt sneeuwhoogte op pistes en in terrein. De UTC-update geldt voor het hele bericht; die noemt geen afzonderlijke meetplaats of meettijd. Houd beide hoogtes apart.[7]
Hoort Hamra Syd bij het geprepareerde pistegebied?
Hamra Syd is een afzonderlijk toer- en off-pistegebied zonder liften of geprepareerde pistes. De verwachting en pisteberichten op deze pagina bevestigen geen toegang of veiligheid daar.[10]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Tänndalen · SkiënTänndalen
- Tänndalen · Praktische informatieTänndalen
- Tänndalen · Snowparks en kindergebiedenTänndalen
- Tänndalen · Funäsfjällen · Skipas en gebiedenTänndalen
- Tänndalen · Lift- en pistestatusTänndalen
- Tänndalen · Openingstijden en toegangTänndalen
- Tänndalen idag · SneeuwberichtTänndalen / Velit Activities
- Tänndalen · PistekaartenTänndalen
- Tänndalen · WebcamsTänndalen
- Hamra Syd · ToerskigebiedTänndalen
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo