Jämtland · Zweden

Weer en sneeuwverwachting Tänndalsvallen

Voor Tänndalsvallen geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 07:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 700 m, 0 mm op 850 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Tänndalsvallen en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Tänndalsvallen is het kleinste skigebied in de pas van Funäsfjällen: één lift en zo'n 114 m hoogteverschil tussen ongeveer 750 en 864 m, naast een berghamlet. De verwachting wordt in het gehucht zelf berekend.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Tänndalsvallen geldt als eigen gebied in de pas met zes gebieden en is per weg of skibus bereikbaar. Het is niet hetzelfde als Tänndalen, dat een eigen, veel groter liftsysteem heeft; niets van Tänndalen wordt hier toegerekend.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Tänndalsvallen

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 4 °C · 850 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 07:29

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Het verwachtingspunt is het gehucht bij de voet van de lift, en de modelbanden (700, 850 en 1.000 m) reiken ver boven de 864 m van het bovenstation; de band van 1.000 m beschrijft dus terrein dat de lift niet bedient. Alle drie zijn gecorrigeerde modelwaarden.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:29 · Europe/Stockholm · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur4,3 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°7°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Tänndalsvallen · 850 m · Europe/Stockholm
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:004,3093,49,6
4 nov 2026, 12:004,3093,89,1
4 nov 2026, 13:004,2095,28,9
4 nov 2026, 14:004,2093,98,7
4 nov 2026, 15:004,3091,38,9
4 nov 2026, 16:004,3090,28,4
4 nov 2026, 17:004,3091,48,3
4 nov 2026, 18:004,2091,78
4 nov 2026, 19:004,10957,6
4 nov 2026, 20:003,90968,1
4 nov 2026, 21:0040958,4
4 nov 2026, 22:003,9095,79,7
4 nov 2026, 23:004095,79,7
5 nov 2026, 00:004,1096,89,6
5 nov 2026, 01:004,2097,18,2
5 nov 2026, 02:004098,57,2
5 nov 2026, 03:003,9089,710,3
5 nov 2026, 04:003,6090,38,1
5 nov 2026, 05:003,1084,89,6
5 nov 2026, 06:002,6083,59,1
5 nov 2026, 07:002,3085,18,4
5 nov 2026, 08:002,1086,27,9
5 nov 2026, 09:002084,27,6
5 nov 2026, 10:001,9082,36,9
5 nov 2026, 11:001,9080,96,6
5 nov 2026, 12:001,9080,16,4
5 nov 2026, 13:001,9080,36,2
5 nov 2026, 14:001,9081,26,4
5 nov 2026, 15:001,6082,87,1
5 nov 2026, 16:001,4084,68
5 nov 2026, 17:001,2085,97,8
5 nov 2026, 18:001,2086,76,8
5 nov 2026, 19:000,9088,38,6
5 nov 2026, 20:000,6089,57
5 nov 2026, 21:000,5090,46,5
5 nov 2026, 22:000,6091,35
5 nov 2026, 23:000,3092,35,2
6 nov 2026, 00:000,1093,34,6
6 nov 2026, 01:00-0,1093,94,3
6 nov 2026, 02:00-0,4094,74
6 nov 2026, 03:00-0,7094,23,9
6 nov 2026, 04:00-1,1092,43
6 nov 2026, 05:00-1,7090,22,1
6 nov 2026, 06:00-1,8083,11,9
6 nov 2026, 07:00-1,8078,71,9
6 nov 2026, 08:00-1,9079,22,2
6 nov 2026, 09:00-1,3080,22,2
6 nov 2026, 10:000,2077,22
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
5/48 h
Langste aaneengesloten periode
5 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 44 h

4 nov 2026, 02:29 → 4 nov 2026, 07:29

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Stockholm

700 m5°C850 m4,3°C1.000 m3,2°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

700 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

850 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

700 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 4,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
850 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
1.000 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,3°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

5 / 48 h

Langste koude periode: 5 h

Temperatuurverwachting per uur4,3 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°7°4 nov, 116 nov, 10
850 m · Europe/Stockholm
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20263,9° / 4,3°0 mm (13 h)
5 nov 20260,3° / 4,2°0 mm (24 h)
6 nov 2026-1,9° / 0,2°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:29 · Opgehaald: 4 nov, 08:17 · Europe/Stockholm

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
700 m850 m1.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 07:0044 h · 850 m · Europe/Stockholm

Uren tussen updates van de aanbieder5 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,2 °CEerdere verwachting: 2,4 °C
Nieuwste verwachting: 2,2 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 2 h
Nieuwste verwachting: 2 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting2,4 °C2,2 °C-0,2 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd2 h2 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

700 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29
850 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29
1.000 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Funäsfjällen · Liften · Funäsdalsberget named

Tänndalsvallen · Volgens de bron vermeld: liftenBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde liften. Volledigheid, waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd. Een gedeelde skipas bewijst geen skiverbinding.

Liftstatus
  • Tänndalsvallen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Booleaanse bronstatus (ja/nee); de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Funäsfjällen · Liften · Funäsdalsberget named

Tänndalsvallen · Volgens de bron vermeld: liften4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Funäsfjällen · Liften · Funäsdalsberget named

Tänndalsvallen · Volgens de bron vermeld: liften3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Tänndalsvallen verwacht?

Voor Tänndalsvallen geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 07:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 700 m, 0 mm op 850 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Tänndalsvallen?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Tänndalsvallen. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Tänndalsvallen?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Tänndalsvallen. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Jämtland · Zweden

Leer de berg kennen

Een overzicht geeft Tänndalsvallen 750 tot 864 m, één lift en ongeveer 2 km piste. De afbeelding is een schema van de helling bij het gehucht, geen pistekaart.

Hoogte
750 tot 864 m, 114 m hoogteverschil[5]
Liften
1 lift[5]
Pistes
Ongeveer 2 km piste volgens het overzicht[5]

Voor je skidag

Hoe klein is het skiën in Tänndalsvallen?

Het kleinste van de zes gebieden in de Fjällpass in een tabel van een derde: één lift, ongeveer 2 km piste en 114 m hoogteverschil. Controleer of het open is voordat je gaat.[5]

Wat is het verschil tussen Tänndalsvallen en Tänndalen?

Het zijn aparte items in de pas. Tänndalen staat met 17 liften vermeld, Tänndalsvallen met één, en de verwachtingspunten verschillen; houd de twee pagina's dus gescheiden.[2][5]

Kan ik vanuit Tänndalsvallen op ski naar andere gebieden van Funäsfjällen?

Er wordt geen skiverbinding genoemd. Pas en skibus zijn gedeeld; ga ervan uit dat weg of bus de gebieden verbindt.[1][4]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Funäsfjällen · SkigebiedFunäsfjällen
  2. Tänndalsvallen · Locatie en hoogteOpenStreetMap
  3. Funäsfjällen · Berichtgegevens en meetlocatiesFunäsfjällen
  4. Funäsfjällen · Lift- en pistestatusFunäsfjällen
  5. Skiresort.info · Funäsfjällen · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info
  6. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo