Innlandet · Noorwegen

Weer en sneeuwverwachting Trysil

Voor Trysil geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 07:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 750 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Trysil: Liften: 0 van 16 open (Trysil · Høyfjellssentret; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Turistsentret; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Volg het weer van de beboste lagere hellingen tot de open hogere delen van Trysilfjellet. Vergelijk de verwachtingen per hoogte en lees daarna het bericht voor jouw deel van het skigebied.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
0 van 16 openTrysil · Høyfjellssentret
  • Trysil · Turistsentret 0 van 14 open
  • Trysil · Skihytta 0 van 8 open
  • Trysil · Høgegga 0 van 2 open
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij Turistsentret · bericht van het skigebied
Seizoen
Opent 4 dec · over 30 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De Trysil-pagina omvat de verbonden sectoren Turistsenteret, Skihytta, Høyfjellssenteret/Fageråsen en Høgegga. Elk opgeslagen bronbericht behoudt zijn eigen sectornaam.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Trysil

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 6 °C · 750 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 07:29

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De verwachtingen op 400, 750 en 1.100 m zijn hoogteaangepaste waarden op één representatieve locatie in Trysil. Het zijn geen drie weerstations of verwachtingen voor elke hellingsrichting. SkiStar noemt 1.100 m als hoogste skihoogte; de bergtop ligt op 1.132 m.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:29 · Europe/Oslo · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur5,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Trysil · 750 m · Europe/Oslo
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:005,8080,92,2
4 nov 2026, 12:006080,61,9
4 nov 2026, 13:005,9078,12,2
4 nov 2026, 14:005,6079,72,2
4 nov 2026, 15:004,9085,12,3
4 nov 2026, 16:003,4091,92,6
4 nov 2026, 17:002,9092,83
4 nov 2026, 18:002,9092,23,2
4 nov 2026, 19:002,9092,53,5
4 nov 2026, 20:003092,83,5
4 nov 2026, 21:003091,73,8
4 nov 2026, 22:003,1091,84,3
4 nov 2026, 23:003,5088,44,2
5 nov 2026, 00:003,7086,54,3
5 nov 2026, 01:003,8086,53,9
5 nov 2026, 02:003,5086,64,1
5 nov 2026, 03:003,2087,54,1
5 nov 2026, 04:002,80893,9
5 nov 2026, 05:002,9088,94,1
5 nov 2026, 06:002,6090,44
5 nov 2026, 07:002,5092,94,1
5 nov 2026, 08:002,50943,9
5 nov 2026, 09:002,9094,44,2
5 nov 2026, 10:003,7091,75
5 nov 2026, 11:004,4087,65,3
5 nov 2026, 12:004,8086,35,3
5 nov 2026, 13:004,9083,74,9
5 nov 2026, 14:004,8081,54,9
5 nov 2026, 15:004,3082,25
5 nov 2026, 16:003,4086,45,3
5 nov 2026, 17:002,7087,25,5
5 nov 2026, 18:002,2083,65,1
5 nov 2026, 19:001,8087,33,8
5 nov 2026, 20:001,5085,44,7
5 nov 2026, 21:001,2081,44,3
5 nov 2026, 22:001,4079,14,8
5 nov 2026, 23:001,4080,24,4
6 nov 2026, 00:001,40804,3
6 nov 2026, 01:001,3078,83,6
6 nov 2026, 02:000,8077,13,2
6 nov 2026, 03:000,20762,5
6 nov 2026, 04:00-0,6075,11,6
6 nov 2026, 05:00-1,30730,3
6 nov 2026, 06:00-1,8072,20,9
6 nov 2026, 07:00-2,1075,61
6 nov 2026, 08:00-2,20801,5
6 nov 2026, 09:00-1,4082,31,8
6 nov 2026, 10:000,60811,7
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
6/48 h
Langste aaneengesloten periode
6 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,3 °C · 44 h

4 nov 2026, 02:29 → 4 nov 2026, 07:29

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Oslo

400 m7,5°C750 m5,8°C1.100 m3,3°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

750 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.100 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

400 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 3,9°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 4,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,9°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
750 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
1.100 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

5,8°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

6 / 48 h

Langste koude periode: 6 h

Temperatuurverwachting per uur5,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 116 nov, 10
750 m · Europe/Oslo
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20262,9° / 6°0 mm (13 h)
5 nov 20261,2° / 4,9°0 mm (24 h)
6 nov 2026-2,2° / 1,4°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:29 · Opgehaald: 4 nov, 08:17 · Europe/Oslo

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
400 m750 m1.100 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,3°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 07:0044 h · 750 m · Europe/Oslo

Uren tussen updates van de aanbieder5 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,3 °CEerdere verwachting: 3,1 °C
Nieuwste verwachting: 2,9 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 3 h
Nieuwste verwachting: 3 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting3,1 °C2,9 °C-0,3 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd3 h3 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

400 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29
750 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29
1.100 mRecente verwachting4 nov 2026, 07:29

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiStar · Trysil

Trysil · turistsentretBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 14

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
turistsentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Turistsenteret0
turistsentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L13)0
turistsentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
turistsentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.

Liftstatus
  • Trysilgondolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Liekspressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fjellekspressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Oddtrekket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Hygglo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Hygglo 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fryvil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tussi · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Eventyr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Eventyr 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Hesten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullebånd Eventyr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullebånd Skiskole · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tunnelbåndet Eventyr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 14 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 19 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Eventyr · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 24 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 34 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 39 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 56 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 60 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 65 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 13 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 25 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 26 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 35 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 61 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 62 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 64 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 78 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 15 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 23 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 77 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 22 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 28 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Fun Ride · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Snowpark black, red and blue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Trysil · skihyttaBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 8

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
skihytta · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Skihytta0
skihytta · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L4).0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.

Liftstatus
  • Skihytta Ekspress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tolver´n · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Oletrekket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Valleheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Håvitrekket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullebånd Skihytta Ekspress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Håvi 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Håvi 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 10 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 11 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 16 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 27 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 55 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 6 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 8 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 9 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 18 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 4 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 5 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 12 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 7 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Trysil · hoyfjellssentretBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 16

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Høyfjellsenteret0
hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L53)0
hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.

Liftstatus
  • Toppekspressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Brynbekken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Stormyra 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Stormyra · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Familietrekket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Kanken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Skarven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Hytteheis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Stjerna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Smotten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Isiz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Myrsnipa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullebånd Skistar Lodge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullebånd Hytteheis 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullebånd Skiskole · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullebånd Barneområdet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 36 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 37 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 38 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 40 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 41 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 43 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 45 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 47 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 48 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 51 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 57 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 66 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 71 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 72 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 73 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 74 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 29 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 50 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 81 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 44 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 46 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 52 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 53 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 54 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 58 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 68 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Trysil · hogeggaBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 2

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
hogegga · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng0
hogegga · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner0
hogegga · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
hogegga · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.

Liftstatus
  • Høgekspressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Høgegga · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 17 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 31 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 32 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 33 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 49 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 59 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Vihammerskogen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 30 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 63 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 69 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 70 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ekspert´n · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 76 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • 80 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Offpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiStar · Trysil

Trysil · turistsentret4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 14

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
turistsentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Turistsenteret0
turistsentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L13)0
turistsentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
turistsentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Trysil · skihytta4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 8

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
skihytta · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Skihytta0
skihytta · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L4).0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Trysil · hoyfjellssentret4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 16

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Høyfjellsenteret0
hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L53)0
hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Trysil · hogegga4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 2

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
hogegga · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng0
hogegga · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner0
hogegga · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
hogegga · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

SkiStar · Trysil

Trysil · turistsentret3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 14

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
turistsentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Turistsenteret0
turistsentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L13)0
turistsentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
turistsentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Trysil · skihytta3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 8

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
skihytta · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Skihytta0
skihytta · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L4).0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
skihytta · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Trysil · hoyfjellssentret3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 16

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Høyfjellsenteret0
hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L53)0
hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Trysil · hogegga3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 2

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
hogegga · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng0
hogegga · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner0
hogegga · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
hogegga · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Trysil verwacht?

Voor Trysil geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 07:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 750 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Trysil?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Turistsentret; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Trysil?

Liften: 0 van 16 open (Trysil · Høyfjellssentret; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Innlandet · Noorwegen

Leer de berg kennen

Eén berg met meerdere dalstations: brede open stroken lopen door het bos op de lagere hellingen, terwijl de berg daarboven opener wordt. De illustratie is een samengesteld schema; gebruik de officiële pistekaart voor genoemde afdalingen en verbindingen.

Verbonden skigebiedsectoren
4 rond Trysilfjellet[1]
Gepubliceerde pistelengte
81 km · gebiedsgids SkiStar[1]
Hoogste skihoogte
1.100 m[2]
Langste gepubliceerde piste
5,4 km[2]

Voor je skidag

Zijn de vier skigebiedsectoren van Trysil verbonden?

Ja. SkiStar beschrijft Turistsenteret, Skihytta, Høyfjellssenteret/Fageråsen en Høgegga als verbonden door liften en pistes. Controleer het bericht van de exploitant voor de verbindingen die op jouw skidag in bedrijf zijn.[1][3]

Tonen de liftaantallen wat nu draait?

De opgeslagen sectorfeed noemt liften die voor het seizoen open zijn. Het waarnemingstijdstip is niet bevestigd; deze aantallen bewijzen daarom geen werking op dit moment. Bekijk het bericht van SkiStar voor de laatst gepubliceerde status.[4][3]

Is gemelde pistehoogte hetzelfde als natuurlijke sneeuw?

Nee. SkiStar onderscheidt sneeuwhoogte in het terrein, op de piste en sneeuwvaltotalen. Lees elke waarde met de meetcontext en tijdstatus; een pistehoogte beschrijft niet de sneeuw rond elke hut.[4]

Waarom ligt de bergtop hoger dan de hoogste verwachtingshoogte?

De hoogste verwachtingswaarde ligt op 1.100 m, gelijk aan de hoogste skihoogte die SkiStar publiceert. Destination Trysil noemt 1.132 m voor de bergtop. Het zijn verschillende referentiepunten.[2][5]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Trysil · SkigebiedSkiStar
  2. Trysil · PistekaartenSkiStar
  3. Trysil · Weer-, lift- en pisteberichtSkiStar
  4. Trysil · SectorberichtenSkiStar
  5. Trysilfjellet · Fire Guard Cabin · Praktische informatieDestination Trysil
  6. Trysil · Reizen naar de bestemmingSkiStar
  7. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo