Innlandet · Noorwegen
Weer en sneeuwverwachting Trysil Høyfjellssenteret
Voor Trysil Høyfjellssenteret geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Trysil Høyfjellssenteret: Liften: 0 van 16 open (Trysil · Høyfjellssentret; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 12:22 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Høyfjellssentret; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 12:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Høyfjellssenteret is de noordelijke toegang tot Trysil, door SkiStar samengevoegd met Fageråsen en volgens SkiStar gekenmerkt door een rustiger hooggebergtesfeer met veel groene en enkele rode pistes. De verwachting wordt berekend bij de receptie van het Høyfjellsenter.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 16 openTrysil · Høyfjellssentret
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Høyfjellssentret · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina beschrijft de sector Høyfjellssenteret en Fageråsen in het noorden. De zuidsectoren Turistsenteret en Skihytta en het steile Høgegga hebben eigen pagina's. De 69 pistes en 41 liften die SkiStar noemt, beschrijven de hele berg, niet deze toegang.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Trysil Høyfjellssenteret
-2 – 5 °C · 950 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 08:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De banden van 800, 950 en 1.100 m beginnen hoog omdat het receptiepunt hoger op de berg ligt dan de bushaltes aan de zuidkant. Het zijn op hoogte gecorrigeerde modelwaarden voor dat punt, geen metingen op de pistes.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Europe/Oslo · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 13:00 | 4,8 | 0 | 76 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,4 | 0 | 78 | 3,6 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 3,6 | 0 | 82 | 4,2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 2,7 | 0 | 88 | 4,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 2,3 | 0 | 90 | 4,9 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 2,2 | 0 | 90 | 5 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 2,1 | 0 | 91 | 5,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 2 | 0 | 91 | 5,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 2 | 0 | 89 | 5,9 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 1,9 | 0 | 88 | 6,3 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,3 | 0 | 84 | 6,3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2,3 | 0 | 84 | 6,4 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2,2 | 0 | 84 | 6,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2 | 0 | 85 | 6,7 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 1,9 | 0 | 86 | 7 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 1,8 | 0 | 87 | 7 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 1,7 | 0 | 89 | 7,2 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 1,6 | 0 | 92 | 6,7 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 1,4 | 0 | 95 | 6,7 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,2 | 0 | 95 | 6,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 1,6 | 0 | 95 | 6,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,3 | 0 | 91 | 7,6 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 2,6 | 0 | 88 | 7,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 3 | 0 | 87 | 7,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 3 | 0 | 84 | 7,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 2,8 | 0 | 83 | 7 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,2 | 0 | 84 | 7 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 1,3 | 0 | 88 | 7,2 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 0,7 | 0 | 88 | 7,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,2 | 0 | 86 | 7,3 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -0,2 | 0 | 89 | 6,8 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -0,3 | 0 | 86 | 7 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -0,4 | 0 | 82 | 6,7 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -0,5 | 0 | 82 | 7,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,7 | 0 | 83 | 6,5 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,7 | 0 | 82 | 6,2 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,6 | 0 | 80 | 5,8 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,5 | 0 | 76 | 4,9 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,4 | 0 | 72 | 3,6 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,2 | 0 | 74 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,9 | 0 | 70 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,4 | 0 | 74 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,3 | 0 | 75 | 2,7 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,1 | 0 | 77 | 3 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1 | 0 | 77 | 3,3 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,1 | 0 | 81 | 3,4 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 0,7 | 0 | 81 | 4,5 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 1,1 | 0 | 80 | 4,5 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 12/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 12 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Oslo
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
4°C
Wind: 3,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:004,8°C
Wind: 3,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:006°C
Wind: 2,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 13:00 → 5 nov, 13:00
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
950 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
12 / 48 hLangste koude periode: 12 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 1,9° / 4,8° | 0 mm (11 h) |
| 5 nov 2026 | -0,7° / 3° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,4° / 1,1° | 0 mm (13 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 08:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:17 · Europe/Oslo
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Trysil
Trysil · hoyfjellssentretBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Høyfjellsenteret | 0 |
| hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L53) | 0 |
| hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.
Liftstatus
- Toppekspressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Brynbekken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Stormyra 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Stormyra · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Familietrekket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Kanken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Skarven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hytteheis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Stjerna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Smotten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Isiz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Myrsnipa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullebånd Skistar Lodge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullebånd Hytteheis 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullebånd Skiskole · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullebånd Barneområdet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- 36 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 37 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 38 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 40 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 41 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 43 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 45 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 47 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 48 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 51 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 57 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 66 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 71 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 72 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 73 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 74 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 29 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 50 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 81 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 44 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 46 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 52 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 53 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 54 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 58 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 68 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Trysil
Trysil · hoyfjellssentret4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Høyfjellsenteret | 0 |
| hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L53) | 0 |
| hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Trysil
Trysil · hoyfjellssentret3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Høyfjellsenteret | 0 |
| hoyfjellssentret · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (L53) | 0 |
| hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| hoyfjellssentret · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Trysil Høyfjellssenteret verwacht?
Voor Trysil Høyfjellssenteret geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Trysil Høyfjellssenteret?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Høyfjellssentret; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 12:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Trysil Høyfjellssenteret?
Liften: 0 van 16 open (Trysil · Høyfjellssentret; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 12:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Zachte groene pistes domineren, en het kindergebied Valleland bij Gammelgård ligt bij lift F11 met knoplifts, loopbanden, makkelijke pistes en een sleeheuvel. Fun Ride loopt op piste 81. De afbeelding is een schema, geen pistekaart.
Voor je skidag
Is Høyfjellssenteret rustiger dan de zuidkant?
SkiStar beschrijft het als rustiger, met een hooggebergtesfeer en veel groene pistes. Dat is de eigen typering van de sector, geen gemeten drukte.[5]
Waar wordt de verwachting voor Høyfjellssenteret genomen?
Bij de receptie van het Høyfjellsenter, een punt in OpenStreetMap. Een model stelt het bij naar 800, 950 en 1.100 m, dus de laagste band ligt al hoog op de berg.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd