Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Valloire
Voor Valloire geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.400 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.750 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Valloire: Liften: 0 van 15 open (Valloire sectors Crey du Quart en Sétaz · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Valmeinier – Valloire; Opgehaald 8 nov, 21:09 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 44 open (Valloire sectors Crey du Quart en Sétaz · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Valmeinier – Valloire; Opgehaald 8 nov, 21:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Valloire is een dorp in de Maurienne in Savoie, volgens de Franse Wikipedia op 1.405 m bij de kerk. De sectoren Sétaz en Crey du Quart vormen 80 km van de 160 km die de exploitant opgeeft voor het met Valmeinier verbonden skigebied Galibier-Thabor.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 15 openValloire sectors Crey du Quart en Sétaz · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
- Pistes
- 0 van 44 openValloire sectors Crey du Quart en Sétaz · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over de Valloire-kant van het skigebied Galibier-Thabor: de sectoren Crey du Quart en Sétaz zoals de kaart van de exploitant ze toont. Valmeinier heeft een eigen pagina. De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de Sétaz-gondel in Valloire; de omstandigheden in Valmeinier en op het bovenste terrein kunnen afwijken.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
1 – 7 °C · 2.100 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Valloire zijn de waarden op 1.400, 2.100 en 2.750 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Sétaz-gondel, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 22:00 | 1,8 | 0 | 73 | 0,9 |
| 8 nov 2026, 23:00 | 1,7 | 0 | 75 | 0,5 |
| 9 nov 2026, 00:00 | 1,5 | 0 | 77 | 0,5 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 1,5 | 0 | 76 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 1,4 | 0 | 76 | 1,3 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 1,5 | 0 | 76 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 1,5 | 0 | 77 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 1,7 | 0 | 73 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 2,1 | 0 | 72 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 2,1 | 0 | 71 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 2,2 | 0 | 73 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 4,5 | 0 | 70 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 5,7 | 0 | 71 | 1 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 6,6 | 0 | 68 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 7,4 | 0 | 65 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 7,4 | 0 | 64 | 3,1 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 6,5 | 0 | 70 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 6,1 | 0 | 73 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 5,8 | 0 | 76 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 5,6 | 0 | 75 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 5,4 | 0 | 75 | 1 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 5,2 | 0 | 76 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 5,4 | 0 | 75 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 5,4 | 0 | 74 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 5,6 | 0 | 73 | 2 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 5,1 | 0,1 | 77 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 4,6 | 0,3 | 80 | 3,3 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 4,5 | 0,2 | 82 | 3,3 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 4,6 | 0,1 | 84 | 4,2 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 4,7 | 0,3 | 86 | 4,8 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 4,9 | 0 | 82 | 3,7 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 4,8 | 0 | 85 | 3,4 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 5 | 0,2 | 86 | 3,9 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 4,3 | 3,7 | 88 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 3,4 | 3,9 | 86 | 4,5 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 3,2 | 7,1 | 88 | 5,3 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 3,6 | 5,2 | 86 | 5,2 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 5,1 | 0,9 | 84 | 3,3 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 5,7 | 0 | 90 | 1,9 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 5,9 | 0 | 86 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 6,3 | 0 | 86 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 6,7 | 0 | 87 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 6,4 | 0 | 90 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 5,7 | 0 | 88 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 3,7 | 0 | 88 | 3,1 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 2,9 | 0 | 87 | 3,7 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 3,1 | 0 | 84 | 4 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 3,4 | 0 | 82 | 3,9 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 63 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-2,4°C
Wind: 0,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:001,8°C
Wind: 0,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:003,8°C
Wind: 0,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 22:00 → 9 nov, 22:00
1.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.750 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
10 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
1,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | 1,7° / 1,8° | 0 mm (2 h) |
| 9 nov 2026 | 1,4° / 7,4° | 0,1 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 2,9° / 6,7° | 21,9 mm (22 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 22:00 — 11 nov 2026, 13:0063 h · 2.100 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: 4,1 °C
Nieuwste verwachting: 4,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- +2,5 mmEerdere verwachting: 21,8 mm
Nieuwste verwachting: 24,3 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4,1 °C | 4,3 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 21,8 mm | 24,3 mm | +2,5 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Valloire · Pistes · Lumiplay map lifts and
Valloire sectors Crey du Quart en Sétaz · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 15Buiten bedrijfsperiode: 15
Pistestatus · 0 / 44
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Source-listed map sectors only; source status has no observation time and public access is unverified.
Liftstatus
- TC BRIVE 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK CHATEAU RIPAILLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK CRETE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK GD PLATEAU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK SEA · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD BRIVE 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD MONTISSOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSF LAC VIEILLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS DEBUTANT THIMEL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TC SETAZ · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK VERNEYS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD CORNAFOND · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD VERNEYS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSF MOULIN BENJAMIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSF THIMEL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- AIGLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BELETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BLANCHON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHAMOIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CROCUS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- EDELWEISS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ESCARGOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ETERLOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GENTIANES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GERBOISE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LUTINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MEREGERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MULOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PERVENCHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PRIMEVERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ROSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SEA · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SELLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SOLDANELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- AIRELLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BLAIREAU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BOUQUETIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CAMPANULE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CASCADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHEVREUIL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHOUCAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COMBE THIMEL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DAHU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- JB GRANGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- JOUBARBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MELEZES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MOULIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MUGUET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MYOSOTIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- OLYMPIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- RHODOS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SETAZ BLEUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SILENE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE THIMEL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TETRAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- VERNEYS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- VICLOUSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ANCOLIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Valloire · Pistes · Lumiplay map lifts and
Valloire sectors Crey du Quart en Sétaz · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 15Buiten bedrijfsperiode: 15
Pistestatus · 0 / 44
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Valloire. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 21:09 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Valloire verwacht?
Voor Valloire geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.400 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.750 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Valloire ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Valloire. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Valloire ?
Liften: 0 van 15 open (Valloire sectors Crey du Quart en Sétaz · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Valmeinier – Valloire; Opgehaald 8 nov, 21:09 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 44 open (Valloire sectors Crey du Quart en Sétaz · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Valmeinier – Valloire; Opgehaald 8 nov, 21:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De kaart van de exploitant toont de sectoren Sétaz en Crey du Quart van Valloire naast die van Valmeinier, dus de twee dorpen delen één skigebied. Twee gondels, Sétaz en Crêt de la Brive, starten bij het dorp. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer opent het skigebied van Valloire?
De openingspagina van de exploitant, bekeken op 8 november 2026, noemt een gedeeltelijke vroege opening op 5 en 6 december 2026, de sectoren van Valloire (Sétaz en Crey du Quart) van 12 tot 18 december en het volledige skigebied Galibier-Thabor met Valmeinier van 19 december 2026 tot 11 april 2027. De data hangen af van de sneeuwcondities. De lift- en pistestatus laat zien wat op een bepaalde dag open is.[3][4]
Gaat deze pagina over het hele skigebied Galibier-Thabor?
Nee. Het gebied verbindt Valloire en Valmeinier, en de exploitant noemt 160 km piste. Deze pagina gaat over de Valloire-sectoren Sétaz en Crey du Quart, die de exploitant op 80 km stelt. De sectoren van Valmeinier staan op een eigen pagina.[1]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt uit de interactieve kaart van de exploitant en telt alleen de sectoren Crey du Quart en Sétaz van Valloire. De kaart geeft geen updatetijd, daarom staan de aantallen als bronvermelding aangeduid. De sneeuwhoogte komt van het Météo-France-station Valloire op 2.295 m, onderdeel van een seizoensarchief: de pagina toont de laatste meting met datum of markeert sneeuw als niet beschikbaar.[4][5]
Zijn de verwachtingen voor 1.400, 2.100 en 2.750 m in Valloire waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.400, 2.100 en 2.750 m, berekend op één representatief punt (dalstation Sétaz-gondel).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Valloire Tourisme · SkigebiedValloire Tourisme
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Valloire Tourisme · Openingstijden en toegangValloire Tourisme
- Valloire Tourisme / Lumiplay · Lift- en pistestatusValloire Tourisme / Lumiplay
- Météo-France · SneeuwberichtMétéo-France
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo