Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Valmeinier

Voor Valmeinier geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.750 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Valmeinier: Liften: 0 van 15 open (Valmeinier sectors Crey du Quart en Gros Crey · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Valmeinier – Valloire; Opgehaald 8 nov, 14:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 44 open (Valmeinier sectors Crey du Quart en Gros Crey · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Valmeinier – Valloire; Opgehaald 8 nov, 14:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Valmeinier is een dorp in de Maurienne in Savoie, met het hoofddorp op 1.500 m en het oord Valmeinier 1800 erboven. De exploitant noemt 160 km piste voor het met Valloire verbonden skigebied Galibier-Thabor, met het hoogste punt op 2.750 m.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 15 openValmeinier sectors Crey du Quart en Gros Crey · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
Pistes
0 van 44 openValmeinier sectors Crey du Quart en Gros Crey · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over de Valmeinier-kant van het skigebied Galibier-Thabor: de sectoren Crey du Quart en Gros Crey zoals de kaart van de exploitant ze toont. Valloire heeft een eigen pagina. De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de Inversins-stoeltjeslift in Valmeinier; de omstandigheden in het dorp op 1.500 m en in Valloire kunnen afwijken.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Valmeinier

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

1 – 7 °C · 2.100 m · 8 nov – 10 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 10:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Valmeinier zijn de waarden op 1.500, 2.100 en 2.750 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Inversins-stoeltjeslift, geen waarnemingen of aparte weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur1,6 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°9°8 nov, 1510 nov, 14
Uurlijkse verwachtingswaarden
Valmeinier · 2.100 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
8 nov 2026, 15:001,60730,8
8 nov 2026, 16:001,50750,8
8 nov 2026, 17:0010751
8 nov 2026, 18:000,90771,1
8 nov 2026, 19:000,90781,1
8 nov 2026, 20:0010781,2
8 nov 2026, 21:0010771,6
8 nov 2026, 22:001,20771,8
8 nov 2026, 23:001,30782,2
9 nov 2026, 00:001,50782
9 nov 2026, 01:001,60771,6
9 nov 2026, 02:001,50761,9
9 nov 2026, 03:001,50802,3
9 nov 2026, 04:001,60782,6
9 nov 2026, 05:001,60752,9
9 nov 2026, 06:001,90753
9 nov 2026, 07:002,10742,8
9 nov 2026, 08:002,40732,8
9 nov 2026, 09:003,10702,6
9 nov 2026, 10:003,70692,6
9 nov 2026, 11:004,80702,3
9 nov 2026, 12:0060692,1
9 nov 2026, 13:006,70661,7
9 nov 2026, 14:006,70681,5
9 nov 2026, 15:006,40712
9 nov 2026, 16:006,10751,8
9 nov 2026, 17:005,20772,9
9 nov 2026, 18:004,80,1793,2
9 nov 2026, 19:004,50803,9
9 nov 2026, 20:004,70804,3
9 nov 2026, 21:004,60,1824,4
9 nov 2026, 22:004,50,2834,3
9 nov 2026, 23:004,50,1833,9
10 nov 2026, 00:004,50,3844,4
10 nov 2026, 01:004,60,2844,5
10 nov 2026, 02:004,70,2843,7
10 nov 2026, 03:004,70,2872,7
10 nov 2026, 04:004,60882,9
10 nov 2026, 05:004,50,1882,6
10 nov 2026, 06:004,50892,2
10 nov 2026, 07:004,50892,4
10 nov 2026, 08:004,60,1892,9
10 nov 2026, 09:004,73,5863,9
10 nov 2026, 10:004,34,5902,3
10 nov 2026, 11:004,33,9901,2
10 nov 2026, 12:004,12,1960,9
10 nov 2026, 13:0044881,2
10 nov 2026, 14:004,31,3881,7
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.500 m6,1°C2.100 m1,6°C2.750 m-2,3°C0°C · ≈ 2.367 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.367 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

8 nov, 15:00 → 9 nov, 15:00

1.500 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.100 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.750 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.500 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
2.100 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
2.750 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -4,7°C
19✓Geschikt weer · -4,9°C
20✓Geschikt weer · -4,9°C
21✓Geschikt weer · -5,1°C
22✓Geschikt weer · -4,8°C
23✓Geschikt weer · -4,6°C
00✓Geschikt weer · -4,5°C
01✓Geschikt weer · -4,3°C
02✓Geschikt weer · -4,3°C
03✓Geschikt weer · -4,1°C
04✓Geschikt weer · -4,1°C
05✓Geschikt weer · -4,3°C
06✓Geschikt weer · -4,1°C
07✓Geschikt weer · -3,9°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

1,6°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur1,6 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°9°8 nov, 1510 nov, 14
2.100 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
8 nov 20260,9° / 1,6°0 mm (9 h)
9 nov 20261,5° / 6,7°0,5 mm (24 h)
10 nov 20264° / 4,7°20,4 mm (15 h)

Update van de aanbieder: 8 nov, 10:00 · Opgehaald: 8 nov, 13:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.500 m2.100 m2.750 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

Geen eerdere verwachting voor deze vergelijking.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Valmeinier · Pistes · Lumiplay map lifts and

Valmeinier sectors Crey du Quart en Gros Crey · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 15Buiten bedrijfsperiode: 15

Pistestatus · 0 / 44

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Source-listed map sectors only; source status has no observation time and public access is unverified.

Liftstatus
  • TSD GRANDES DROZES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSF ARMERA · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSF GIRODIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSF MONEUL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK PLAN PALAIS 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK PLAN PALAIS 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK PRE VAREL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD INVERSINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD JEUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD SANDONIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSF GROS CREY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSF PRE AYNARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSF ROI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK CASSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK SAUSSETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • MOLODULES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • RIOUBEROUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ROCHES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ARMERA · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COMBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COMBE ORSIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GENEVRIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GOULET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GRAPIL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA MINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES ARCOSSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PIERRE DU MIDI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PLAN PALAIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PRAZ CONDUITE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PRAZ VIOLETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • STADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COTERIEUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GRANDES DROZES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CASSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHARDONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • EPILOBES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LAUZES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PETITES ANGLAISES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SAUSSETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BLEUETS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • IRIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LACS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MYRTILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • NEUVACHE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • NEUVACHE HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PETIT DEJEUNER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • REINE DES PRES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • RHODOS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • VIOLETTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CARLINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHAUDANNES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CYCLAMENS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • EGLANTIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GENEPI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LYS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MORAINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PERCE NEIGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • STADE SLALOM 1800 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHOULET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Valmeinier · Pistes · Lumiplay map lifts and

Valmeinier sectors Crey du Quart en Gros Crey · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 15Buiten bedrijfsperiode: 15

Pistestatus · 0 / 44

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Nieuws uit het skigebied

Al het nieuws over dit skigebied

Nog geen nieuws voor Valmeinier. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 14:26 UTC+1.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Valmeinier verwacht?

Voor Valmeinier geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.750 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Valmeinier ?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Valmeinier. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Valmeinier ?

Liften: 0 van 15 open (Valmeinier sectors Crey du Quart en Gros Crey · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Valmeinier – Valloire; Opgehaald 8 nov, 14:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 44 open (Valmeinier sectors Crey du Quart en Gros Crey · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Valmeinier – Valloire; Opgehaald 8 nov, 14:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

De kaart van de exploitant toont de sectoren Crey du Quart en Gros Crey van Valmeinier. De Sandonière-stoeltjeslift bereikt het hoogste punt van het gebied op 2.750 m, en de langste afdaling heeft 1.250 m hoogteverschil tot Valmeinier Villages. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Van dorp tot hoogste punt
1.500–2.750 m[1]
Skigebied Galibier-Thabor
160 km[1]
Verwachtingspunt
dalstation Inversins-stoeltjeslift[2]

Voor je skidag

Wanneer opent het skigebied van Valmeinier?

De openingspagina van de exploitant in het naburige Valloire, bekeken op 8 november 2026, noemt het skigebied Galibier-Thabor (Valloire en Valmeinier, 160 km piste) open van 19 december 2026 tot 11 april 2027, na een gedeeltelijke vroege opening op 5 en 6 december 2026 aan de kant van Valloire. De data hangen af van de sneeuwcondities. De lift- en pistestatus laat zien wat op een bepaalde dag open is.[4][5]

Gaat deze pagina over het hele skigebied Galibier-Thabor?

Nee. Het gebied verbindt Valmeinier en Valloire, en de exploitant noemt 160 km piste. Deze pagina gaat over de Valmeinier-sectoren Crey du Quart en Gros Crey. De sectoren van Valloire staan op een eigen pagina.[1]

Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?

De lift- en pistestatus komt uit de interactieve kaart van de exploitant en telt alleen de sectoren Crey du Quart en Gros Crey van Valmeinier. De kaart geeft geen updatetijd, daarom staan de aantallen als bronvermelding aangeduid. De sneeuwhoogte komt van het Météo-France-station Valmeinier op 1.788 m, onderdeel van een seizoensarchief: de pagina toont de laatste meting met datum of markeert sneeuw als niet beschikbaar.[5][6]

Zijn de verwachtingen voor 1.500, 2.100 en 2.750 m in Valmeinier waarnemingen?

Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.500, 2.100 en 2.750 m, berekend op één representatief punt (dalstation Inversins-stoeltjeslift).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Valmeinier Tourisme · SkigebiedValmeinier Tourisme
  2. OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  3. Valmeinier Tourisme · PistekaartValmeinier Tourisme
  4. Valloire Tourisme · Openingstijden en toegangValloire Tourisme
  5. Valloire Tourisme / Lumiplay · Lift- en pistestatusValloire Tourisme / Lumiplay
  6. Météo-France · SneeuwberichtMétéo-France
  7. Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  8. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo