Isère · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Vaujany
Voor Vaujany geeft de verwachting van MET Norway en Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00 – 4 nov, 08:17, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.250 m, 1,9 mm op 1.650 m en 0 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Vaujany en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Vaujany is een toegangsdorp tot het skigebied; het verwachtingspunt ligt bij het toeristenbureau in het dorp, apart van het plateau van Montfrais.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Vaujany ligt in het skigebied Alpe d’Huez Grand Domaine; de totalen van het gebied gelden niet voor Vaujany alleen. Controleer open verbindingen in het officiële bericht.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
Geen recente lokale berichten
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Vaujany
-2 – 8 °C · 1.650 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 08:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Vaujany zijn de waarden op 1.250, 1.650 en 2.500 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt 5 place du téléphérique, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 13:00 | 4,9 | 0 | 58,8 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,8 | 0 | 55,8 | 2,9 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 4,8 | 0 | 54,8 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,3 | 0 | 56,6 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 2,7 | 0 | 67 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 2,1 | 0 | 69,2 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 0,7 | 0 | 73,7 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 0,2 | 0 | 76,1 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -0,3 | 0 | 78,9 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -0,4 | 0 | 81,3 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -0,3 | 0,1 | 82,5 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -0,2 | 0,9 | 85,1 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 0,6 | 0,8 | 84,7 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 0,6 | 0,2 | 84,6 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 0,6 | 0 | 87,7 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -0,6 | 0 | 87,5 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -0,9 | 0 | 87,4 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -1,3 | 0 | 86,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -1,5 | 0 | 87,6 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -0,6 | 0 | 87 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 2,2 | 0 | 80,4 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 4,7 | 0 | 67,2 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 6,4 | 0 | 59,4 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,3 | 0 | 56,9 | 2 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 7,8 | 0 | 55,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 7,9 | 0 | 55,7 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,6 | 0 | 57 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,7 | 0 | 60,1 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,3 | 0 | 71 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 2,7 | 0 | 76,7 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 1,8 | 0 | 80,9 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 2,1 | 0,2 | 82 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 2,1 | 0,2 | 86,2 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 2,1 | 0,2 | 90,1 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 2,7 | 0,7 | 89,7 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 2,7 | 0,9 | 90,7 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,5 | 0,3 | 91,9 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,6 | 0,2 | 90,9 | 1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,7 | 0,7 | 92,3 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,2 | 0,8 | 94,2 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 1,7 | 2,9 | 99,4 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 1,5 | 2,9 | 99,4 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 1,2 | 1,5 | 99,7 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 1,5 | 0,4 | 97,4 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2,3 | 0,1 | 93,2 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 3,4 | 0,1 | 88,1 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 3,7 | 0,4 | 89,1 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 3,6 | 0,6 | 92,5 | 0,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 1,9 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 4/45 h
- Langste aaneengesloten periode
- 3 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0 · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,3°C
Wind: 1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:004,9°C
Wind: 2,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:177,3°C
Wind: 2,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 13:00 → 5 nov, 13:00
1.250 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.650 m
1,9 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
4 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
4 / 48 hLangste koude periode: 3 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -0,4° / 4,9° | 0,1 mm (11 h) |
| 5 nov 2026 | -1,5° / 7,9° | 3,2 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 1,2° / 3,7° | 11,8 mm (13 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 08:17 · Opgehaald: 4 nov, 08:18 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 09:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 08:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Météo-France · Alpe d’Huez area stations
Vaujany · VAUJANY-NIVO · Station VAUJANY-NIVOGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 9 apr 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Vaujany · VAUJANY-NIVO (1.720 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 115 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Météo-France · Alpe d’Huez area stations
Vaujany · VAUJANY-NIVO · Station VAUJANY-NIVO4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 9 apr 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Vaujany · VAUJANY-NIVO (1.720 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 115 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Vaujany verwacht?
Voor Vaujany geeft de verwachting van MET Norway en Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00 – 4 nov, 08:17, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.250 m, 1,9 mm op 1.650 m en 0 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Vaujany?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Vaujany. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Vaujany?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Vaujany. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Vaujany is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Vaujany het hele skigebied Alpe d’Huez Grand Domaine?
Nee. Alpe d’Huez Grand Domaine omvat meerdere plaatsen en Vaujany is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]
Zijn de verbindingen rond Vaujany open?
Controleer voor vertrek vanuit Vaujany het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]
Zijn de verwachtingen voor 1.250, 1.650 en 2.500 m bij Vaujany metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.250, 1.650 en 2.500 m op één representatief punt (5 place du téléphérique).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Alpe d’Huez Grand Domaine · SkigebiedAlpe d’Huez Grand Domaine
- Vaujany · Locatie en hoogteIsère Attractivité / Oisans Tourisme
- Alpe d’Huez Grand Domaine · PistekaartAlpe d’Huez Grand Domaine
- Alpe d’Huez Grand Domaine · Lift- en pistestatusAlpe d’Huez Grand Domaine
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo