Hautes-Alpes · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Villeneuve · La Salle-les-Alpes
Voor Villeneuve · La Salle-les-Alpes geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.400 m, 2,9 mm op 2.000 m en 2,9 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Villeneuve · La Salle-les-Alpes: Liften: Aantal open onbekend · 23 vermeld (villeneuve · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren; Serre Chevalier / Websenso; Opgehaald 4 nov, 14:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Villeneuve · La Salle-les-Alpes is een hooggelegen plaats in het Serre Chevalier; deze verwachting gebruikt een punt in Office de Tourisme Pré Long.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 23 vermeldvilleneuve · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Villeneuve · La Salle-les-Alpes ligt in het skigebied Serre Chevalier; de totalen van het gebied gelden niet voor Villeneuve · La Salle-les-Alpes alleen. Controleer open verbindingen in het officiële bericht.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Villeneuve · La Salle-les-Alpes
-1 – 3 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 10:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Villeneuve · La Salle-les-Alpes zijn de waarden op 1.400, 2.000 en 2.600 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Office de Tourisme Pré Long, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 15:00 | 1 | 0 | 80 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 0,5 | 0 | 83 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 0 | 0 | 82 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -0,5 | 0 | 83 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -0,9 | 0 | 84 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -0,8 | 0 | 84 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -0,7 | 0 | 82 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -0,8 | 0,3 | 90 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -0,7 | 0,3 | 89 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -1,2 | 0,8 | 97 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -1,1 | 0,9 | 96 | 1 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -0,8 | 0,2 | 89 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -0,9 | 0,3 | 92 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -0,6 | 0,1 | 89 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -0,3 | 0 | 84 | 1 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -0,1 | 0 | 79 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 0,1 | 0 | 78 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 0,2 | 0 | 80 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,5 | 0 | 84 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 0,8 | 0 | 84 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 1,4 | 0 | 81 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 2,4 | 0 | 77 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 3 | 0 | 73 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 3,3 | 0 | 71 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 3,2 | 0 | 70 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 3,1 | 0 | 72 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 2,8 | 0 | 73 | 1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 2,2 | 0 | 76 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 2 | 0,1 | 79 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,6 | 0,7 | 96 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,3 | 1,1 | 98 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,3 | 1,7 | 98 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,3 | 1,7 | 99 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,6 | 1 | 97 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0,2 | 1,4 | 99 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 0,1 | 1,5 | 100 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 0,2 | 0,9 | 99 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -0,1 | 1,7 | 100 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -0,2 | 1,5 | 99 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,1 | 0,3 | 99 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -0,2 | 0,3 | 99 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -0,1 | 1,3 | 99 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -0,3 | 2,1 | 99 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,2 | 2,5 | 99 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 0,7 | 0,1 | 96 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 1 | 0,1 | 96 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 1,4 | 0,5 | 94 | 1 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 1,8 | 0 | 94 | 0,5 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 2,9 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 3/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 3 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-2,9°C
Wind: 1,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:001°C
Wind: 1,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:006,5°C
Wind: 3,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 15:00 → 5 nov, 15:00
1.400 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
2,9 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
2,9 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
3 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
1°Weerkansen voor sneeuwproductie
3 / 48 hLangste koude periode: 3 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -0,9° / 1° | 0,6 mm (9 h) |
| 5 nov 2026 | -1,2° / 3,3° | 7,6 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -0,3° / 1,8° | 15,2 mm (15 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 10:00 · Opgehaald: 4 nov, 13:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 13:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Serre Chevalier · Bedrijf, beperkt tot source
villeneuve · Volgens de bron vermeld: lokale sectorenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 23Buiten bedrijfsperiode: 23
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoren. De bron levert geen geverifieerde waarnemingstijdstempel. Buiten de bedrijfsperiode is geen actuele opening of sluiting.
Liftstatus
- Télécabine ARAVET · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège CASSE DU BOEUF · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège COTE CHEVALIER · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège FORET · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski AICHE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski ALPAGE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski BEZ · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski CHAZELAY · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski MICKEY · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tapis ARAVET 1 · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tapis ARAVET 2 · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télécorde VILLENEUVE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télécabine PONTILLAS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège CLOT GAUTHIER · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège VALLONS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski BARRES · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski CLOT · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski CRETES · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski ECOLE FREJUS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski EYCHAUDA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski MEA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tapis MEA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski PRE DE JEANNE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- ROUTE ARAVET · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ALPAGE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- FANGEAS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- FORET · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- GENEPI · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- MARTEAU · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ECHAILLON · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ROCHER DE L ENFER · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TRAFLECHE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CASSE DU BOEUF · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- BARRES · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CHAMEANT · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ROUTE FREJUS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- LA VERTE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CABANE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- GOULET · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- LACETS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- PRE DE JEANNE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- SELLETTES · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TRAVERSE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- BEZ · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CLOT GAUTHIER · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CUCUMELLE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- PRAIRIES · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- AILEFROIDE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CREUX DU LOUP · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ISOLEE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- SUPER DRAYE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- LAC · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- GLAIZE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Serre Chevalier · Bedrijf, beperkt tot source
villeneuve · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 23Buiten bedrijfsperiode: 23
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Serre Chevalier · Bedrijf, beperkt tot source
villeneuve · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 23Buiten bedrijfsperiode: 23
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Villeneuve · La Salle-les-Alpes verwacht?
Voor Villeneuve · La Salle-les-Alpes geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.400 m, 2,9 mm op 2.000 m en 2,9 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Villeneuve · La Salle-les-Alpes?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Villeneuve · La Salle-les-Alpes. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Villeneuve · La Salle-les-Alpes?
Liften: Aantal open onbekend · 23 vermeld (villeneuve · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren; Serre Chevalier / Websenso; Opgehaald 4 nov, 14:38 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Villeneuve · La Salle-les-Alpes is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Villeneuve · La Salle-les-Alpes het hele skigebied Serre Chevalier?
Nee. Serre Chevalier omvat meerdere plaatsen en Villeneuve · La Salle-les-Alpes is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]
Zijn de verbindingen rond Villeneuve · La Salle-les-Alpes open?
Controleer voor vertrek vanuit Villeneuve · La Salle-les-Alpes het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]
Zijn de verwachtingen voor 1.400, 2.000 en 2.600 m bij Villeneuve · La Salle-les-Alpes metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.400, 2.000 en 2.600 m op één representatief punt (Office de Tourisme Pré Long).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Serre Chevalier · SkigebiedSerre Chevalier Vallée Briançon
- Villeneuve · La Salle-les-Alpes · Locatie en hoogteSerre Chevalier Vallée Briançon
- Serre Chevalier · PistekaartSerre Chevalier Vallée Briançon
- Serre Chevalier · Lift- en pistestatusSerre Chevalier Vallée Briançon
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo