Arlberg · Østerrike

St Anton am Arlberg: værmelding og snøvarsel

For St Anton am Arlberg viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 4. nov., 10:00, modellert snøfall på 0 mm på 1 300 m, 0 mm på 2 000 m og 0 mm på 2 800 m de neste 24 timene fra 4. nov., 18:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde

Meldte forhold for St Anton am Arlberg: Heiser: 0 av 38 åpne (St Anton · St Christoph · Stuben — publisert lokal heistabell; Ski Arlberg; Hentet 4. nov., 17:07 · kildetid ubekreftet). Snødybde: 0 cm (ved St. Anton am Arlberg (1 304 m); målestasjon; GeoSphere Austria; Hentet 4. nov., 17:08 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon

Fra landsbyen til Arlbergs høye rygger gjør høyden stor forskjell. Sammenlign varselnivåene i St Anton, finn området ditt og sjekk forbindelsene før en lang skidag.

Planlegg reisen

Siste rapporter i korte trekk

Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.

Åpner snart
Heiser
0 av 38 åpneSt Anton · St Christoph · Stuben — publisert lokal heistabell
Løyper
Ikke rapportert
Snødybde
0 cmved St. Anton am Arlberg (1 304 m) · målestasjon
Sesong
Åpner 2. des. · om 28 dagerOperatørens sesongdatoer · Kontrollert 3. nov. 2026
Alle rapporter og kilder

Områdets dekning: Varslet representerer St Anton. Den lokale heiskilden dekker St Anton–St Christoph–Stuben. De bredere Ski Arlberg-rapportene omfatter også Lech–Oberlech–Zürs og Warth-Schröcken; totaltallene holdes atskilt fra denne sidens lokale rapport.

Ditt vinterbilde

Gjeldende oversikt

Skjematisk fjellandskap · St Anton am Arlberg

Snøen under skiene dine.

Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.

Været fremover
Varsel tilgjengelig

0 – 5 °C · 2 000 m · 4. nov. – 6. nov.

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Utstedt 4. nov., 10:00

Se fjellvarselet
Kilder og metode

Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.

Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.

Varslene på 1 300, 2 000 og 2 800 m er høydejusterte modellverdier ved ett punkt i St Anton, ikke tre værstasjoner eller separate varsler for hvert område. Øverste nivå beskriver høyfjellsvær nær Vallugas høyde; det betyr ikke at en nedfart der er åpen eller fritt tilgjengelig.

Fjellet, time for time

Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.

Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48

Utstedt: 4. nov. 2026, 10:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperaturvarsel time for time1,2 °C
Temperaturvarsel time for time−2°0°7°4. nov., 186. nov., 17
Varselverdier time for time
St Anton am Arlberg · 2 000 m · Europe/Vienna
Lokal tidTemperatur °CNedbør mmLuftfuktighet %Vind m/s
4. nov. 2026, 18:001,20731,6
4. nov. 2026, 19:000,90711,3
4. nov. 2026, 20:001,10712,2
4. nov. 2026, 21:000,80711,6
4. nov. 2026, 22:000,60721,6
4. nov. 2026, 23:000,80701,7
5. nov. 2026, 00:000,40720,9
5. nov. 2026, 01:0000711,4
5. nov. 2026, 02:000,40691,6
5. nov. 2026, 03:000,40651,1
5. nov. 2026, 04:000,50621,1
5. nov. 2026, 05:000,40611,2
5. nov. 2026, 06:000,50621,6
5. nov. 2026, 07:000,50621,3
5. nov. 2026, 08:001,10601,6
5. nov. 2026, 09:001,90591,3
5. nov. 2026, 10:002,20620,6
5. nov. 2026, 11:003,10610,4
5. nov. 2026, 12:003,80650,4
5. nov. 2026, 13:004,50650,2
5. nov. 2026, 14:004,60640,1
5. nov. 2026, 15:004,30670,1
5. nov. 2026, 16:004,20670,4
5. nov. 2026, 17:003,20551
5. nov. 2026, 18:002,60530,9
5. nov. 2026, 19:0020551,2
5. nov. 2026, 20:001,70531
5. nov. 2026, 21:001,70510,9
5. nov. 2026, 22:001,60520,8
5. nov. 2026, 23:001,40510,8
6. nov. 2026, 00:001,30491
6. nov. 2026, 01:001,20491,1
6. nov. 2026, 02:001,10471,2
6. nov. 2026, 03:001,10461,1
6. nov. 2026, 04:001,30440,9
6. nov. 2026, 05:001,40431
6. nov. 2026, 06:001,20441
6. nov. 2026, 07:001,10451
6. nov. 2026, 08:001,30460,8
6. nov. 2026, 09:001,60480,2
6. nov. 2026, 10:002,40520,5
6. nov. 2026, 11:0030580,2
6. nov. 2026, 12:004,10580,5
6. nov. 2026, 13:004,80530,7
6. nov. 2026, 14:004,60590,5
6. nov. 2026, 15:004,40620,3
6. nov. 2026, 16:003,90680,1
6. nov. 2026, 17:003,20661
Modellert snøfall · neste 24 timer
0 mm vannekvivalent
Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
19/48 h
Lengste sammenhengende periode
12 h

Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.

Vær for snøproduksjon

Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.

Stull (2011)

Slik endret varselet seg

Ingen sammenlignbar varselhistorikk ennå.

Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann

Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.

Sesongutsikter

En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.

Kilde: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Fjelldata time for time
Værvarsel / Høyde

Ett fjell. Ulike forhold.

Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.

Europe/Vienna

1 300 m3,1°C2 000 m1,2°C2 800 m−4°C0°C · ≈ 2 185 m
Anslått 0 °C-nivå: ≈ 2 185 m
Beregning

Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.

Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.

Modellert

Varslet snøfall

Vanninnholdet i varslet snøfall.

4. nov., 18:00 → 5. nov., 18:00

1 300 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

2 000 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

2 800 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

Modellert

Vær for snøproduksjon i natt

I natt · 18.00–08.00 lokal tid.

1 300 m

0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 1,6°C
19—Over vurderingsgrensen · 1,4°C
20—Over vurderingsgrensen · 1°C
21—Over vurderingsgrensen · 0,8°C
22—Over vurderingsgrensen · 1°C
23—Over vurderingsgrensen · 0,6°C
00—Over vurderingsgrensen · 0,6°C
01—Over vurderingsgrensen · 0,7°C
02—Over vurderingsgrensen · 0,2°C
03—Over vurderingsgrensen · −0,2°C
04—Over vurderingsgrensen · −0,6°C
05—Over vurderingsgrensen · −1°C
06—Over vurderingsgrensen · −1,9°C
07—Over vurderingsgrensen · −1,9°C
2 000 m

7 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · −1°C
19—Over vurderingsgrensen · −1,4°C
20—Over vurderingsgrensen · −1,3°C
21—Over vurderingsgrensen · −1,5°C
22—Over vurderingsgrensen · −1,7°C
23—Over vurderingsgrensen · −1,6°C
00—Over vurderingsgrensen · −1,8°C
01✓Egnet vær · −2,3°C
02✓Egnet vær · −2°C
03✓Egnet vær · −2,3°C
04✓Egnet vær · −2,4°C
05✓Egnet vær · −2,5°C
06✓Egnet vær · −2,4°C
07✓Egnet vær · −2,4°C
2 800 m

14 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18✓Egnet vær · −5,9°C
19✓Egnet vær · −6,3°C
20✓Egnet vær · −6,1°C
21✓Egnet vær · −6,4°C
22✓Egnet vær · −6,5°C
23✓Egnet vær · −6,5°C
00✓Egnet vær · −6,7°C
01✓Egnet vær · −7,1°C
02✓Egnet vær · −6,9°C
03✓Egnet vær · −7,1°C
04✓Egnet vær · −7,1°C
05✓Egnet vær · −7,2°C
06✓Egnet vær · −7,1°C
07✓Egnet vær · −7,1°C

✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig

Beregning for snøproduksjon

Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.

På fjellet

Utsikter på kort sikt

Timevarsel, justert for høyde.

Værvarsel

Lufttemperatur

1,2°
Modellert

Mulighet for snøproduksjon

19 / 48 h

Lengste kuldeperiode: 12 h

Temperaturvarsel time for time1,2 °C
Temperaturvarsel time for time−2°0°7°4. nov., 186. nov., 17
2 000 m · Europe/Vienna
ReisedatoerLufttemperatur °CNedbør mm
4. nov. 20260,6° / 1,2°0 mm (6 h)
5. nov. 20260° / 4,6°0 mm (24 h)
6. nov. 20261,1° / 4,8°0 mm (18 h)

Leverandørens oppdatering: 4. nov., 10:00 · Hentet: 4. nov., 13:17 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Orientering på fjellet
1 300 m2 000 m2 800 m

Skjematisk høydeprofil

Slik beregner vi

Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.

Stull (2011) ↗
Utforsk et snøbalansescenario
Scenario

Scenario for snøbalanse

Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.

Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.

Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.

Varselarkiv

Hva har endret seg i varselet?

Varselkilden eller beregningen er endret.

Sammenligningsdetaljer

Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.

Utstedt: 4. nov. 2026, 10:00 · Hentet: 4. nov. 2026, 13:17
Åpne lagret varsel ↗

Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.

Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.

Snø og heiser

Skistedets offisielle informasjon

Rapporter fra skiområdene

Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.

Ski Arlberg · St Anton / St Christoph / Stuben

St Anton · St Christoph · Stuben — publisert lokal heistabellRapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 38

Løypestatus · Rapport utilgjengelig

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Kildeinformasjon: Heisoversikt oppført av kilden. Observasjonstidspunkt er ikke verifisert.

Heisstatus
  • Albonabahn I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Albonabahn II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Albonagratbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Angerlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Arlenmähderbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Fangbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Galzigbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Gampbergbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Gampenbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Kapallbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Kindlisfeldlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Maassbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Maienseelift I + II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Maienseelift II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Mattunbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Muldenlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Nasserein-Kinderpark (Übungslift) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Nassereinbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Nassereinlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Osthangbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Rauzlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Rendlbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Riffelbahn I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Riffelbahn II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Salzbödenlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Schindlergratbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Schöngrabenlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • St. Christophbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Tanzbödenbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Übungslift Gampen I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Übungslift Gampen II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Übungslift St. Christoph · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Valfagehrbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Vallugabahn I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Vallugabahn II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Vallugalift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Walchlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Zammermoosbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗

St Anton · Oppført av kilden: alpine løyper

St Anton · St Christoph · Stuben — Oppført av kilden: kun alpine løyperRapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Heisstatus · Rapport utilgjengelig

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Kildeinformasjon: Fra løypearkivet utelatte, separat typede skiruter: 20.

Løypestatus
  • 1 Rendl - Talabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 2 Tobel · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 5 Gampberg Direkte · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 6 Gampberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 8 Gampbergloch · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 9 Übungswiese · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 11 Salzböden · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 12 Stanton Speed · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 13 Wasserloch · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 14 Riffel 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 15 Riffelkar · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 25 Hinterer Stock · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 26 Stock · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 27 Hopplweg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 28 Mattunbahn Zufahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 29 Grün - St. Anton · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 30 Platti Standard · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 31 Stallmähder - Fang · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 33 Nasserein · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 34 Fang · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 42 Kandahar - Kapall · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 43 Fasch · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 44 Gstans · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 50 Zammermoos - St. Anton · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 52 Kandahar Galzig · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 53 Seichböden · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 55 Steissbachtal · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 56 Steissbachtal Zufahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 57 Steissbachtal Arlenrain · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 58 Arlensattel · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 59 Schwarze Wand · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 60 Skiweg Tanzböden · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 61 Tanzböden · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 62 Tanzböden Direkte · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 63 Osthang Einfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 64 St. Christoph · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 65 Maiensee · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 76 Arlenmähder · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 77 Pfannenbach · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 78 Ulmerhütte · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 80 Innere Schweinströge · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 85 Valfagehrjoch · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 92 Vallugagrat · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 100 Valfagehr · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 102 Rauztobel · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 103 Mittelstation–Rauz-Stuben · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 103 Mittelstation–Rauz-Stuben · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 104 Mittelstation - Passage - Stuben · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 105 Seelehang · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 106 Albona · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 107 Sonnleiten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Angerlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Walchlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Rauzlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Fun Slope · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Kindlisfeldlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Muldenlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Nassereinlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Nasserein-Kinderpark · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piste Übungslifte Gampen I + II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 108 Direktzufahrt Albona · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Offisiell liste over alpine løyper; observasjonstidspunktet og uinnskrenket offentlig tilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗

GeoSphere · Stasjon St Anton

St. Anton am Arlberg · snødybde ved stasjonenTidsangitt leverandørrapport

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
4. nov. 2026, 17:00
Verdier rapportert av kilden
Målestedcm
St. Anton am Arlberg (1 304 m) · Målt snødybde0
Offisiell kilde ↗
Daglig rapportarkiv

Daglig rapportarkiv

Ski Arlberg · St Anton / St Christoph / Stuben

St Anton · St Christoph · Stuben — publisert lokal heistabell4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 38

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

Ski Arlberg · St Anton / St Christoph / Stuben

St Anton · St Christoph · Stuben — publisert lokal heistabell3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 38

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

St Anton · Oppført av kilden: alpine løyper

St Anton · St Christoph · Stuben — Oppført av kilden: kun alpine løyper4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

St Anton · Oppført av kilden: alpine løyper

St Anton · St Christoph · Stuben — Oppført av kilden: kun alpine løyper3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

GeoSphere · Stasjon St Anton

St. Anton am Arlberg · snødybde ved stasjonen4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
4. nov. 2026, 17:00
Verdier rapportert av kilden
Målestedcm
St. Anton am Arlberg (1 304 m) · Målt snødybde0
Offisiell kilde ↗

GeoSphere · Stasjon St Anton

St. Anton am Arlberg · snødybde ved stasjonen3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
3. nov. 2026, 23:50
Verdier rapportert av kilden
Målestedcm
St. Anton am Arlberg (1 304 m) · Målt snødybde0
Offisiell kilde ↗

Spørsmål om snø og heiser

Hvor mye snø kommer det i St Anton am Arlberg?

For St Anton am Arlberg viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 4. nov., 10:00, modellert snøfall på 0 mm på 1 300 m, 0 mm på 2 000 m og 0 mm på 2 800 m de neste 24 timene fra 4. nov., 18:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde ↗

Hvor mye snø ligger det i St Anton am Arlberg?

Snødybde: 0 cm (ved St. Anton am Arlberg (1 304 m); målestasjon; GeoSphere Austria; Hentet 4. nov., 17:08 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗

Hvilke heiser er åpne i St Anton am Arlberg?

Heiser: 0 av 38 åpne (St Anton · St Christoph · Stuben — publisert lokal heistabell; Ski Arlberg; Hentet 4. nov., 17:07 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗

Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?

Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.

Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.

Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.

Arlberg · Østerrike

Bli kjent med fjellet

Galzig og Gampen ligger over landsbyen, mens Rendl har eget startsted. En kort spasertur forbinder dalstasjonene til Galzig og Rendl. Skal du videre i Arlberg, sjekk offisielt kart, forbindelsesheiser og returtider.

Operatørens lokale region
St Anton · St Christoph · Stuben[2]
Landsbyen St Anton
1 304 moh.[1]
Utsiktsplattformen på Valluga
2 811 m[1]
Forbindelser som bør sjekkes
Flexenbahn · Valfagehrbahn[3]

Før skidagen

Gjelder Ski Arlbergs heistall bare St Anton?

Nei. Ski Arlberg omfatter andre regioner. Denne siden bruker den separate oversikten St Anton–St Christoph–Stuben når en lagret rapport er tilgjengelig. Observasjonstiden er fortsatt ubekreftet, så nylig henting beviser ikke dagens drift.[4][3]

Kan man kjøre direkte mellom Galzig og Rendl?

Beregn en kort spasertur gjennom landsbyen mellom dalstasjonene. Dette er to separate områder; nærliggende stasjoner gir ikke en sammenhengende nedfart mellom dem.[8][6]

Hva bør jeg sjekke før jeg kjører videre i Arlberg?

Finn ruten på det offisielle kartet og sjekk forbindelsesheisene. Operatøren fremhever særlig Flexenbahn og Valfagehrbahn og ber deg sjekke tidene for retur til St Anton.[3][6]

Betyr varselet på 2 800 m at en vanlig nedfart går fra Valluga?

Nei. Det er en modellverdi i høyfjellet. Ifølge operatøren krever tilgang med Valluga II etterfulgt av skikjøring en profesjonell guide. Se offisielt kart og adgangsvilkår: en varselhøyde er ikke en skirute.[7][6]

Hvorfor kan aktuell snødybde være utilgjengelig?

Den gjennomgåtte kilden bruker generelle betegnelser for dal og fjell uten datert måling eller navngitt stasjon. Mengden nysnø har heller ingen oppgitt periode. PisteWindow skjuler tallene til betydning og aktualitet er verifisert.[5]

Destinasjonens kilder

PisteWindow · Gjennomgått

  1. St Anton · Plassering og høydeSki Arlberg
  2. St Anton · St Christoph · Stuben · SkiområdeSki Arlberg
  3. St Anton · St Christoph · Stuben · ForbindelserSki Arlberg
  4. Ski Arlberg · Regional heis- og løyperapportSki Arlberg
  5. St Anton · SnørapportSki Arlberg
  6. St Anton · Ski Arlberg · LøypekartSki Arlberg
  7. Valluga II · Tilgangsvilkår for skikjøringSki Arlberg
  8. Rendl · Galzig · 2024/25 · Historisk presseinformasjonSt Anton am Arlberg Turisme Association
  9. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo