Salzburg · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Flachau
Voor Flachau geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 900 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Flachau: Liften: 0 van 14 open (Flachau · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron; Snow Space Salzburg; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Flachau ligt op 920 m. Skiër Hermann Maier werd hier in 1972 geboren, en het dorp organiseert elk jaar een FIS-wereldbekerwedstrijd voor vrouwen.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 14 openFlachau · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Flachau, Wagrain en St. Johann–Alpendorf vormen samen Snow Space Salzburg; tot Flachaus speciale pistes horen de Kidsrun en het wereldbekerparcours Hermann Maier. De cijfers voor Snow Space Salzburg gelden voor het hele gebied, niet voor Flachau alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Flachau
-2 – 10 °C · 1.400 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Flachau zijn de waarden op 900, 1.400 en 1.900 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Starjet Talstation, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Vienna · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 2,9 | 0 | 78,1 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 4,2 | 0 | 73 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 5,4 | 0 | 67,7 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5,9 | 0 | 65 | 2,9 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 6,4 | 0 | 62,7 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 6,5 | 0 | 62 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 5,9 | 0 | 64,7 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,6 | 0 | 72,1 | 2,9 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 2,1 | 0 | 83,4 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 1 | 0 | 88 | 3 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 0,7 | 0 | 89,9 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 0,8 | 0 | 89,1 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 0,9 | 0 | 87,4 | 3,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 1,4 | 0 | 84,6 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 1,3 | 0 | 84,1 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 1 | 0 | 83,5 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 0,8 | 0 | 82,8 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 0,6 | 0 | 81,9 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 0,5 | 0 | 81,1 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 0,2 | 0 | 81,7 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -0,3 | 0 | 83,3 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -0,8 | 0 | 85 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -1,2 | 0 | 86,7 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 0,3 | 0 | 80,6 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 3,5 | 0 | 68,7 | 3 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 5,8 | 0 | 59,3 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 7,6 | 0 | 51,8 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 8,9 | 0 | 47,6 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 9,7 | 0 | 45,2 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 9,8 | 0 | 45,2 | 3 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 9,1 | 0 | 48,1 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,4 | 0 | 61,8 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,8 | 0 | 78,8 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,2 | 0 | 83,9 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -0,8 | 0 | 84,2 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1,3 | 0 | 84,2 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,8 | 0 | 83,5 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1,6 | 0 | 81,4 | 3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,3 | 0 | 80,7 | 3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1 | 0 | 79,7 | 3,1 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,8 | 0 | 78,4 | 3 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,7 | 0 | 77,2 | 2,9 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1 | 0 | 76,9 | 2,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,3 | 0 | 77,2 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,4 | 0 | 77,6 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -1,7 | 0 | 77,4 | 2,7 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,1 | 0 | 78,2 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,3 | 0 | 71,7 | 2,9 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 15/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 13 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 52 h
4 nov 2026, 00:17 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0°C
Wind: 2,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:172,9°C
Wind: 2,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:176°C
Wind: 2,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
2 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
15 / 48 hLangste koude periode: 13 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 0,7° / 6,5° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -1,8° / 9,8° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,1° / 0,3° | 0 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 05:17 · Europe/Vienna
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 1.400 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: 2,3 °C
Nieuwste verwachting: 2,5 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -1 hEerdere verwachting: 16 h
Nieuwste verwachting: 15 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,3 °C | 2,5 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 16 h | 15 h | -1 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 00:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 05:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab
Flachau · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bronBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 14
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde groep, geen geverifieerde volledige inventaris. Pistesegmenten behouden moeilijkheidsgraad, nummer en lengte van de bron. Skiroutes en benoemde verbindingen zijn gescheiden. Waarnemingstijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- Achterjet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Spacejet 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Starjet 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Spacejet 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Spacejet 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Starjet 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Starjet 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5a SL Lackner · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1a Piggyjet ÜL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1b Hofleitenjet ÜL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5b Bingojet ÜL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Dinojet TL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Speedyjet TL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ÜL Minijet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 2 Abfahrt Skiweg (Starjet 2 Bergstation bis Spacejet 2 Talstation) · 8412m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Abfahrt Berg Bingojet - Tal Spacejet 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Bingojet Übungspiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Dinojet Übungspiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Hofleiten Übungspiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piggyjet Übungspiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Skiweg Lisa Alm - Tal Starjet 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Spacejet 3 Pisten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Speedyjet Übungspiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1 Hermann Maier Weltcupstrecke (Abfahrt Starjet 1) · 2914m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3 Abfahrt Starjet 3 · 6356m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 4 Abfahrt Achterjet · 10440m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5 Abfahrt Spacejet 1 · 3112m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5a Zeitmessstrecke · 1834m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6 Abfahrt Spacejet 2 · 9922m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7 Abfahrt Spacejet 3 (rechts) · 5398m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7a Abfahrt Spacejet 3 (links) · 4826m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Starjet 1 Pisten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Toboggan run Flachau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Flachau · Apart vermeld: benoemde skiverbindingenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde benoemde verbindingen, gescheiden van lokale totalen. Richting, bedrijfscontext, waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- Ski connection Panorama Link - Achterjet mountain station · 1677m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Verbindung Berg Achterjet - Tal Starjet 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Verbindung Berg Spacejet 1 - Tal Spacejet 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Verbindung Berg Starjet 1 - Tal Spacejet 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Verbindung Starjet - Spacejet · 1692m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Verbindung Starjet 2 - Achterjet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Verbindung Tal Starjet 2 - Talstation Achterjet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Connection Rote 8er Gondola top station to Flachau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Verbindung Starjet 3 auf Starjet 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab
Flachau · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 14
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Flachau · Apart vermeld: benoemde skiverbindingen4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab
Flachau · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 14
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Flachau · Apart vermeld: benoemde skiverbindingen3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Flachau verwacht?
Voor Flachau geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 900 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Flachau?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Flachau. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Flachau?
Liften: 0 van 14 open (Flachau · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron; Snow Space Salzburg; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het verwachtingspunt ligt bij Starjet, het liftstation dat deze pagina volgt. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Flachau naar de pistes?
Het verwachtingspunt ligt bij Starjet, het liftstation dat deze pagina volgt.[2]
Hoe is Flachau verbonden met Snow Space Salzburg?
Flachau, Wagrain en St. Johann–Alpendorf vormen samen Snow Space Salzburg; tot Flachaus speciale pistes horen de Kidsrun en het wereldbekerparcours Hermann Maier.[6]
Zijn de verwachtingen voor 900, 1.400 en 1.900 m bij Flachau metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 900, 1.400 en 1.900 m op één representatief punt (Starjet Talstation).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Snow Space Salzburg · SkigebiedSnow Space Salzburg
- Flachau · Locatie en hoogteOutdooractive
- Snow Space Salzburg · PistekaartSnow Space Salzburg
- Snow Space Salzburg · Lift- en pistestatusSnow Space Salzburg
- Flachau · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Snow Space Salzburg · SkigebiedSnow Space Salzburg