Salzburg · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Hollersbach im Pinzgau
Voor Hollersbach im Pinzgau geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Hollersbach im Pinzgau en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Hollersbach im Pinzgau ligt op 806 m. Het dorp ligt in het district Zell am See in de deelstaat Salzburg; melkveehouderij en toerisme zijn de belangrijkste inkomsten, en elk jaar eind september wordt de terugkeer van de koeien van de alm gevierd.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Hollersbach sluit vanaf de Pinzgau-kant aan op KitzSki: het hoort bij het district Zell am See, niet bij Kitzbühel, en de kabelbaan is de verbinding met de skiregio. De cijfers voor KitzSki gelden voor het hele gebied, niet voor Hollersbach im Pinzgau alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Hollersbach im Pinzgau
-1 – 7 °C · 1.400 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Hollersbach im Pinzgau zijn de waarden op 800, 1.400 en 1.900 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Panoramabahn · dalstation, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 3,1 | 0 | 77 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 4,3 | 0 | 70 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 5,2 | 0 | 67 | 1 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 5,4 | 0 | 66 | 0,6 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 4,2 | 0 | 80 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 3,5 | 0 | 75 | 0,2 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 2,7 | 0 | 75 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 1,9 | 0 | 76 | 0,3 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 1,4 | 0 | 80 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 1,1 | 0 | 83 | 0,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 0,9 | 0 | 81 | 0,4 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 0,4 | 0 | 84 | 0,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 0,3 | 0 | 83 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -0,1 | 0 | 85 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -0,2 | 0 | 86 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -0,7 | 0 | 88 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -0,4 | 0 | 85 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -0,1 | 0 | 80 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -1,1 | 0 | 93 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -0,4 | 0 | 83 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -0,9 | 0 | 87 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -0,1 | 0 | 80 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 2 | 0 | 80 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 4,1 | 0 | 73 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 5,3 | 0 | 70 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 6 | 0 | 68 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 6,5 | 0 | 66 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 7,1 | 0 | 64 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 6,9 | 0 | 67 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,7 | 0 | 70 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,2 | 0 | 70 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3 | 0 | 67 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 2,6 | 0 | 67 | 2 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 2,5 | 0 | 67 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 2,5 | 0 | 66 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3 | 0 | 64 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,8 | 0 | 59 | 1 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3,4 | 0 | 60 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 3,3 | 0 | 58 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 3,1 | 0 | 61 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,6 | 0 | 65 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,8 | 0 | 64 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,5 | 0 | 66 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 1,9 | 0 | 67 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,5 | 0 | 57 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 3,5 | 0 | 54 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 4,5 | 0 | 54 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 6,5 | 0 | 53 | 0,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 1/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 1 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-0,2°C
Wind: 1,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:003,1°C
Wind: 1,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:006,5°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
1 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,1°Weerkansen voor sneeuwproductie
1 / 48 hLangste koude periode: 1 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 0,3° / 5,4° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -1,1° / 7,1° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 1,9° / 6,5° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:18 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding
Hollersbach · Station valley · Selectie (onvolledig): liftBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerd voorbeeld, geen lokale inventaris. De update van de bron heeft geen tijdzone. Waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- G8 Panoramabahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Breitmoos · Panoramabahn II, above HollersbachBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Bovenste deel bij Breitmoos, niet het dalstation in Hollersbach. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- G9 Panoramabahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Breitmoos · geselecteerde bovenste piste 77 (onvolledig), geen talafdaling naar HollersbachBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerde bovenste piste bij Breitmoos. Er is geen talafdaling of terugkeer op ski naar Hollersbach vastgesteld. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 77 Breitmoos · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–WurzhöheBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Pengelstein – Wurzhöhe
- D9 3S-Bahn · Als gesloten gemeld (Außer Betrieb)
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding
Hollersbach · Station valley · Selectie (onvolledig): lift4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Breitmoos · Panoramabahn II, above Hollersbach4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Breitmoos · geselecteerde bovenste piste 77 (onvolledig), geen talafdaling naar Hollersbach4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–Wurzhöhe4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding
Hollersbach · Station valley · Selectie (onvolledig): lift3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Breitmoos · Panoramabahn II, above Hollersbach3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Breitmoos · geselecteerde bovenste piste 77 (onvolledig), geen talafdaling naar Hollersbach3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–Wurzhöhe3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Hollersbach im Pinzgau verwacht?
Voor Hollersbach im Pinzgau geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Hollersbach im Pinzgau?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Hollersbach im Pinzgau. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Hollersbach im Pinzgau?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Hollersbach im Pinzgau. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Een in 2005 geopende kabelbaan verbindt het dorp met de skiregio Kitzbühel; het verwachtingspunt ligt bij het dalstation van de Panoramabahn. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Hollersbach im Pinzgau naar de pistes?
Een in 2005 geopende kabelbaan verbindt het dorp met de skiregio Kitzbühel; het verwachtingspunt ligt bij het dalstation van de Panoramabahn.[5]
Hoe is Hollersbach im Pinzgau verbonden met KitzSki?
Hollersbach sluit vanaf de Pinzgau-kant aan op KitzSki: het hoort bij het district Zell am See, niet bij Kitzbühel, en de kabelbaan is de verbinding met de skiregio.[5]
Zijn de verwachtingen voor 800, 1.400 en 1.900 m bij Hollersbach im Pinzgau metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 800, 1.400 en 1.900 m op één representatief punt (Panoramabahn · dalstation).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- KitzSki · SkigebiedKitzSki
- Hollersbach · Locatie en hoogteOutdooractive
- KitzSki · PistekaartKitzSki
- KitzSki · Lift- en pistestatusKitzSki
- Hollersbach im Pinzgau · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo