Tirol · Oostenrijk

Weer en sneeuwverwachting Hopfgarten im Brixental

Voor Hopfgarten im Brixental geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 620 m, 0 mm op 1.200 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Hopfgarten im Brixental: Liften: 0 van 13 open (SkiWelt Hopfgarten - Itter · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 4 nov, 10:39 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 3 cm (bij Hopfgarten im Brixental station (615 m); meetstation; Hydrographischer Dienst Tirol; Opgehaald 4 nov, 10:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Hopfgarten im Brixental ligt op 622 m. Met 166,54 km² is het de grootste gemeente van het district, en op de Hohe Salve erboven staat de hoogste bedevaartskerk van Oostenrijk.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 13 openSkiWelt Hopfgarten - Itter · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
3 cmbij Hopfgarten im Brixental station (615 m) · meetstation
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De panoramagondel vanuit buurdorp Itter bereikt de Kleine Salve op 1.565 m, een skibus verbindt de liften met het treinstation en bij de pistes van Foisching en Schernthanner hoort een FIS-gelicentieerde trainingspiste. De cijfers voor SkiWelt gelden voor het hele gebied, niet voor Hopfgarten im Brixental alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Hopfgarten im Brixental

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Hopfgarten im Brixental

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

2 – 10 °C · 1.200 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De waarden op 620, 1.200 en 1.800 m zijn voor hoogte aangepaste modelverwachtingen bij het toeristenbureau, geen afzonderlijke weerstations. De dorpshoogte op de kaart van de exploitant is geen meting op dat punt.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur3,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°13°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Hopfgarten im Brixental · 1.200 m · Europe/Vienna
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:003,50861,3
4 nov 2026, 12:0050791,6
4 nov 2026, 13:006,20771,8
4 nov 2026, 14:006,80751,7
4 nov 2026, 15:006,80761,7
4 nov 2026, 16:005,90791,4
4 nov 2026, 17:004,50860,8
4 nov 2026, 18:003,70870,2
4 nov 2026, 19:002,90900,4
4 nov 2026, 20:002,40910,3
4 nov 2026, 21:002,30890,3
4 nov 2026, 22:002,10840,4
4 nov 2026, 23:002,30750,4
5 nov 2026, 00:002,30740,5
5 nov 2026, 01:002,30740,6
5 nov 2026, 02:0020750,4
5 nov 2026, 03:002,10720,7
5 nov 2026, 04:002,20700,5
5 nov 2026, 05:002,20690,6
5 nov 2026, 06:002,10690,6
5 nov 2026, 07:002,20680,6
5 nov 2026, 08:002,50660,6
5 nov 2026, 09:004,20660,5
5 nov 2026, 10:0060630,3
5 nov 2026, 11:007,40640,5
5 nov 2026, 12:008,80570,8
5 nov 2026, 13:009,60580,9
5 nov 2026, 14:0010,10600,7
5 nov 2026, 15:00100630,5
5 nov 2026, 16:009,30730,3
5 nov 2026, 17:007,90800,5
5 nov 2026, 18:007,20760,8
5 nov 2026, 19:007,30620,5
5 nov 2026, 20:0070630,4
5 nov 2026, 21:006,90630,5
5 nov 2026, 22:006,60620,2
5 nov 2026, 23:006,70570,6
6 nov 2026, 00:006,70540,7
6 nov 2026, 01:006,60500,3
6 nov 2026, 02:006,40490,3
6 nov 2026, 03:006,40470,2
6 nov 2026, 04:006,60460,5
6 nov 2026, 05:006,60450,2
6 nov 2026, 06:006,60440,5
6 nov 2026, 07:006,60430,5
6 nov 2026, 08:006,50430,3
6 nov 2026, 09:007,10440,2
6 nov 2026, 10:008,60510,3
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Vienna

620 m7,5°C1.200 m3,5°C1.800 m-0,4°C0°C · ≈ 1.738 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 1.738 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

620 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.200 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

620 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 5°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 4,9°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 4,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
1.200 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
1.800 m

12 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
20✓Geschikt weer · -2,3°C
21✓Geschikt weer · -2,6°C
22✓Geschikt weer · -3,1°C
23✓Geschikt weer · -3,5°C
00✓Geschikt weer · -3,6°C
01✓Geschikt weer · -3,6°C
02✓Geschikt weer · -3,8°C
03✓Geschikt weer · -3,9°C
04✓Geschikt weer · -3,9°C
05✓Geschikt weer · -4°C
06✓Geschikt weer · -4,1°C
07✓Geschikt weer · -4,1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

3,5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur3,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°13°4 nov, 116 nov, 10
1.200 m · Europe/Vienna
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20262,1° / 6,8°0 mm (13 h)
5 nov 20262° / 10,1°0 mm (24 h)
6 nov 20266,4° / 8,6°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:18 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
620 m1.200 m1.800 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:18
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Hopfgarten - Itter · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistesBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 13

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde kaartitems. Geen waarnemingstijd per item en geen verificatie van toegang om te skiën.

Liftstatus
  • 20 · 8er Gondelbahn Salvenbahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 22 · 8er Gondelbahn Salvenbahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 30 · 10er Gondelbahn Salvistabahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 21 · Hohe Salve I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 23 · Rigibahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 24 · Schernthannbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 25 · Foischingbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 27b · Zauberteppich Bodenschmied · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 27a · Zauberteppich Högerfeld · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 31 · Kasbichlbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 33 · Tellerschlepplift Salvista · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 39 · Pfaringlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 36 · Förderband Kelchsau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 20a · Talabfahrt Hopfgarten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 21c · Rigi-Mittelstation Hopfgarten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 21a · Rigi-Mittelstation Hopfgarten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 21b · Rigi-Mittelstation Hopfgarten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 22 · Hohe Salve - Rigi · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 24a · Schernthannabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 24b · Schernthannabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 24,25 · Skiweg Schernthann Wildbichl - Foisching · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 25a · Foischingabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 25b · Foischingabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 25c · Foischingabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 27b · Zauberteppich Bodenschmied · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 27a · Zauberteppich Högerfeld · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 30,31 · Rigi-Kraftalm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 30 · Talabfahrt Itter · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 31a · Kraftalm - Kasbichl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 31b · Kraftalm - Kasbichl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 30,31 · Rigi - Kraftalm Skiweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 33 · Tellerschlepplift-Salvista Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 30a · Piste Kleine Salve · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 31a · Kraftalm - Kasbichl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

Hydro Tirol · Station Hopfgarten snow

Station Hopfgarten im Brixental · 615 m · sneeuwhoogte op de grondGedateerd aanbiedersbericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 10:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Hopfgarten im Brixental station (615 m) · Gemeten sneeuwhoogte3
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Hopfgarten - Itter · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 13

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Hopfgarten - Itter · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 13

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Hydro Tirol · Station Hopfgarten snow

Station Hopfgarten im Brixental · 615 m · sneeuwhoogte op de grond4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 10:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Hopfgarten im Brixental station (615 m) · Gemeten sneeuwhoogte3
Officiële bron ↗

Hydro Tirol · Station Hopfgarten snow

Station Hopfgarten im Brixental · 615 m · sneeuwhoogte op de grond3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 23:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Hopfgarten im Brixental station (615 m) · Gemeten sneeuwhoogte3
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Hopfgarten im Brixental verwacht?

Voor Hopfgarten im Brixental geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 620 m, 0 mm op 1.200 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Hopfgarten im Brixental?

Sneeuwhoogte: 3 cm (bij Hopfgarten im Brixental station (615 m); meetstation; Hydrographischer Dienst Tirol; Opgehaald 4 nov, 10:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Hopfgarten im Brixental?

Liften: 0 van 13 open (SkiWelt Hopfgarten - Itter · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 4 nov, 10:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Tirol · Oostenrijk

Leer de berg kennen

Vanaf het dorp brengt de gondel Salvenbahn je naar 1.829 m. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogte van het dorp
622 m[5]
Lift vanuit het dorp
Salvenbahn · 1.829 m[6]
Verwachtingspunt
Hopfgarten im Brixental[2]

Voor je skidag

Welke lift brengt je vanuit Hopfgarten im Brixental naar de pistes?

Vanaf het dorp brengt de gondel Salvenbahn je naar 1.829 m.[6]

Hoe is Hopfgarten im Brixental verbonden met SkiWelt?

De panoramagondel vanuit buurdorp Itter bereikt de Kleine Salve op 1.565 m, een skibus verbindt de liften met het treinstation en bij de pistes van Foisching en Schernthanner hoort een FIS-gelicentieerde trainingspiste.[6]

Zijn de verwachtingen voor 620, 1.200 en 1.800 m bij Hopfgarten im Brixental metingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 620, 1.200 en 1.800 m op één representatief punt (Hopfgarten im Brixental).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Hopfgarten · SkigebiedSkiWelt
  2. Hopfgarten · Locatie en hoogteKitzbüheler Alpen
  3. SkiWelt · PistekaartSkiWelt
  4. SkiWelt · Lift- en pistestatusSkiWelt
  5. Hopfgarten · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  6. Hopfgarten · SkigebiedSkiWelt
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo