Savoie · Franse Alpen · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Les Arcs

Voor Les Arcs geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0 mm op 2.040 m en 0 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 12:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Les Arcs: Liften: 0 van 18 open (ARC 2000 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector; Official operator / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 11:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Les Arcs klimt boven Bourg-Saint-Maurice in vier stations, Arc 1600, 1800, 1950 en 2000, met de oude zijdalen Peisey-Vallandry en Villaroger aan de randen.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
0 van 18 openARC 2000 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector
  • ARC 1600 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector 0 van 10 open
  • ARC 1800 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector 0 van 10 open
  • VILLAROGER · Volgens de bron vermeld: alpiene sector 0 van 4 open
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Opent 12 dec · over 37 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt ligt op 2.040 m, tussen Arc 1950 en Arc 2000. Arc 1600 ligt 440 m lager en de top van de Aiguille Rouge is niet dit punt; lees liftnamen en pistenamen, niet alleen het weer.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Les Arcs

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-1 – 6 °C · 2.040 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 04:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De stap 1.600 m komt grofweg overeen met Arc 1600, 2.040 m met Arc 1950 tot 2000 en 3.000 m met de hoge liften; het zijn modelschattingen voor één referentiepunt (45,573333° N, 6,826667° O), geen stationsmetingen.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur4,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°8°5 nov, 127 nov, 11
Uurlijkse verwachtingswaarden
Les Arcs · 2.040 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 12:004,90642,8
5 nov 2026, 13:005,40642,6
5 nov 2026, 14:005,30662,8
5 nov 2026, 15:005,80602,6
5 nov 2026, 16:005,30632
5 nov 2026, 17:003,40751,1
5 nov 2026, 18:001,80840,5
5 nov 2026, 19:002,30750,3
5 nov 2026, 20:001,90710,6
5 nov 2026, 21:001,60700,5
5 nov 2026, 22:001,70680,5
5 nov 2026, 23:001,50701
6 nov 2026, 00:001,60710,7
6 nov 2026, 01:001,30720,7
6 nov 2026, 02:001,40740,1
6 nov 2026, 03:000,90780,2
6 nov 2026, 04:001,50680,6
6 nov 2026, 05:001,10650,9
6 nov 2026, 06:000,90690,1
6 nov 2026, 07:00-0,10760,2
6 nov 2026, 08:000,20740,2
6 nov 2026, 09:0000810,6
6 nov 2026, 10:0010800,5
6 nov 2026, 11:002,80730,8
6 nov 2026, 12:003,80680,6
6 nov 2026, 13:004,40681
6 nov 2026, 14:004,30700,8
6 nov 2026, 15:003,60811
6 nov 2026, 16:0020,1931
6 nov 2026, 17:001,10,2970,8
6 nov 2026, 18:000,40,2980,6
6 nov 2026, 19:000,30,1980,4
6 nov 2026, 20:00-0,10,11000,6
6 nov 2026, 21:00-0,60,3990,8
6 nov 2026, 22:00-0,60,5990,6
6 nov 2026, 23:00-0,60,9990,2
7 nov 2026, 00:00-0,70,8970,8
7 nov 2026, 01:00-0,60,2960,5
7 nov 2026, 02:00-0,60970,3
7 nov 2026, 03:00-0,40,1970,6
7 nov 2026, 04:00-0,701000,8
7 nov 2026, 05:00-0,20910,4
7 nov 2026, 06:00-0,30870,6
7 nov 2026, 07:00-0,70860,9
7 nov 2026, 08:00-0,90901,2
7 nov 2026, 09:00-0,30881
7 nov 2026, 10:000,30871,4
7 nov 2026, 11:000,80921,2
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
1/48 h
Langste aaneengesloten periode
1 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 62 h

4 nov 2026, 22:00 → 5 nov 2026, 04:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.600 m7,9°C2.040 m4,9°C3.000 m-1,5°C0°C · ≈ 2.775 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.775 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 12:00 → 6 nov, 12:00

1.600 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.040 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

3.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.600 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
2.040 m

1 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
07✓Geschikt weer · -2°C
3.000 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -4,5°C
19✓Geschikt weer · -4,7°C
20✓Geschikt weer · -5,1°C
21✓Geschikt weer · -5,4°C
22✓Geschikt weer · -5,5°C
23✓Geschikt weer · -5,3°C
00✓Geschikt weer · -5,3°C
01✓Geschikt weer · -5,4°C
02✓Geschikt weer · -5,5°C
03✓Geschikt weer · -5,6°C
04✓Geschikt weer · -5,8°C
05✓Geschikt weer · -6°C
06✓Geschikt weer · -6,3°C
07✓Geschikt weer · -6,5°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,9°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

1 / 48 h

Langste koude periode: 1 h

Temperatuurverwachting per uur4,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°8°5 nov, 127 nov, 11
2.040 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 20261,5° / 5,8°0 mm (12 h)
6 nov 2026-0,6° / 4,4°2,4 mm (24 h)
7 nov 2026-0,9° / 0,8°1,1 mm (12 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 04:00 · Opgehaald: 5 nov, 07:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.600 m2.040 m3.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 12:00 — 8 nov 2026, 02:0062 h · 2.040 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0,2 °CEerdere verwachting: 1,1 °C
Nieuwste verwachting: 1,4 °C
Totale neerslagVerwachting
-8,2 mmEerdere verwachting: 11,7 mm
Nieuwste verwachting: 3,5 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
-3,7 mmEerdere verwachting: 6,5 mm
Nieuwste verwachting: 2,9 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+1 hEerdere verwachting: 5 h
Nieuwste verwachting: 6 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting1,1 °C1,4 °C+0,2 °C
Totale neerslagVerwachting11,7 mm3,5 mm-8,2 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd6,5 mm2,9 mm-3,7 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd5 h6 h+1 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.600 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00
2.040 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00
3.000 mRecente verwachting5 nov 2026, 04:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Lumiplan · Les Arcs en Peisey-Vallandry

ARC 1600 · Volgens de bron vermeld: alpiene sectorBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde alpine inventaris. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • FUNICULAIRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • ARPETTE. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CACHETTE. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • MONT BLANC. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CLOCHERET. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • COMBETTES. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • MILLERETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • SNOWPARK · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • TOMMELET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • VEZAILLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
ARC 1800 · Volgens de bron vermeld: alpiene sectorBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde alpine inventaris. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • DAHU · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • TRANSARC 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • TRANSARC 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • VILLARDS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CARRELEY. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • VAGERE. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CHARMETTOGER. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • JARDIN ALPIN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 1ere GLISSE 1800 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 1ers VIRAGES 1800 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
ARC 2000 · Volgens de bron vermeld: alpiene sectorBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 18

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde alpine inventaris. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • AIGUILLE ROUGE.. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • VARET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • ARCABULLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PRE ST ESPRIT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • BOIS DE L'OURS. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • COMBORCIERE. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • MARMOTTES. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PLAGNETTES. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • GRAND COL. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • LANCHETTES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • ST JACQUES. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • LAC DES COMBES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • RHODOS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • ELDORADOR. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • ETERLOU · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • FLAMME OLYMPIQUE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PLAN VERT. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CABRIOLET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
VILLAROGER · Volgens de bron vermeld: alpiene sectorBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 4

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde alpine inventaris. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • VILLAROGER. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • DROSET. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • RHONAZ. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • AZURE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

Météo-France · Paradiski NIVO stations

Station Les ArcsGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
23 apr 2026, 14:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Arcs (2.040 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.115
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Lumiplan · Les Arcs en Peisey-Vallandry

ARC 1600 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
ARC 1800 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
ARC 2000 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 18

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
VILLAROGER · Volgens de bron vermeld: alpiene sector5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 4

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Lumiplan · Les Arcs en Peisey-Vallandry

ARC 1600 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
ARC 1800 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
ARC 2000 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 18

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
VILLAROGER · Volgens de bron vermeld: alpiene sector4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 4

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Lumiplan · Les Arcs en Peisey-Vallandry

ARC 1600 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
ARC 1800 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
ARC 2000 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 18

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
VILLAROGER · Volgens de bron vermeld: alpiene sector3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 4

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Paradiski NIVO stations

Station Les Arcs5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
23 apr 2026, 14:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Arcs (2.040 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.115
Officiële bron ↗

Météo-France · Paradiski NIVO stations

Station Les Arcs4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
23 apr 2026, 14:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Les Arcs (2.040 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.115
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Les Arcs verwacht?

Voor Les Arcs geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0 mm op 2.040 m en 0 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 12:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Les Arcs?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Les Arcs. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Les Arcs?

Liften: 0 van 18 open (ARC 2000 · Volgens de bron vermeld: alpiene sector; Official operator / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 11:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Savoie · Franse Alpen · Frankrijk

Leer de berg kennen

Eén enkele afdaling van de Aiguille Rouge naar Villaroger daalt zo’n 2.026 m over 7 km en laat zien hoe ver het terrein onder de stations doorloopt. De tekening is schematisch, geen pistekaart.

Verwachtingspunt
Les Arcs · 2.040 m[3]
Stations
Arc 1600 · 1800 · 1950 · 2000[4]
Treinverbinding
Kabelspoorbaan Arc-en-Ciel van station Bourg-Saint-Maurice naar Arc 1600, circa 7 min[4]
Gearchiveerde sneeuwhoogte op station
115 cm · 23 april 2026, 12:00 UTC[3]

Voor je skidag

Kan ik Les Arcs met de trein bereiken?

Treinen stoppen in Bourg-Saint-Maurice en een kabelspoorbaan verbindt het station in zo’n 7 minuten met Arc 1600. Controleer de eigen dienstregeling; die hoort niet bij de skiverwachting.[4]

Zijn Villaroger of Peisey-Vallandry hetzelfde als Arc 1800?

Nee. Villaroger ligt rond 1.200 m aan de noordkant en leunt een groot deel van het seizoen op sneeuwkanonnen, terwijl de Vanoise Express vanuit Peisey-Vallandry vertrekt. De verwachting op 2.040 m beschrijft geen van beide.[4]

Hoe actueel is de sneeuwhoogte van 115 cm?

Het is een archiefwaarde van 23 april 2026 van het Météo-France-station en toont hoe het seizoen eindigde, niet de sneeuwhoogte van vandaag. Vergelijk de datum voor je conclusies trekt.[3]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Les Arcs · SkigebiedLes Arcs toeristenbureau
  2. Les Arcs · Lift- en pistestatusLes Arcs exploitant
  3. Météo-France · Les Arcs · SneeuwberichtMétéo-France
  4. Les Arcs · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  5. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo