Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Peisey-Vallandry

Voor Peisey-Vallandry geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.568 m, 0 mm op 2.000 m en 0 mm op 2.300 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Peisey-Vallandry: Liften: 0 van 10 open (PEISEY-VALLANDRY · Volgens de bron vermeld: alpiene sector; Official operator / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 17:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Begin in Vallandry en controleer de verbindingen naar Les Arcs en La Plagne.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
0 van 10 openPEISEY-VALLANDRY · Volgens de bron vermeld: alpiene sector
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Opent 12 dec · over 38 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De puntverwachting ligt in Vallandry. De 425 km betreft het verbonden skigebied Paradiski, niet alleen Peisey-Vallandry. Het alpiene en nordische gebied zijn gescheiden.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Peisey-Vallandry

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-0 – 7 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 13:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Modelwaarden op 1.568, 2.000 en 2.300 m gebruiken het punt bij het toeristenbureau in Vallandry (45,554073° N, 6,762214° O). Het zijn hoogtegecorrigeerde verwachtingen, geen metingen of afzonderlijke stations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur1,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°9°4 nov, 186 nov, 17
Uurlijkse verwachtingswaarden
Peisey-Vallandry · 2.000 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 18:001,80620,7
4 nov 2026, 19:000,90620,1
4 nov 2026, 20:000,20651,1
4 nov 2026, 21:00-0,10632,1
4 nov 2026, 22:000,20622,2
4 nov 2026, 23:000,60572,5
5 nov 2026, 00:000,80581,9
5 nov 2026, 01:000,80621,9
5 nov 2026, 02:000,40662,5
5 nov 2026, 03:000,70632,6
5 nov 2026, 04:000,80643
5 nov 2026, 05:001,20612,7
5 nov 2026, 06:001,40601,8
5 nov 2026, 07:0010612,2
5 nov 2026, 08:001,40602
5 nov 2026, 09:001,50632,1
5 nov 2026, 10:002,60641,4
5 nov 2026, 11:004,60620,9
5 nov 2026, 12:005,90560,9
5 nov 2026, 13:006,40641,1
5 nov 2026, 14:006,60631,1
5 nov 2026, 15:006,70621
5 nov 2026, 16:006,20620,5
5 nov 2026, 17:005,30670,5
5 nov 2026, 18:004,10690,7
5 nov 2026, 19:003,50661,2
5 nov 2026, 20:0030691,8
5 nov 2026, 21:0030682
5 nov 2026, 22:003,20682,1
5 nov 2026, 23:003,50692,3
6 nov 2026, 00:003,60702,1
6 nov 2026, 01:003,70701,9
6 nov 2026, 02:003,50721,9
6 nov 2026, 03:003,50721,5
6 nov 2026, 04:003,50731
6 nov 2026, 05:003,30,1740,5
6 nov 2026, 06:002,10791,8
6 nov 2026, 07:002,30791,3
6 nov 2026, 08:001,70842
6 nov 2026, 09:000,50,4960,5
6 nov 2026, 10:000,51980,9
6 nov 2026, 11:000,31,31000,6
6 nov 2026, 12:000,21,7990,1
6 nov 2026, 13:000,41,3981,3
6 nov 2026, 14:000,20,71002,3
6 nov 2026, 15:0000,91002,1
6 nov 2026, 16:00-0,11,71002,5
6 nov 2026, 17:0000,3941,5
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
10/48 h
Langste aaneengesloten periode
9 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 66 h

4 nov 2026, 10:00 → 4 nov 2026, 13:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.568 m3,1°C2.000 m1,8°C2.300 m-0,1°C0°C · ≈ 2.284 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.284 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 18:00 → 5 nov, 18:00

1.568 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.300 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.568 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
2.000 m

10 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
19✓Geschikt weer · -2°C
20✓Geschikt weer · -2,5°C
21✓Geschikt weer · -2,9°C
22✓Geschikt weer · -2,7°C
23✓Geschikt weer · -2,6°C
00✓Geschikt weer · -2,4°C
01✓Geschikt weer · -2,1°C
02✓Geschikt weer · -2,2°C
03✓Geschikt weer · -2,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
07✓Geschikt weer · -2°C
2.300 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -2,9°C
19✓Geschikt weer · -3,8°C
20✓Geschikt weer · -4,2°C
21✓Geschikt weer · -4,6°C
22✓Geschikt weer · -4,4°C
23✓Geschikt weer · -4,4°C
00✓Geschikt weer · -4,1°C
01✓Geschikt weer · -3,8°C
02✓Geschikt weer · -4°C
03✓Geschikt weer · -3,9°C
04✓Geschikt weer · -3,7°C
05✓Geschikt weer · -3,5°C
06✓Geschikt weer · -3,5°C
07✓Geschikt weer · -3,8°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

1,8°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

10 / 48 h

Langste koude periode: 9 h

Temperatuurverwachting per uur1,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-3°0°9°4 nov, 186 nov, 17
2.000 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-0,1° / 1,8°0 mm (6 h)
5 nov 20260,4° / 6,7°0 mm (24 h)
6 nov 2026-0,1° / 3,7°9,4 mm (18 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 13:00 · Opgehaald: 4 nov, 17:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.568 m2.000 m2.300 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 18:00 — 7 nov 2026, 12:0066 h · 2.000 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder3 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0,2 °CEerdere verwachting: 1,2 °C
Nieuwste verwachting: 1,5 °C
Totale neerslagVerwachting
-22,8 mmEerdere verwachting: 38,6 mm
Nieuwste verwachting: 15,8 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
-17,7 mmEerdere verwachting: 27,7 mm
Nieuwste verwachting: 9,9 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
-6 hEerdere verwachting: 16 h
Nieuwste verwachting: 10 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting1,2 °C1,5 °C+0,2 °C
Totale neerslagVerwachting38,6 mm15,8 mm-22,8 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd27,7 mm9,9 mm-17,7 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd16 h10 h-6 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.568 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00
2.000 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00
2.300 mRecente verwachting4 nov 2026, 13:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Lumiplan · Les Arcs en Peisey-Vallandry

PEISEY-VALLANDRY · Volgens de bron vermeld: alpiene sectorBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Door de bron vermelde alpine inventaris. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • TELEVILLAGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • VALLANDRY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • DERBY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • GRIZZLY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PEISEY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 2300 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • PARCHEY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 1ER VIRAGES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • CABRI. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 1ERE GLISSE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Lumiplan · Les Arcs en Peisey-Vallandry

PEISEY-VALLANDRY · Volgens de bron vermeld: alpiene sector4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Lumiplan · Les Arcs en Peisey-Vallandry

PEISEY-VALLANDRY · Volgens de bron vermeld: alpiene sector3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Peisey-Vallandry verwacht?

Voor Peisey-Vallandry geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.568 m, 0 mm op 2.000 m en 0 mm op 2.300 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Peisey-Vallandry?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Peisey-Vallandry. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Peisey-Vallandry?

Liften: 0 van 10 open (PEISEY-VALLANDRY · Volgens de bron vermeld: alpiene sector; Official operator / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 17:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

De schematische illustratie toont een beboste berghelling en een kabelverbinding. Ze is geen pistekaart of beeld van actuele omstandigheden.

Groter skigebied
Paradiski[1]
Gepubliceerde verbonden pistes
425 km · Paradiski[1]
Verwachtingspunt
Vallandry · 1.568 m[2]

Voor je skidag

Hoe is Peisey-Vallandry verbonden met La Plagne?

De Vanoise Express verbindt de gebieden. Controleer voor vertrek het officiële bericht voor de verbinding en terugreis.[1][3]

Geldt 425 km alleen voor Peisey-Vallandry?

Nee. Het toeristenbureau noemt 425 km voor het verbonden skigebied Paradiski.[1]

Beschrijft de verwachting elke piste?

Nee. Ze modelleert één punt in Vallandry op verschillende hoogtes; wind en weer verschillen per terrein.[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Peisey-Vallandry · SkigebiedOffice de Tourisme de Peisey-Vallandry
  2. Vallandry · Locatie en hoogteOffice de Tourisme de Peisey-Vallandry via Cirkwi
  3. Les Arcs · Peisey-Vallandry · Lift- en pistestatusLumiplan / Les Arcs–Peisey-Vallandry
  4. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo