Salzburg · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Pass Thurn
Voor Pass Thurn geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.270 m, 0 mm op 1.600 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Pass Thurn en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Pass Thurn is een hooggelegen plaats in KitzSki; deze verwachting gebruikt een punt in Resterhöhe · parkeerplaats.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het gezamenlijke skigebied omvat meerdere plaatsen; de totalen gelden niet voor deze plaats alleen. Controleer open verbindingen in het officiële bericht.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Pass Thurn
-7 – 10 °C · 1.600 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Pass Thurn zijn de waarden op 1.270, 1.600 en 1.900 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Resterhöhe · parkeerplaats, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Vienna · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 4,7 | 0 | 67,9 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5,8 | 0 | 63 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 6,3 | 0 | 59,3 | 2 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 6,3 | 0 | 58,5 | 2 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 5,9 | 0 | 60,3 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,1 | 0 | 71,3 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 1,5 | 0 | 76,8 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 0,2 | 0 | 81,1 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -1,1 | 0 | 83,1 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -2 | 0 | 83,8 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -2,8 | 0 | 84,9 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -3,5 | 0 | 86,4 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -4,1 | 0 | 88,7 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -4,4 | 0 | 89,4 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -4,9 | 0 | 91,6 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -5 | 0 | 92,6 | 3 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -5,9 | 0 | 94,3 | 3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -6,3 | 0 | 92,9 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -6,3 | 0 | 92 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -6,3 | 0 | 91,4 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -6,5 | 0 | 91 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -4,1 | 0 | 81 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,9 | 0 | 69,6 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 6,2 | 0 | 51,8 | 2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 8,5 | 0 | 43,8 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 9,6 | 0 | 41,1 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 10,1 | 0 | 40,6 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 9,9 | 0 | 42 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 9 | 0 | 49,1 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,4 | 0 | 59 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 3,6 | 0 | 64,1 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 1,4 | 0 | 67,8 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -0,5 | 0 | 70,9 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1,8 | 0 | 73,3 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -2,6 | 0 | 73,7 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -2,9 | 0 | 72,2 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -2,9 | 0 | 69,7 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -2,8 | 0 | 66,8 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -2,9 | 0 | 65,6 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -3,1 | 0 | 65,8 | 2 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -3,3 | 0 | 66,5 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -3,6 | 0 | 67,3 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -3,8 | 0 | 68 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -3,9 | 0 | 68 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -4 | 0 | 66,6 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,8 | 0 | 60,5 | 2 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 3,5 | 0 | 54,4 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 8,4 | 0 | 38,4 | 1,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 28/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 14 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: 0 °C · 56 h
4 nov 2026, 02:17 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
2,5°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:174,7°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:176,3°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
1.270 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
11 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
13 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
28 / 48 hLangste koude periode: 14 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -4,1° / 6,3° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -6,5° / 10,1° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -4° / 8,4° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:18 · Europe/Vienna
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 19:0056 h · 1.600 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder0 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 1,3 °C
Nieuwste verwachting: 1,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 28 h
Nieuwste verwachting: 28 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 1,3 °C | 1,3 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 28 h | 28 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 02:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 06:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding
Pass Thurn · Resterhöhe · Selectie (onvolledig): liftBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerd voorbeeld, geen lokale inventaris. De update van de bron heeft geen tijdzone. Waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- G1 Resterhöhe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pass Thurn · Resterhöhe · Selectie (onvolledig): pisteBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerd voorbeeld, geen lokale inventaris. De update van de bron heeft geen tijdzone. Waarnemingstijd per item en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 76 Pass Thurn Direktabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–WurzhöheBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Pengelstein – Wurzhöhe
- D9 3S-Bahn · Als gesloten gemeld (Außer Betrieb)
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding
Pass Thurn · Resterhöhe · Selectie (onvolledig): lift4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Pass Thurn · Resterhöhe · Selectie (onvolledig): piste4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–Wurzhöhe4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:01
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗KitzSki · Gecontroleerd: voorbeelden van toegangspunten en verbinding
Pass Thurn · Resterhöhe · Selectie (onvolledig): lift3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Pass Thurn · Resterhöhe · Selectie (onvolledig): piste3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗3S-Bahn · Verbinding Pengelstein–Wurzhöhe3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Pass Thurn verwacht?
Voor Pass Thurn geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.270 m, 0 mm op 1.600 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Pass Thurn?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Pass Thurn. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Pass Thurn?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Pass Thurn. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Pass Thurn is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Pass Thurn het hele skigebied KitzSki?
Nee. KitzSki omvat meerdere plaatsen en Pass Thurn is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]
Zijn de verbindingen rond Pass Thurn open?
Controleer voor vertrek vanuit Pass Thurn het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]
Zijn de verwachtingen voor 1.270, 1.600 en 1.900 m bij Pass Thurn metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.270, 1.600 en 1.900 m op één representatief punt (Resterhöhe · parkeerplaats).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- KitzSki · SkigebiedKitzSki
- Pass Thurn · Locatie en hoogteOutdooractive
- KitzSki · PistekaartKitzSki
- KitzSki · Lift- en pistestatusKitzSki
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo