Tirol · Oostenrijk

Weer en sneeuwverwachting Sölden

Voor Sölden geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.400 m, 0 mm op 2.300 m en 0 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 14:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Sölden: Liften: 6 van 12 open (Giggijoch · Volgens de bron vermeld: liften en pistes; Ötztal Tourismus / Bergbahnen Sölden; Opgehaald 8 nov, 13:23 · brontijd onbevestigd). Pistes: 4 van 19 open (Giggijoch · Volgens de bron vermeld: liften en pistes; Ötztal Tourismus / Bergbahnen Sölden; Opgehaald 8 nov, 13:23 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 46,6 cm (bij Rettenbachferner (2.970 m); meetstation; LWD Tirol; Opgehaald 8 nov, 13:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Sölden ligt op 1.368 m in het Ötztal in Tirol. Vanuit het dorp klimt de 13 km lange gletsjerweg Ötztaler Gletscherstraße naar de Rettenbachgletsjer, waar de wereldbekerreuzenslalom in 2000 de jaarlijkse seizoensopener werd.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Open volgens bericht
Liften
6 van 12 openGiggijoch · Volgens de bron vermeld: liften en pistes
  • Gaislachkogl · Volgens de bron vermeld: liften en pistes 1 van 10 open
  • Rettenbach en Tiefenbach glaciers · Volgens de bron vermeld: liften en pistes 8 van 9 open
Pistes
4 van 19 openGiggijoch · Volgens de bron vermeld: liften en pistes
  • Gaislachkogl · Volgens de bron vermeld: liften en pistes 0 van 18 open
  • Rettenbach en Tiefenbach glaciers · Volgens de bron vermeld: liften en pistes 8 van 9 open
Sneeuwhoogte
46,6 cmbij Rettenbachferner (2.970 m) · meetstation
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over het skigebied Sölden van Bergbahnen Sölden: Gaislachkogl, Giggijoch en het gletsjerskigebied op de Rettenbach- en Tiefenbachgletsjer, onderling verbonden door liften en pistes. Obergurgl-Hochgurgl, een apart skigebied verderop in het Ötztal in dezelfde gemeente, valt erbuiten. De verwachting gebruikt één punt, het dalstation van de Giggijochbahn.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Sölden

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-4 – 3 °C · 2.300 m · 8 nov – 10 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 10:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Sölden zijn de waarden op 1.400, 2.300 en 3.000 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Giggijochbahn (1.352 m), geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur-0,6 °C
Temperatuurverwachting per uur-6°0°6°8 nov, 1410 nov, 13
Uurlijkse verwachtingswaarden
Sölden · 2.300 m · Europe/Vienna
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
8 nov 2026, 14:00-0,60831,3
8 nov 2026, 15:00-10801,4
8 nov 2026, 16:00-1,60831
8 nov 2026, 17:00-20800,7
8 nov 2026, 18:00-2,50781,1
8 nov 2026, 19:00-30731,8
8 nov 2026, 20:00-3,20721,9
8 nov 2026, 21:00-3,20691,8
8 nov 2026, 22:00-3,10671,3
8 nov 2026, 23:00-3,10611,5
9 nov 2026, 00:00-3,20581,7
9 nov 2026, 01:00-3,50600,7
9 nov 2026, 02:00-3,60610,7
9 nov 2026, 03:00-3,70610,7
9 nov 2026, 04:00-3,60600,8
9 nov 2026, 05:00-3,60610,7
9 nov 2026, 06:00-3,50610,7
9 nov 2026, 07:00-3,20600,5
9 nov 2026, 08:00-1,90620,5
9 nov 2026, 09:000,10590,2
9 nov 2026, 10:000,90610,3
9 nov 2026, 11:001,40630,2
9 nov 2026, 12:001,90630,5
9 nov 2026, 13:0020660,6
9 nov 2026, 14:001,50660,3
9 nov 2026, 15:000,70770,3
9 nov 2026, 16:000,10750,7
9 nov 2026, 17:00-0,30,1861,3
9 nov 2026, 18:00-0,10,2871,5
9 nov 2026, 19:000,40,1831,7
9 nov 2026, 20:000,80,1812
9 nov 2026, 21:000,80,1801,9
9 nov 2026, 22:000,90801,9
9 nov 2026, 23:000,90,1831,9
10 nov 2026, 00:0010,1832,1
10 nov 2026, 01:001,40,1831,9
10 nov 2026, 02:001,50,1851,9
10 nov 2026, 03:001,70,1851,7
10 nov 2026, 04:001,60,3861,8
10 nov 2026, 05:001,80,4871,7
10 nov 2026, 06:001,70,5871,6
10 nov 2026, 07:001,80,5881,6
10 nov 2026, 08:0020,4871,5
10 nov 2026, 09:002,40,3871,4
10 nov 2026, 10:002,70,4881,6
10 nov 2026, 11:003,20,2871,5
10 nov 2026, 12:003,30,3871,4
10 nov 2026, 13:003,40,3881,7
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
21/48 h
Langste aaneengesloten periode
21 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Vienna

1.400 m5,8°C2.300 m-0,6°C3.000 m-5,2°C0°C · ≈ 2.216 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.216 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

8 nov, 14:00 → 9 nov, 14:00

1.400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.300 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

3.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.400 m

10 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
22✓Geschikt weer · -2°C
23✓Geschikt weer · -2,5°C
00✓Geschikt weer · -2,7°C
01✓Geschikt weer · -2,9°C
02✓Geschikt weer · -3°C
03✓Geschikt weer · -3°C
04✓Geschikt weer · -3,2°C
05✓Geschikt weer · -3,3°C
06✓Geschikt weer · -3,5°C
07✓Geschikt weer · -3,6°C
2.300 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -4,2°C
19✓Geschikt weer · -5°C
20✓Geschikt weer · -5,2°C
21✓Geschikt weer · -5,4°C
22✓Geschikt weer · -5,4°C
23✓Geschikt weer · -5,7°C
00✓Geschikt weer · -5,9°C
01✓Geschikt weer · -6,1°C
02✓Geschikt weer · -6,2°C
03✓Geschikt weer · -6,2°C
04✓Geschikt weer · -6,2°C
05✓Geschikt weer · -6,2°C
06✓Geschikt weer · -6,1°C
07✓Geschikt weer · -5,8°C
3.000 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -8,6°C
19✓Geschikt weer · -9,2°C
20✓Geschikt weer · -9,4°C
21✓Geschikt weer · -9,6°C
22✓Geschikt weer · -9,6°C
23✓Geschikt weer · -9,9°C
00✓Geschikt weer · -10°C
01✓Geschikt weer · -10,2°C
02✓Geschikt weer · -10,3°C
03✓Geschikt weer · -10,4°C
04✓Geschikt weer · -10,3°C
05✓Geschikt weer · -10,2°C
06✓Geschikt weer · -10,2°C
07✓Geschikt weer · -9,9°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

-0,6°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

21 / 48 h

Langste koude periode: 21 h

Temperatuurverwachting per uur-0,6 °C
Temperatuurverwachting per uur-6°0°6°8 nov, 1410 nov, 13
2.300 m · Europe/Vienna
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
8 nov 2026-3,2° / -0,6°0 mm (10 h)
9 nov 2026-3,7° / 2°0,7 mm (24 h)
10 nov 20261° / 3,4°4 mm (14 h)

Update van de aanbieder: 8 nov, 10:00 · Opgehaald: 8 nov, 13:17 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.400 m2.300 m3.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

Geen eerdere verwachting voor deze vergelijking.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Sölden · exploitant sector lifts en slopes

Gaislachkogl · Volgens de bron vermeld: liften en pistesBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 1 / 10

Pistestatus · 0 / 18

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Operator sector inventory as listed on the official status page. The page says status is updated daily from 8.00 am; individual observation times are not given.

Liftstatus
  • 8EUB Gaislachkogl I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 3SK Gaislachkogl II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 4SK Heidebahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 6SK Wasserkar · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • SL Gaislachalm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 6SK Gratl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 6SK Stabele · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Zentrum Shuttle · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • SL Innerwald I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • SL Innerwald II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
Pistestatus
  • Piste Nr. 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 1a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 1b · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 2a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 3a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 3b · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 4 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 5 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 5a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 6 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 7 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 7a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 8 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 9 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 10 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 50 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
Officiële bron ↗
Giggijoch · Volgens de bron vermeld: liften en pistesBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 6 / 12

Pistestatus · 4 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Operator sector inventory as listed on the official status page. The page says status is updated daily from 8.00 am; individual observation times are not given.

Liftstatus
  • 10EUB Giggijoch · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 6SK Langegg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Minilift Giggijoch · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 4SK Hainbachkar · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 8SK Silberbrünnl · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 8SK Giggijoch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 4SK Rosskirpl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 10EUB Hochsölden-Rotkogl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 4SB Seekogl · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 8SK Einzeiger · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 4SK Schwarzkogl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 8EUB Gletscherexpress · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
Pistestatus
  • Piste Nr. 11 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 12 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 13 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 14 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 15 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 16 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 18 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 19 · 2.6 km · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 19 · 1.1 km · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 20 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 21 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 21a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 22 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 22a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 23 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 24 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 25 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 30 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Snowpark Giggijoch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
Officiële bron ↗
Rettenbach en Tiefenbach glaciers · Volgens de bron vermeld: liften en pistesBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 8 / 9

Pistestatus · 8 / 9

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Operator sector inventory as listed on the official status page. The page says status is updated daily from 8.00 am; individual observation times are not given.

Liftstatus
  • Gletscherband · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 8EUB Schwarze Schneid I · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 8EUB Schwarze Schneid II · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • SL Karleskogl · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • SL Seiterjoechl · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 6SK Seiterkar · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • 8EUB Tiefenbach · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • SL Mutkogl · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Minilift Tiefenbach · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
Pistestatus
  • Piste Nr. 31 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 32 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 33 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 34 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 36 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 38 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 39 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 40 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
  • Piste Nr. 41 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the source updates daily from 8.00 am and gives no item observation time.
Officiële bron ↗

Tirol OGD · Sneeuw bij de stations Sölden

Station Bartiges Bödele · 2.104 mBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 13:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Bartiges Bödele (2.104 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS-meting van het station. De tijdstempel van de feed is niet geverifieerd als afzonderlijke waarnemingstijd.4,6
Officiële bron ↗
Station Giggijoch · 2.532 mBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 13:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Giggijoch (2.532 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS-meting van het station. De tijdstempel van de feed is niet geverifieerd als afzonderlijke waarnemingstijd.2,1
Officiële bron ↗
Station Rettenbachferner · 2.970 mBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 13:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Rettenbachferner (2.970 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS-meting van het station. De tijdstempel van de feed is niet geverifieerd als afzonderlijke waarnemingstijd.46,6
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Sölden · exploitant sector lifts en slopes

Gaislachkogl · Volgens de bron vermeld: liften en pistes8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 1 / 10

Pistestatus · 0 / 18

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Giggijoch · Volgens de bron vermeld: liften en pistes8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 6 / 12

Pistestatus · 4 / 19

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Rettenbach en Tiefenbach glaciers · Volgens de bron vermeld: liften en pistes8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 8 / 9

Pistestatus · 8 / 9

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Tirol OGD · Sneeuw bij de stations Sölden

Station Bartiges Bödele · 2.104 m8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 13:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Bartiges Bödele (2.104 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS-meting van het station. De tijdstempel van de feed is niet geverifieerd als afzonderlijke waarnemingstijd.4,6
Officiële bron ↗
Station Giggijoch · 2.532 m8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 13:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Giggijoch (2.532 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS-meting van het station. De tijdstempel van de feed is niet geverifieerd als afzonderlijke waarnemingstijd.2,1
Officiële bron ↗
Station Rettenbachferner · 2.970 m8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 13:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Rettenbachferner (2.970 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS-meting van het station. De tijdstempel van de feed is niet geverifieerd als afzonderlijke waarnemingstijd.46,6
Officiële bron ↗

Nieuws uit het skigebied

Al het nieuws over dit skigebied

Nog geen nieuws voor Sölden. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 13:23 UTC+1.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Sölden verwacht?

Voor Sölden geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.400 m, 0 mm op 2.300 m en 0 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 14:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Sölden ?

Sneeuwhoogte: 46,6 cm (bij Rettenbachferner (2.970 m); meetstation; LWD Tirol; Opgehaald 8 nov, 13:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Sölden ?

Liften: 6 van 12 open (Giggijoch · Volgens de bron vermeld: liften en pistes; Ötztal Tourismus / Bergbahnen Sölden; Opgehaald 8 nov, 13:23 · brontijd onbevestigd). Pistes: 4 van 19 open (Giggijoch · Volgens de bron vermeld: liften en pistes; Ötztal Tourismus / Bergbahnen Sölden; Opgehaald 8 nov, 13:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Tirol · Oostenrijk

Leer de berg kennen

Op de Gaislachkogl (3.048 m), de Tiefenbachkogl (3.250 m) en de Schwarze Schneid (3.340 m) staat elk een BIG3-uitkijkplatform, en een skitunnel verbindt de gletsjergebieden van Rettenbach en Tiefenbach. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogte van het dorp
1.368 m[7]
Verwachtingspunt
Dalstation Giggijochbahn, 1.352 m[2]
Gletsjerskigebied
Rettenbach en Tiefenbach[3][1]

Voor je skidag

Wat hoort er bij het skigebied Sölden?

De Gaislachkogl, de Giggijoch en het gletsjerskigebied op de Rettenbach- en Tiefenbachgletsjer, allemaal verbonden door liften en pistes. Obergurgl-Hochgurgl ligt ook in de gemeente Sölden, maar is een apart skigebied en valt buiten deze pagina.[3][1][10]

Welke lift gaat van Sölden naar de Giggijoch?

De Giggijochbahn, een gondelbaan met cabines voor 10 personen, sinds het winterseizoen 2016/17 in bedrijf. Het dalstation op 1.352 m is het verwachtingspunt van deze pagina.[8][2]

Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogtes op deze pagina vandaan?

De status van liften en pistes komt van de livestatuspagina van Sölden, met het sneeuwbericht van de exploitant als referentie. De sneeuwhoogtes komen van drie meetstations met open data van LWD Tirol: Bartiges Bödele (2.104 m), Giggijoch (2.532 m) en Rettenbachferner (2.970 m).[4][5][6]

Zijn de verwachtingen voor 1.400, 2.300 en 3.000 m in Sölden waarnemingen?

Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.400, 2.300 en 3.000 m en berekend op één punt: het dalstation van de Giggijochbahn.[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Bergbahnen Sölden · SkigebiedBergbahnen Sölden
  2. OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  3. Ötztal Tourismus / Bergbahnen Sölden · PistekaartÖtztal Tourismus / Bergbahnen Sölden
  4. Ötztal Tourismus / Bergbahnen Sölden · Lift- en pistestatusÖtztal Tourismus / Bergbahnen Sölden
  5. Ötztal Tourismus / Bergbahnen Sölden · SneeuwberichtÖtztal Tourismus / Bergbahnen Sölden
  6. LWD Tirol (Avalanche Warning Service Tyrol) · Berichtgegevens en meetlocatiesLWD Tirol (Avalanche Warning Service Tyrol)
  7. Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  8. Bergbahnen Sölden · Feiten en gebiedsinformatieBergbahnen Sölden
  9. Ötztal Tourismus / Bergbahnen Sölden · SkigebiedgidsÖtztal Tourismus / Bergbahnen Sölden
  10. Wikipedia · GebiedsafbakeningWikipedia
  11. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo