Tirol · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Söll
Voor Söll geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 06:20, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 700 m, 0 mm op 1.200 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Söll: Liften: 1 van 12 open (SkiWelt Söll · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Söll station (689 m); meetstation; Hydrographischer Dienst Tirol; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Söll ligt op 703 m. Het dorp ligt ongeveer 9 km ten zuiden van Kufstein en 9 km ten oosten van Wörgl, onder de Hohe Salve.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 1 van 12 openSkiWelt Söll · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Söll station (689 m) · meetstation
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Een tweede gondel gaat naar de top van de Hohe Salve op 1.828 m, en SkiWelt noemt het nachtskiën van Söll, ongeveer 10 km, het grootste van Oostenrijk. De cijfers voor SkiWelt gelden voor het hele gebied, niet voor Söll alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-3 – 11 °C · 1.200 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 06:20
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 700, 1.200 en 1.800 m zijn voor hoogte aangepaste modelverwachtingen bij het toeristenbureau, geen afzonderlijke weerstations. De dorpshoogte op de kaart van de exploitant is geen meting op dat punt.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 06:20 · Europe/Vienna · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 0,7 | 0 | 83,8 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 2 | 0 | 79,3 | 0,8 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 3,6 | 0 | 74,9 | 1 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5,4 | 0 | 68,5 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 6,4 | 0 | 65,8 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 6,8 | 0 | 65,3 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 6,4 | 0 | 68,1 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 5 | 0 | 75,7 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 1,8 | 0 | 88,2 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 0,8 | 0 | 90,7 | 0,8 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 0,2 | 0 | 93,4 | 0,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -0,6 | 0 | 95,5 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -0,9 | 0 | 93,7 | 1 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -1 | 0 | 92,2 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -1,6 | 0 | 93,3 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -1,6 | 0 | 91,7 | 2 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -1,9 | 0 | 90,9 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -2,7 | 0 | 92,1 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -2,8 | 0 | 91,1 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -3,1 | 0 | 90,7 | 2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -3,3 | 0 | 89,9 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3,1 | 0 | 88,8 | 2 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3,1 | 0 | 88,1 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -1,3 | 0 | 81,6 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 1,3 | 0 | 74,2 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 4,5 | 0 | 68 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 7,1 | 0 | 60,6 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 9,1 | 0 | 53 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 10,3 | 0 | 46,1 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 10,9 | 0 | 43,7 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 10,5 | 0 | 48,3 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 8 | 0 | 67,2 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 5 | 0 | 74,4 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,6 | 0 | 80,8 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 2,4 | 0 | 83,2 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 1,2 | 0 | 83,2 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -0,1 | 0 | 84,7 | 1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -0,8 | 0 | 86,1 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,5 | 0 | 88 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1,7 | 0 | 86,3 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,6 | 0 | 83,5 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,9 | 0 | 81,3 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -2,2 | 0 | 79,5 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -2,7 | 0 | 78,5 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -3 | 0 | 78,3 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -3,2 | 0 | 77,9 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -3,3 | 0 | 77,5 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,5 | 0 | 76,5 | 1,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 21/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 11 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: 0 °C · 58 h
4 nov 2026, 02:17 → 4 nov 2026, 06:20
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-2,9°C
Wind: 0,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:200,7°C
Wind: 0,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:203,7°C
Wind: 0,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:20Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
700 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
0,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
21 / 48 hLangste koude periode: 11 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -1,6° / 6,8° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -3,3° / 10,9° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -3,3° / -1,5° | 0 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 06:20 · Opgehaald: 4 nov, 07:18 · Europe/Vienna
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 19:0058 h · 1.200 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder4,1 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 2,1 °C
Nieuwste verwachting: 2,1 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 21 h
Nieuwste verwachting: 21 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,1 °C | 2,1 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 21 h | 21 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 02:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 06:20
Opgehaald: 4 nov 2026, 07:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Söll · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 1 / 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde kaartitems. Geen waarnemingstijd per item en geen verificatie van toegang om te skiën.
Liftstatus
- 26 · 10er Gondelbahn Hexenwasser · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 42 · 8er Gondelbahn Hohe Salve · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 43 · 4er Sesselbahn Keat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 44 · Stöckl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 45 · Hexen6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 46 · Rinner · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 47 · Hans im Glück · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 51 · Siller-Keat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 57 · Knolln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 58 · Hexenteppich 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 59 · Hexenteppich 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Mühlbichl (Übungsbereich im Dorf) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Pistestatus
- 40 · Familienabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 40 · Hohe Salve - Kraftalmabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 40a · Talabfahrt Söll · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 42 · Black Eagle (Gipfelabfahrt) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 42a · Gipfel - Hangbrücke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 43 · Keatabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 43 · Trainingsstrecke Keat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 43a · Skiweg Keat Siller - Hochsöll · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 44 · Stöcklabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 45 · Hexen6er-Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 46 · Rinnerabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Hexenwelle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Boardercross - Red Viper · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 47 · Hans im Glück Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Hans im Glück Skiparcours · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 51 · Siller-Keat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 51a · Siller-Keat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 57 · Knollnabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 58 · Hexenteppich Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
- 0 · Trainingsstrecke Stöckl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Hydro Tirol · Station Söll snow
Station Söll · 689 m · sneeuwhoogte op de grondGedateerd aanbiedersbericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Söll station (689 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Söll · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 1 / 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map
SkiWelt Söll · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 1 / 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Hydro Tirol · Station Söll snow
Station Söll · 689 m · sneeuwhoogte op de grond4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Söll station (689 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Hydro Tirol · Station Söll snow
Station Söll · 689 m · sneeuwhoogte op de grond3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Söll station (689 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Söll verwacht?
Voor Söll geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 06:20, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 700 m, 0 mm op 1.200 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Söll?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Söll station (689 m); meetstation; Hydrographischer Dienst Tirol; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Söll?
Liften: 1 van 12 open (SkiWelt Söll · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Vanaf het dorp brengt de gondel Hexenwasser je naar 1.160 m. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Söll naar de pistes?
Vanaf het dorp brengt de gondel Hexenwasser je naar 1.160 m.[6]
Hoe is Söll verbonden met SkiWelt?
Een tweede gondel gaat naar de top van de Hohe Salve op 1.828 m, en SkiWelt noemt het nachtskiën van Söll, ongeveer 10 km, het grootste van Oostenrijk.[6][5]
Zijn de verwachtingen voor 700, 1.200 en 1.800 m bij Söll metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 700, 1.200 en 1.800 m op één representatief punt (Söll).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Söll · SkigebiedSkiWelt
- Söll · Locatie en hoogteWilder Kaiser
- SkiWelt · PistekaartSkiWelt
- SkiWelt · Lift- en pistestatusSkiWelt
- Söll · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Söll · SkigebiedSkiWelt