Tirol · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Stubai Glacier
Voor Stubai Glacier geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.700 m, 0 mm op 2.300 m en 2,9 mm op 3.150 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Stubai Glacier: Sneeuwhoogte: 12,6 cm (bij Eissee (2.620 m); meetstation; LWD Tirol; Opgehaald 8 nov, 22:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
De Stubaier Gletscher is een gletsjerskigebied aan het einde van het Stubaital in Tirol. Volgens de liftkaart van de exploitant lopen de liften van ongeveer 1.700 m bij het dalstation Eisgrat tot boven 3.200 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 15 van 25 openStubai Glacier ski area · Pistes · operator map lifts and
- Pistes
- 11 van 29 openStubai Glacier ski area · Pistes · operator map lifts and
- Sneeuwhoogte
- 12,6 cmbij Eissee (2.620 m) · meetstation20 cmbij Mountain (3.000 m) · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoen 9 okt – 17 meiSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 8 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt het skigebied Stubaier Gletscher, geëxploiteerd door Stubaier Gletscher. Andere skigebieden in het Stubaital zijn apart en worden hier niet behandeld. De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation Eisgrat.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-4 – 4 °C · 2.300 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor de Stubaier Gletscher zijn de waarden voor 1.700, 2.300 en 3.150 m hoogtegecorrigeerde modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Eisgrat, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 23:00 | -4,3 | 0 | 62 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 00:00 | -4,3 | 0 | 63 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -4,1 | 0 | 64 | 3,1 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -4 | 0 | 65 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -3,8 | 0 | 64 | 3,4 |
| 9 nov 2026, 04:00 | -3,7 | 0 | 63 | 3,6 |
| 9 nov 2026, 05:00 | -3,6 | 0 | 63 | 3,8 |
| 9 nov 2026, 06:00 | -3,6 | 0 | 64 | 3,5 |
| 9 nov 2026, 07:00 | -3,4 | 0 | 67 | 3,1 |
| 9 nov 2026, 08:00 | -2,4 | 0 | 68 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 09:00 | -1,1 | 0 | 69 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 0,2 | 0 | 71 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 1,3 | 0 | 76 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 1,8 | 0 | 73 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 1,7 | 0 | 74 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 1,7 | 0 | 76 | 0,3 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 1,3 | 0 | 76 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 0,5 | 0 | 83 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 0,3 | 0 | 82 | 0,1 |
| 9 nov 2026, 18:00 | -0,1 | 0 | 85 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 19:00 | -0,2 | 0 | 87 | 0,3 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 0,2 | 0 | 84 | 0,1 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 0,9 | 0 | 79 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 1 | 0 | 78 | 1,3 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 1,3 | 0 | 77 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 1,4 | 0,1 | 77 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 1,4 | 0,1 | 77 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 1,5 | 0 | 77 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 1,5 | 0,1 | 79 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 1,4 | 0,1 | 80 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 1,5 | 0,1 | 81 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 1,6 | 0,2 | 82 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 1,5 | 0,4 | 82 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 1,9 | 0,3 | 81 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 2,4 | 0,3 | 81 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 2,7 | 0,2 | 81 | 1 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 2,8 | 0,1 | 83 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 3,1 | 0 | 87 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 4 | 0,1 | 82 | 2 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 3,9 | 0,1 | 81 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 3,3 | 0 | 85 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 2,5 | 0 | 84 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 2,1 | 0 | 82 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 1,8 | 0 | 79 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 1,5 | 0 | 78 | 3,1 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 1,3 | 0 | 75 | 3,7 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 1,1 | 0 | 73 | 3,8 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 1,1 | 0 | 72 | 3,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 12/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 12 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,3 °C · 62 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-8,9°C
Wind: 5,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00-4,3°C
Wind: 2,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00-2,5°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00
1.700 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
3.150 m
2,9 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-4,3°Weerkansen voor sneeuwproductie
12 / 48 hLangste koude periode: 12 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | -4,3° / -4,3° | 0 mm (1 h) |
| 9 nov 2026 | -4,3° / 1,8° | 0 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 1,1° / 4° | 2,1 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:18 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,3°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 13:0062 h · 2.300 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,3 °CEerdere verwachting: 0,5 °C
Nieuwste verwachting: 0,8 °C - Totale neerslagVerwachting
- -1 mmEerdere verwachting: 3,2 mm
Nieuwste verwachting: 2,2 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,3 mmEerdere verwachting: 1,1 mm
Nieuwste verwachting: 0,8 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 12 h
Nieuwste verwachting: 12 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 0,5 °C | 0,8 °C | +0,3 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 3,2 mm | 2,2 mm | -1 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 1,1 mm | 0,8 mm | -0,3 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 12 h | 12 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Stubai Glacier · Pistes · operator map lifts and
Stubai Glacier ski area · Pistes · operator map lifts andGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 16:34
Open volgens bronlijst: 15 / 25
Pistestatus · 11 / 29
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator map inventory. 7 ski routes or other non-piste items are listed separately and not counted as pistes. The map update time has no stated timezone; item observation times are not given.
Liftstatus
- Gamsgarten I · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Gamsgarten II · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schaufeljoch · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Eisjoch · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Fernau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Murmele · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Pfaffengrat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Wildspitz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schlepplift Fernau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schlepplift Gaiskarferner · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schlepplift Windachferner · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schlepplift Daunferner I · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schlepplift Daunferner II · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schlepplift Daunscharte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Übungslift Gamsgarten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Tellerlift Kitzlift · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Zauberteppich 1 · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schneekarussell · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Rotadl · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Daunjoch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Snowpark-Lift · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 3S Eisgratbahn I · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 3S Eisgratbahn II · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Zauberteppich 3, 4 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Zauberteppich Eisgrat · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
Pistestatus
- 5 Eisjoch · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 4 Schaufelschuss · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 2 Steilhang · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 19 Obere Silberschneid · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 22 Gamsgarten · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 17 Zufahrt Fernau · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 21 Falwesuna · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 12 Gaiskarferner · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 13 Sonnenhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 10 Windachferner Nord · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 7 Daunferner · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 6 Skiweg Eisgrat · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 14 Fernauferner · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 16 Pfaffenschneid · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 23 Big Family Schuss · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 26 Daunfernerschuss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 9 Kogelferner · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 27 Daunhill · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 24 Skiweg Murmele · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 28 Skiweg Mutterberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 15 Fernauschuss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 3 Seeschuss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 1 Seeblick · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 11 Windachferner Süd · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 18 Bödele Schuss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 20 Untere Silberschneid · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 25 Süd-Ost Tangente · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 8 Daunenhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 29 Rotadl · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
Tirol OGD · Sneeuw bij de stations Eissee
Station Eissee · 2.620 mBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 22:10
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Eissee (2.620 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS-meting van het station. De tijdstempel van de feed is niet geverifieerd als afzonderlijke waarnemingstijd. | 12,6 |
Stubai Glacier · exploitant snow report
Stubai Glacier · exploitant snow report at 1.700 m en 3.000 mBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Valley (1.700 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator-reported snow height; the day, time and measurement method are not stated. | 0 |
| Mountain (3.000 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator-reported snow height; the day, time and measurement method are not stated. | 20 |
| Stubai Glacier (exploitant report) · Gemelde sneeuwvalOperator-reported new snow height; the period is not stated. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Stubai Glacier · Pistes · operator map lifts and
Stubai Glacier ski area · Pistes · operator map lifts and8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 16:34
Open volgens bronlijst: 15 / 25
Pistestatus · 11 / 29
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tirol OGD · Sneeuw bij de stations Eissee
Station Eissee · 2.620 m8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 22:10
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Eissee (2.620 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS-meting van het station. De tijdstempel van de feed is niet geverifieerd als afzonderlijke waarnemingstijd. | 12,6 |
Stubai Glacier · exploitant snow report
Stubai Glacier · exploitant snow report at 1.700 m en 3.000 m8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Valley (1.700 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator-reported snow height; the day, time and measurement method are not stated. | 0 |
| Mountain (3.000 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator-reported snow height; the day, time and measurement method are not stated. | 20 |
| Stubai Glacier (exploitant report) · Gemelde sneeuwvalOperator-reported new snow height; the period is not stated. | 0 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedPisteWindow-gegevensOpeningsdatum
Stubai Glacier: openingsdatum van het seizoen 9 oktober 2026
- Stubai Glacier
Gecontroleerd op 8 nov 2026
Bron: Stubai Glacier
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Stubai Glacier verwacht?
Voor Stubai Glacier geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.700 m, 0 mm op 2.300 m en 2,9 mm op 3.150 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Stubai Glacier ?
Sneeuwhoogte: 12,6 cm (bij Eissee (2.620 m); meetstation; LWD Tirol; Opgehaald 8 nov, 22:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Stubai Glacier ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Stubai Glacier. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De 3S Eisgratbahn en de Gamsgarten-gondel voeren vanaf het dalstation omhoog, en andere liften ontsluiten het hooggelegen gletsjerterrein rond de Schaufeljoch. De exploitant vermeldt pistes, skiroutes en een snowpark apart. Schematische illustratie, geen kaart of actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer begint het seizoen op de Stubaier Gletscher?
De openingstijdenpagina van de exploitant, gecontroleerd op 8 november 2026, noemt als verwachte start van het skiseizoen 2026/27 9 oktober 2026 en als verwacht einde half mei 2027, onder voorbehoud van wijzigingen. De officiële lift- en pistestatus laat zien wat op een bepaalde dag open is.[7][4]
Behandelt deze pagina ook andere skigebieden in het Stubaital?
Nee. Alleen het skigebied Stubaier Gletscher. Andere skigebieden in het dal zijn apart en vallen buiten deze verwachting en de lift-, piste- en sneeuwberichten.[1][8]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt van de kaart met geopende installaties van de exploitant. De sneeuwhoogte komt van het station Eissee van de lawinedienst van Tirol op 2.620 m, dat sinds 1995 meet, en van het eigen sneeuwbericht van de exploitant voor 1.700 m en 3.000 m. Dat bericht vermeldt geen dag of tijd.[4][6][5]
Zijn de verwachtingen voor 1.700, 2.300 en 3.150 m bij de Stubaier Gletscher waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, gecorrigeerd naar 1.700, 2.300 en 3.150 m en berekend op één representatief punt (dalstation Eisgrat).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Stubaier Gletscher · SkigebiedStubaier Gletscher
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Stubaier Gletscher · PistekaartStubaier Gletscher
- Stubaier Gletscher / Intermaps · Lift- en pistestatusStubaier Gletscher / Intermaps
- Stubaier Gletscher · SneeuwberichtStubaier Gletscher
- Lawinenwarndienst Tirol · SneeuwberichtLawinenwarndienst Tirol
- Stubaier Gletscher · Openingstijden en toegangStubaier Gletscher
- Wikipedia · Praktische informatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo