Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Tignes

Voor Tignes geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17 – 4 nov, 08:17, een modelmatige sneeuwval van 2 mm op 2.100 m, 2 mm op 2.600 m en 0,3 mm op 3.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Tignes: Liften: Aantal open onbekend · 10 vermeld (Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Tignes – Val d’Isère · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Tignes is een hooggelegen skidorp rond een stuwmeer: Le Lac, Val Claret en Le Lavachet liggen rond 2.100 m, terwijl Les Boisses en Les Brévières veel lager in het dal liggen.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Aantal open onbekend · 10 vermeldTignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
  • Tignes · PALET · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart Aantal open onbekend · 9 vermeld
  • Tignes · TOVIERE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart Aantal open onbekend · 8 vermeld
  • Tignes · GRANDE MOTTE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart Aantal open onbekend · 6 vermeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: De verwachting geldt voor het Le Lac-deel van Tignes, niet voor het dorp Val d’Isère op 1.850 m en niet voor de gletsjer. Pistes en verbindingen die in Tignes beginnen, kunnen in het buurdorp eindigen; lees elke liftnaam.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Tignes

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-4 – 0 °C · 2.600 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 08:17

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De hoogtes 2.100, 2.600 en 3.200 m zijn modelschattingen voor één referentiepunt op 45,46839° N, 6,90689° O, dicht bij dorpsniveau; geen enkele is een meting van een liftstation of de gletsjer.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:17 · Europe/Paris · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur-3,2 °C
Temperatuurverwachting per uur-7°0°2°4 nov, 096 nov, 08
Uurlijkse verwachtingswaarden
Tignes · 2.600 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 09:00-3,2075,93
4 nov 2026, 10:00-3,2075,33,2
4 nov 2026, 11:00-2,90,2743,3
4 nov 2026, 12:00-2,80,371,53,5
4 nov 2026, 13:00-2,30,269,43,8
4 nov 2026, 14:00-2,2067,93,9
4 nov 2026, 15:00-2,7071,13,4
4 nov 2026, 16:00-30723,2
4 nov 2026, 17:00-3,7074,82,7
4 nov 2026, 18:00-4,40782,7
4 nov 2026, 19:00-4,3078,12,7
4 nov 2026, 20:00-4,4079,52,6
4 nov 2026, 21:00-4,2080,12,6
4 nov 2026, 22:00-3,90802,6
4 nov 2026, 23:00-3,50,678,82,8
5 nov 2026, 00:00-3,80,479,32,8
5 nov 2026, 01:00-3,90,180,82,9
5 nov 2026, 02:00-3,60,180,13
5 nov 2026, 03:00-3,70803
5 nov 2026, 04:00-3,60,179,22,9
5 nov 2026, 05:00-3,7079,72,9
5 nov 2026, 06:00-3,90802,7
5 nov 2026, 07:00-3,9080,32,6
5 nov 2026, 08:00-3,6079,72,8
5 nov 2026, 09:00-2,2076,22,9
5 nov 2026, 10:00-1,4075,73
5 nov 2026, 11:00-0,8076,13,2
5 nov 2026, 12:00-0,3076,73,1
5 nov 2026, 13:00-0,1078,43
5 nov 2026, 14:000079,82,8
5 nov 2026, 15:000080,32,8
5 nov 2026, 16:00-0,3081,82,6
5 nov 2026, 17:00-0,9084,62,3
5 nov 2026, 18:00-1,3085,82,1
5 nov 2026, 19:00-1,40,285,92,1
5 nov 2026, 20:00-1,5187,42,1
5 nov 2026, 21:00-1,7187,92,3
5 nov 2026, 22:00-1,80,788,62,3
5 nov 2026, 23:00-1,80,687,32,3
6 nov 2026, 00:00-20,386,72,3
6 nov 2026, 01:00-20,786,52,2
6 nov 2026, 02:00-2,30,887,22,1
6 nov 2026, 03:00-2,40,887,41,9
6 nov 2026, 04:00-2,20,486,52
6 nov 2026, 05:00-2,2084,71,8
6 nov 2026, 06:00-2,50,1861,7
6 nov 2026, 07:00-2,60,887,71,6
6 nov 2026, 08:00-2,60,989,61,5
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
2 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
44/48 h
Langste aaneengesloten periode
28 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 58 h

4 nov 2026, 02:17 → 4 nov 2026, 08:17

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

2.100 m-0,2°C2.600 m-3,2°C3.200 m-6,8°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00

2.100 m

2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.600 m

2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

3.200 m

0,3 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

2.100 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -3,1°C
19✓Geschikt weer · -3°C
20✓Geschikt weer · -3,1°C
21✓Geschikt weer · -2,8°C
22✓Geschikt weer · -2,5°C
23✓Geschikt weer · -2,2°C
00✓Geschikt weer · -2,5°C
01✓Geschikt weer · -2,5°C
02✓Geschikt weer · -2,2°C
03✓Geschikt weer · -2,3°C
04✓Geschikt weer · -2,3°C
05✓Geschikt weer · -2,4°C
06✓Geschikt weer · -2,5°C
07✓Geschikt weer · -2,5°C
2.600 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -6°C
19✓Geschikt weer · -5,9°C
20✓Geschikt weer · -5,9°C
21✓Geschikt weer · -5,7°C
22✓Geschikt weer · -5,4°C
23✓Geschikt weer · -5,1°C
00✓Geschikt weer · -5,4°C
01✓Geschikt weer · -5,4°C
02✓Geschikt weer · -5,1°C
03✓Geschikt weer · -5,2°C
04✓Geschikt weer · -5,2°C
05✓Geschikt weer · -5,2°C
06✓Geschikt weer · -5,4°C
07✓Geschikt weer · -5,4°C
3.200 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -9,1°C
19✓Geschikt weer · -9,3°C
20✓Geschikt weer · -9,2°C
21✓Geschikt weer · -9,2°C
22✓Geschikt weer · -9,1°C
23✓Geschikt weer · -8,7°C
00✓Geschikt weer · -8,6°C
01✓Geschikt weer · -8,5°C
02✓Geschikt weer · -8,4°C
03✓Geschikt weer · -8,6°C
04✓Geschikt weer · -8,6°C
05✓Geschikt weer · -8,9°C
06✓Geschikt weer · -8,7°C
07✓Geschikt weer · -8,9°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

-3,2°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

44 / 48 h

Langste koude periode: 28 h

Temperatuurverwachting per uur-3,2 °C
Temperatuurverwachting per uur-7°0°2°4 nov, 096 nov, 08
2.600 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-4,4° / -2,2°1,3 mm (15 h)
5 nov 2026-3,9° / 0°4,2 mm (24 h)
6 nov 2026-2,6° / -2°4,8 mm (9 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 08:17 · Opgehaald: 4 nov, 08:17 · Europe/Paris

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
2.100 m2.600 m3.200 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 19:0058 h · 2.600 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,1 °CEerdere verwachting: -2,3 °C
Nieuwste verwachting: -2,4 °C
Totale neerslagVerwachting
+3,3 mmEerdere verwachting: 10,5 mm
Nieuwste verwachting: 13,8 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+3,3 mmEerdere verwachting: 10,5 mm
Nieuwste verwachting: 13,8 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
-2 hEerdere verwachting: 55 h
Nieuwste verwachting: 53 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting-2,3 °C-2,4 °C-0,1 °C
Totale neerslagVerwachting10,5 mm13,8 mm+3,3 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd10,5 mm13,8 mm+3,3 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd55 h53 h-2 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

2.100 mRecente verwachting4 nov 2026, 08:17
2.600 mRecente verwachting4 nov 2026, 08:17
3.200 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Tignes / Val d’Isère

Tignes · TOVIERE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 8Buiten bedrijfsperiode: 8

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • TC DE TOVIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD DU BOLLIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD TOMMEUSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS DU ROSSET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK DE COMBE FOLLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK DU LAVACHET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TAPIS DU CENTRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TAPIS DU CLARET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • BOIU /ANIMAUX SUPER HEROS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CAFO · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • DEPOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • DIGUES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LAVACHET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PISTE DU CENTRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BOLLIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHARTREUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CREUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • EDELWEISS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PISTE HENRI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ROSSET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • VIOLETTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ROCS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ASTER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CAMPANULES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COMBE FOLLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CRETES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CROCUS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ENVERS CAMPANULES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • JOHAN CLAREY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PAQUERETTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 10Buiten bedrijfsperiode: 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • TC BREVIERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TC DES BOISSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS AIGUILLE PERCEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD AIGUILLE ROUGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD DE CHAUDANNES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD DU MARAIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS DES ALMES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK PAREI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TAPIS 1 TIGNES 1800 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TAPIS 2 TIGNES 1800 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • BUIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MYRTILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PITOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • AIRELLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ANEMONE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BEAUPLAN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BEC ROUGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BERGERIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BRUYERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COLCHIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COMBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CORNICHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GENTIANE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • JOUBARBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES ALMES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LYS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PERCE NEIGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PETIT COL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PONEY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • RHODODENDRON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • AIGLE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ANCOLIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ARCOSSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BLEUETS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CHARDONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CYCLAMEN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MELEZES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MYOSOTIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PAVOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • EPILOBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • OEILLET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PISTE AIGUILLE PERCEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PRIMEVERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SACHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SILENE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Tignes · PALET · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 9Buiten bedrijfsperiode: 9

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • TSD DES MERLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD DU GRATTALU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD DU TICHOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS DU COL DES VES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS DU GRAND HUIT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK DU CHARDONNET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK DU COL DU PALET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TAPIS BALME 1 & 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • FIL NEIGE REPLAT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • BALMES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CARLINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • DOLINE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GRATTALU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LAC · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PREMOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • SIGNAL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE MUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MERLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • G.CHICHERIT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GOLF · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PRAMECOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Tignes · GRANDE MOTTE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 6Buiten bedrijfsperiode: 6

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • FUNICULAIRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TP DE GRANDE MOTTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD DE LA VANOISE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD DES LANCHES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS PANORAMIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK TERMIGNON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • CAIRN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GENEPY. · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ISOLEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PRARIOND · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 3500 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • CIRSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • DAHU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • DOUBLE M · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • EPENA · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • FACE. · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GLACIER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • RABOTCH · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • RIMAYE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • DESCENTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Tignes → Val d’Isère · Volgens de bron vermeld: verbindingBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Verbindingen per richting

De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.

Tignes → Val d’Isère

  • TIGNES > VAL D'ISERE · Buiten bedrijfsperiode (OUT_OF_PERIOD)
Officiële bron ↗

Météo-France · Tignes en Val d’Isère NIVO stations

Station TignesGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
12 mei 2026, 10:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Tignes (2.080 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.18
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Tignes / Val d’Isère

Tignes · TOVIERE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 8Buiten bedrijfsperiode: 8

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 10Buiten bedrijfsperiode: 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Tignes · PALET · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 9Buiten bedrijfsperiode: 9

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Tignes · GRANDE MOTTE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 6Buiten bedrijfsperiode: 6

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Tignes → Val d’Isère · Volgens de bron vermeld: verbinding4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Tignes / Val d’Isère

Tignes · TOVIERE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 8Buiten bedrijfsperiode: 8

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 10Buiten bedrijfsperiode: 10

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Tignes · PALET · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 9Buiten bedrijfsperiode: 9

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Tignes · GRANDE MOTTE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 6Buiten bedrijfsperiode: 6

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Tignes → Val d’Isère · Volgens de bron vermeld: verbinding3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Tignes en Val d’Isère NIVO stations

Station Tignes4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
12 mei 2026, 10:00
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Tignes (2.080 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.18
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Tignes verwacht?

Voor Tignes geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17 – 4 nov, 08:17, een modelmatige sneeuwval van 2 mm op 2.100 m, 2 mm op 2.600 m en 0,3 mm op 3.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Tignes?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Tignes. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Tignes?

Liften: Aantal open onbekend · 10 vermeld (Tignes · AIGUILLE PERCEE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Tignes – Val d’Isère · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

Skiën op de Grande Motte-gletsjer reikt tot ongeveer 3.456 m en volgens Wikipedia is er van eind juni tot begin augustus zomerski. De tekening is schematisch, geen pistekaart; zomerdata zijn hier niet bevestigd.

Verwachtingspunt
45,46839° N, 6,90689° O[1]
Gepubliceerde dorpshoogte
2.100 m[2]
Skiën op gletsjer tot
3.456 m[4]
Gedeeld gebied
Tignes–Val d’Isère[3]

Voor je skidag

Voor welk deel van Tignes geldt de verwachting?

Ze gebruikt één punt (45,46839° N, 6,90689° O) op de gepubliceerde dorpshoogte van 2.100 m. Les Boisses en Les Brévières liggen veel lager en kunnen regen krijgen terwijl het bij Le Lac sneeuwt.[1][2]

Is zomerski op de gletsjer van Tignes dit jaar bevestigd?

Nee. Wikipedia noemt zomerski op de Grande Motte van eind juni tot begin augustus als gebruikelijk, maar deze pagina bevat geen gedateerd bericht van de exploitant. Zoek de actuele zomeropening op voor je plant.[4][3]

Is de verbinding met Val d’Isère open als ik wil oversteken?

Niet gegarandeerd. De officiële kaart toont het gedeelde skigebied maar geen waarnemingstijd. Controleer hem voor je uit Tignes vertrekt en nog eens voor de terugweg; een gesloten lift kan je aan de verkeerde kant laten zitten.[3]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Tignes Le Lac · Locatie en hoogteGeoNames via Mapcarta
  2. Tignes Le Lac · Locatie en hoogteTignes toerisme
  3. Tignes–Val d’Isère · PistekaartTignes toerisme / ALTTA en STVI
  4. Tignes · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia