Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Val d’Isère
Voor Val d’Isère geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 6 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 1,1 mm op 1.850 m, 1,5 mm op 2.500 m en 1,5 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 6 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Val d’Isère: Liften: Aantal open onbekend · 2 vermeld (Val d'Isère · BELLEVARDE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Tignes – Val d’Isère · Lumiplay; Opgehaald 6 nov, 19:52 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Val d’Isère is een echt daldorp op 1.850 m bij de Italiaanse grens, aan de rand van het nationaal park Vanoise, met de gehuchten La Daille en Le Fornet aan beide uiteinden van de hoofdstraat.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 2 vermeldVal d'Isère · BELLEVARDE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
- Val d'Isère · PISAILLAS · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart Aantal open onbekend · 2 vermeld
- Val d'Isère · SOLAISE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart Aantal open onbekend · 1 vermeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 28 nov · over 22 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt ligt in het dorp, niet op de Pissaillas-gletsjer of de Face de Bellevarde. Tignes ligt achter de kam met eigen weer; gebruik deze pagina voor de kant van Val d’Isère en open de buur apart.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-8 – -1 °C · 2.500 m · 6 nov – 8 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 6 nov, 13:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De stappen 1.850, 2.500 en 3.000 m beginnen in het dorp en stijgen richting de liften; het zijn modelschattingen voor het punt 45,44924° N, 6,98021° O, geen metingen op La Daille, Solaise of de gletsjer.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 6 nov 2026, 13:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 6 nov 2026, 21:00 | -3 | 0,9 | 88 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 22:00 | -3,2 | 0,6 | 89 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 23:00 | -3,4 | 0 | 89 | 1,5 |
| 7 nov 2026, 00:00 | -3,4 | 0 | 92 | 1,3 |
| 7 nov 2026, 01:00 | -3,6 | 0 | 89 | 1,5 |
| 7 nov 2026, 02:00 | -3,6 | 0 | 88 | 1,8 |
| 7 nov 2026, 03:00 | -4 | 0 | 87 | 1,1 |
| 7 nov 2026, 04:00 | -4,3 | 0 | 85 | 2,6 |
| 7 nov 2026, 05:00 | -4,5 | 0 | 85 | 1,7 |
| 7 nov 2026, 06:00 | -5,2 | 0 | 85 | 1,8 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -5,8 | 0 | 86 | 1,4 |
| 7 nov 2026, 08:00 | -5,9 | 0 | 86 | 1,5 |
| 7 nov 2026, 09:00 | -4 | 0 | 81 | 0,8 |
| 7 nov 2026, 10:00 | -3,3 | 0 | 79 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 11:00 | -2,6 | 0 | 78 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 12:00 | -1,7 | 0 | 78 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 13:00 | -0,8 | 0 | 72 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 14:00 | -0,7 | 0 | 73 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 15:00 | -0,9 | 0 | 64 | 0,8 |
| 7 nov 2026, 16:00 | -2,7 | 0 | 63 | 2,3 |
| 7 nov 2026, 17:00 | -3,8 | 0 | 49 | 4,5 |
| 7 nov 2026, 18:00 | -4,3 | 0 | 51 | 4 |
| 7 nov 2026, 19:00 | -4,8 | 0 | 52 | 3,2 |
| 7 nov 2026, 20:00 | -5,4 | 0 | 49 | 3,3 |
| 7 nov 2026, 21:00 | -6 | 0 | 49 | 3,1 |
| 7 nov 2026, 22:00 | -6,5 | 0 | 49 | 3,2 |
| 7 nov 2026, 23:00 | -7 | 0 | 48 | 3,3 |
| 8 nov 2026, 00:00 | -7,1 | 0 | 47 | 3,4 |
| 8 nov 2026, 01:00 | -7,1 | 0 | 46 | 3,4 |
| 8 nov 2026, 02:00 | -7,2 | 0 | 46 | 3,1 |
| 8 nov 2026, 03:00 | -7,4 | 0 | 49 | 3 |
| 8 nov 2026, 04:00 | -7,6 | 0 | 52 | 3 |
| 8 nov 2026, 05:00 | -7,6 | 0 | 53 | 2,8 |
| 8 nov 2026, 06:00 | -7,4 | 0 | 51 | 3 |
| 8 nov 2026, 07:00 | -7,2 | 0 | 49 | 3,4 |
| 8 nov 2026, 08:00 | -6,4 | 0 | 48 | 2,9 |
| 8 nov 2026, 09:00 | -3,9 | 0 | 55 | 1,1 |
| 8 nov 2026, 10:00 | -3,2 | 0 | 54 | 0,8 |
| 8 nov 2026, 11:00 | -2,9 | 0 | 58 | 0,6 |
| 8 nov 2026, 12:00 | -2,1 | 0 | 50 | 0,8 |
| 8 nov 2026, 13:00 | -1,7 | 0 | 47 | 1,1 |
| 8 nov 2026, 14:00 | -1,8 | 0 | 50 | 1,1 |
| 8 nov 2026, 15:00 | -2,1 | 0 | 57 | 0,9 |
| 8 nov 2026, 16:00 | -2,9 | 0 | 68 | 0,4 |
| 8 nov 2026, 17:00 | -3,4 | 0 | 76 | 0,8 |
| 8 nov 2026, 18:00 | -4 | 0 | 82 | 1,1 |
| 8 nov 2026, 19:00 | -3,9 | 0 | 83 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 20:00 | -3,7 | 0 | 85 | 1,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 1,5 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 48/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 48 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,5 °C · 61 h
6 nov 2026, 07:00 → 6 nov 2026, 13:00
Verwachtingsarchief
- 6 nov 2026, 13:00 · 2.500 m
- 6 nov 2026, 07:00 · 2.500 m
- 6 nov 2026, 01:00 · 2.500 m
- 5 nov 2026, 22:00 · 2.500 m
- 5 nov 2026, 16:00 · 2.500 m
- 5 nov 2026, 13:00 · 2.500 m
- 5 nov 2026, 07:00 · 2.500 m
- 5 nov 2026, 01:00 · 2.500 m
- 4 nov 2026, 22:00 · 2.500 m
- 4 nov 2026, 16:00 · 2.500 m
- 4 nov 2026, 10:00 · 2.500 m
- 4 nov 2026, 07:00 · 2.500 m
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-6,2°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0,9 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 13:00-3°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0,9 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 13:000,7°C
Wind: 1 m/s · Neerslag: 1,6 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 13:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
6 nov, 21:00 → 7 nov, 21:00
1.850 m
1,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.500 m
1,5 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
3.000 m
1,5 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
3 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
11 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
11 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-3°Weerkansen voor sneeuwproductie
48 / 48 hLangste koude periode: 48 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 6 nov 2026 | -3,4° / -3° | 1,5 mm (3 h) |
| 7 nov 2026 | -7° / -0,7° | 0 mm (24 h) |
| 8 nov 2026 | -7,6° / -1,7° | 0 mm (21 h) |
Update van de aanbieder: 6 nov, 13:00 · Opgehaald: 6 nov, 15:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,5°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode6 nov 2026, 21:00 — 9 nov 2026, 10:0061 h · 2.500 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,5 °CEerdere verwachting: -4,5 °C
Nieuwste verwachting: -4 °C - Totale neerslagVerwachting
- +1,3 mmEerdere verwachting: 0,2 mm
Nieuwste verwachting: 1,5 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +1,3 mmEerdere verwachting: 0,2 mm
Nieuwste verwachting: 1,5 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 61 h
Nieuwste verwachting: 61 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -4,5 °C | -4 °C | +0,5 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0,2 mm | 1,5 mm | +1,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0,2 mm | 1,5 mm | +1,3 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 61 h | 61 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 6 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 6 nov 2026, 10:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 6 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 6 nov 2026, 15:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Tignes / Val d’Isère
Val d'Isère · BELLEVARDE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- TPH OLYMPIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD BORSAT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- BORSAT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FRESSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GENEPY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GRAND PRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LANCHES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- VERTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 3J · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CLUB DES SPORTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COLLET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CRITERIUM · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DIEBOLD Bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DIEBOLD Haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES TINES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MOUTONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FONTAINE FROIDE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- G · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- JOSERAY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES GAMELLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- OK bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- OK haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ORANGE bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ORANGE haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- RAYE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SANTONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- EPAULE CHARVET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FACE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE OLYMPIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SEMANMILLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Val d'Isère · FORNET/ISERAN · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- AROLLAY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ISERANE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PONT ABATTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PRE CHEMIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PYRAMIDES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- VALLON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MANGARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PETIT BOIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TABLE ORIENTATION · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FORET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SIGNAL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TUNNEL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Val d'Isère · PISAILLAS · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- TSD CASCADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK MONTETS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- LAC CEMA · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- AIGUILLE PERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES CHAMPIONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MONTETS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PAYS DESERT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PISSAILLAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TRAV.DES ARSES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CASCADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COMBE DU GEANT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MORAINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Val d'Isère · SOLAISE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 1Buiten bedrijfsperiode: 1
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- TC SOLAISE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- LAC OUILLETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MADELEINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SAVONNETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- VILLAGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ZONE TRANQUILLE DE MADELEINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COL MADELEINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GLACIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA FOURCHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LAC PARC A MOUTONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LEISSIERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MARAIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PLAN MILLET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ST JACQUES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TR DU LAISINANT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TRAVERSEE DU ROGONEY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- AIGLON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ARCELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CUGNAI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- M · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MATTIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PLAN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ROUTE DU COL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 3000 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COMBE MARTIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MARMOTTONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- RHONE ALPES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- S · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Val d’Isère → Tignes · Volgens de bron vermeld: verbindingBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Val d’Isère → Tignes
- VAL D'ISERE - TIGNES · Buiten bedrijfsperiode
Météo-France · Tignes en Val d’Isère NIVO stations
Station Val d Isere JoserayGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 29 apr 2026, 08:45
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Val d Isere Joseray (1.854 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Tignes / Val d’Isère
Val d'Isère · BELLEVARDE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · FORNET/ISERAN · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · PISAILLAS · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · SOLAISE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 1Buiten bedrijfsperiode: 1
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d’Isère → Tignes · Volgens de bron vermeld: verbinding6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes / Val d’Isère
Val d'Isère · BELLEVARDE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · FORNET/ISERAN · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · PISAILLAS · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · SOLAISE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 1Buiten bedrijfsperiode: 1
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d’Isère → Tignes · Volgens de bron vermeld: verbinding5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes / Val d’Isère
Val d'Isère · BELLEVARDE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · FORNET/ISERAN · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · PISAILLAS · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · SOLAISE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 1Buiten bedrijfsperiode: 1
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d’Isère → Tignes · Volgens de bron vermeld: verbinding4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Tignes / Val d’Isère
Val d'Isère · BELLEVARDE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · FORNET/ISERAN · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · PISAILLAS · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 2Buiten bedrijfsperiode: 2
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d'Isère · SOLAISE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 1Buiten bedrijfsperiode: 1
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Val d’Isère → Tignes · Volgens de bron vermeld: verbinding3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Tignes en Val d’Isère NIVO stations
Station Val d Isere Joseray6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 29 apr 2026, 08:45
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Val d Isere Joseray (1.854 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 0 |
Météo-France · Tignes en Val d’Isère NIVO stations
Station Val d Isere Joseray5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 29 apr 2026, 08:45
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Val d Isere Joseray (1.854 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 0 |
Météo-France · Tignes en Val d’Isère NIVO stations
Station Val d Isere Joseray4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 29 apr 2026, 08:45
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Val d Isere Joseray (1.854 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Val d’Isère verwacht?
Voor Val d’Isère geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 6 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 1,1 mm op 1.850 m, 1,5 mm op 2.500 m en 1,5 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 6 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Val d’Isère?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Val d’Isère. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Val d’Isère?
Liften: Aantal open onbekend · 2 vermeld (Val d'Isère · BELLEVARDE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Tignes – Val d’Isère · Lumiplay; Opgehaald 6 nov, 19:52 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Face de Bellevarde, bereikbaar met de kabelspoorbaan Funival vanaf La Daille, was in 1992 het toneel van de olympische afdaling, super-G en reuzenslalom voor mannen. De tekening is schematisch, geen pistekaart.
Voor je skidag
Hoe hoog reikt het gebied van Val d’Isère boven het dorp?
Volgens Wikipedia loopt de gemeente van 1.785 tot 3.599 m, dus de toppen liggen zo’n 1.750 m boven het dorp. De dorpsverwachting vervangt de hoogtewaarden niet.[4][2]
Kan ik op één dag van Val d’Isère naar Tignes skiën en terug?
Beide vormen één gedeeld skigebied, maar de oversteek hangt af van liften die deze pagina niet kan bevestigen. De kaart heeft geen waarnemingstijd; controleer hem in de middag opnieuw voor je de terugweg inzet.[3]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Val d’Isère · Locatie en hoogteOpenStreetMap via Mapcarta
- Val d’Isère · Locatie en hoogteVal d’Isère gemeentehuis
- Tignes–Val d’Isère · PistekaartTignes toerisme / ALTTA en STVI
- Val d’Isère · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo