Salzburg · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Wagrain
Voor Wagrain geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 850 m, 0 mm op 1.400 m en 0,1 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Wagrain: Liften: 0 van 19 open (Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron; Snow Space Salzburg; Opgehaald 4 nov, 10:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Wagrain ligt op 838 m. De marktplaats ligt in een hoog dal tussen de Salzach bij St. Johann en de Enns; de B 163 verbindt St. Johann, Altenmarkt en de afrit van de Tauernautobahn bij Flachau.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 19 openWagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Snow Space Salzburg noemt 120 km piste en 45 liftinstallaties voor de drie dorpen; in Wagrain komen daar de Funslope en Wagrainis Winter World bij. De cijfers voor Snow Space Salzburg gelden voor het hele gebied, niet voor Wagrain alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Wagrain
2 – 8 °C · 1.400 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Wagrain zijn de waarden op 850, 1.400 en 1.900 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Grafenbergbahn, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 3,6 | 0,1 | 83 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 4,1 | 0 | 81 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 4,5 | 0 | 83 | 2,5 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,8 | 0 | 82 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 5 | 0 | 74 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,1 | 0 | 74 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 2,8 | 0 | 79 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 2,3 | 0 | 83 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 2,1 | 0 | 82 | 3 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 1,9 | 0 | 83 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 1,6 | 0 | 84 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 1,7 | 0 | 82 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 1,6 | 0 | 83 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 1,7 | 0 | 80 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2 | 0 | 74 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2 | 0 | 74 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 2 | 0 | 74 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,1 | 0 | 71 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,2 | 0 | 70 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,3 | 0 | 70 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,5 | 0 | 68 | 3 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 3 | 0 | 65 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 4,2 | 0 | 65 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 5,8 | 0 | 66 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 7 | 0 | 65 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,7 | 0 | 66 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 8,2 | 0 | 65 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,3 | 0 | 66 | 1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,7 | 0 | 67 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,2 | 0 | 68 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,4 | 0 | 67 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,1 | 0 | 59 | 2 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 3,3 | 0 | 61 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,2 | 0 | 61 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 3,1 | 0 | 58 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3 | 0 | 53 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 2,9 | 0 | 54 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3 | 0 | 51 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,9 | 0 | 50 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,4 | 0 | 50 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,7 | 0 | 47 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,1 | 0 | 50 | 1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,7 | 0 | 45 | 1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,7 | 0 | 46 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,8 | 0 | 45 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 3,5 | 0 | 42 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 4,2 | 0 | 45 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 5,8 | 0 | 47 | 0,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,6°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0,1 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:003,6°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0,1 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:005,8°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0,1 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
850 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
13 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,6°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 1,6° / 5° | 0,1 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | 1,7° / 8,3° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 2,1° / 5,8° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:17 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab
Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bronBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 19
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde groep, geen geverifieerde volledige inventaris. Pistesegmenten behouden moeilijkheidsgraad, nummer en lengte van de bron. Skiroutes en benoemde verbindingen zijn gescheiden. Waarnemingstijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- 15 Kogelalmbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Seilbahn Flying Mozart 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Seilbahn Flying Mozart 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Rote 8er Gondel 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Rote 8er Gondel 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Sonntagskogelbahn 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6er Sesselbahn Hachau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Sonntagskogelbahn 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 Topliner - Mulde · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Bergschlepplift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Egglift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Übungslift Edelweiss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Übungslift Flying Mozart · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Wagrainis Übungslift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Zauberteppich Wagrainis Winterwelt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 21 Grafenbergbahn 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22 Grafenbergbahn 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23a Schlepplift Grafenberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23b Übungslift Grafenberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 11 Rote 8er Talabfahrt · 1700m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13a Wagrainis Übungshang · 400m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13c Übungshang Edelweiss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 Skiweg Topliner · 600m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 18a Übungshang Flying Mozart · 200m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 18b Bergschleppliftabfahrt · 400m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 18c Eggliftabfahrt · 800m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23a Piste Grafenberg Schlepplift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23b Übungshang Grafenberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 24 Hachau Abfahrt · 400m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25 Sonntagskogel 1 · 1500m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25a Skiweg Sonntagskogel · 467m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Point-Talstation Grafenberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Skiweg P6 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Skiweg Sonntagskogel · 467m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 Skiweg Rote 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 12 Abfahrt Rote 8er · 3700m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 12 Skiweg Rote 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 Kammabfahrt · 1200m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15 Kogelalmabfahrt · 500m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 16 Flying Mozart Talabfahrt · 1300m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 16a Hintere Widmoos · 1200m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 16b Vordere Widmoos - FIS Strecke · 1300m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 17 Abfahrt Flying Mozart · 4300m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 21 Kühberg Talabfahrt · 2400m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22 Grafenberg Abfahrt 1 · 2800m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22 Vierer Abfahrt · 1600m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25 Spathkogel · 500m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 26 Sonntagskogel 2 · 800m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 Steilhang Mulde · 800m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15 Giftabfahrt · 600m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25 Spathkogel Steilhang · 500m · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Wagrain · Apart vermeld: benoemde skiverbindingenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde benoemde verbindingen, gescheiden van lokale totalen. Richting, bedrijfscontext, waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- Verbindung Flachau Wagrain · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Wagrain · Verbinding 20 G-LINK Wagrain (130 Personen)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Apart vermelde verbinding, geen lokale inventaris. Richting, waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- 20 G-LINK Wagrain (130 Personen) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Wagrain · Verbinding 10 EUB Panorama LinkBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Apart vermelde verbinding, geen lokale inventaris. Richting, waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- 10 EUB Panorama Link · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab
Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 19
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Wagrain · Apart vermeld: benoemde skiverbindingen4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Wagrain · Verbinding 20 G-LINK Wagrain (130 Personen)4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Wagrain · Verbinding 10 EUB Panorama Link4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Snow Space Salzburg · Bedrijf, beperkt tot tab
Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 19
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Wagrain · Apart vermeld: benoemde skiverbindingen3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Wagrain · Verbinding 20 G-LINK Wagrain (130 Personen)3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Wagrain · Verbinding 10 EUB Panorama Link3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Wagrain verwacht?
Voor Wagrain geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 850 m, 0 mm op 1.400 m en 0,1 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Wagrain?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Wagrain. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Wagrain?
Liften: 0 van 19 open (Wagrain · Volgens de bron vermeld: tabgroep van de bron; Snow Space Salzburg; Opgehaald 4 nov, 10:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het verwachtingspunt ligt bij Grafenbergbahn, het liftstation dat deze pagina volgt. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Wagrain naar de pistes?
Het verwachtingspunt ligt bij Grafenbergbahn, het liftstation dat deze pagina volgt.[6]
Hoe is Wagrain verbonden met Snow Space Salzburg?
Snow Space Salzburg noemt 120 km piste en 45 liftinstallaties voor de drie dorpen; in Wagrain komen daar de Funslope en Wagrainis Winter World bij.[6]
Zijn de verwachtingen voor 850, 1.400 en 1.900 m bij Wagrain metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 850, 1.400 en 1.900 m op één representatief punt (Grafenbergbahn).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Snow Space Salzburg · SkigebiedSnow Space Salzburg
- Wagrain · Locatie en hoogteOutdooractive
- Snow Space Salzburg · PistekaartSnow Space Salzburg
- Snow Space Salzburg · Lift- en pistestatusSnow Space Salzburg
- Wagrain · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Snow Space Salzburg · SkigebiedSnow Space Salzburg
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo