Vorarlberg · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Warth–Schröcken
Voor Warth–Schröcken geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 6 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0,3 mm op 2.000 m en 0,3 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 6 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Warth–Schröcken: Liften: 0 van 15 open (Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: liften; Ski Arlberg; Opgehaald 6 nov, 19:53 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Warth (1.478 m); meetstation; GeoSphere Austria; Opgehaald 6 nov, 19:53 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Warth ligt op 1.495 m. Warth ligt in het district Bregenz en krijgt ongeveer 1.931 mm neerslag per jaar; buurdorp Schröcken ligt op 1.269 m en krijgt gemiddeld 916 cm sneeuw per jaar (1971–2000).
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 15 openWarth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: liften
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Warth (1.478 m) · meetstation
- Seizoen
- Opent 4 dec · over 28 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: De Auenfeldjet verbond Warth-Schröcken in 2013/14 met Lech Zürs en de Flexenbahn volgde in 2016/17; het seizoen 2026/27 staat vermeld van 4 december 2026 tot 11 april 2027. De cijfers voor Ski Arlberg gelden voor het hele gebied, niet voor Warth alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Warth–Schröcken
-2 – 2 °C · 2.000 m · 6 nov – 8 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 6 nov, 13:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
1.500 / 2.000 / 2.500 m · 47,25817° N, 10,18335° O. Hoogtegecorrigeerde modelschattingen op één punt, geen metingen van drie stations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 6 nov 2026, 13:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 6 nov 2026, 21:00 | 0,7 | 0 | 79 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 0,7 | 0 | 77 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 0,5 | 0 | 81 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 0,1 | 0 | 85 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 0,1 | 0 | 83 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 02:00 | -0,1 | 0 | 84 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 03:00 | -0,8 | 0 | 89 | 1,2 |
| 7 nov 2026, 04:00 | -1,2 | 0 | 96 | 1,5 |
| 7 nov 2026, 05:00 | -1,2 | 0 | 96 | 1,4 |
| 7 nov 2026, 06:00 | -1,1 | 0 | 96 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -1,3 | 0,1 | 97 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 08:00 | -1,1 | 0,1 | 96 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 09:00 | -1 | 0,1 | 98 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 10:00 | -0,6 | 0 | 98 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 11:00 | -0,2 | 0 | 97 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 12:00 | 0,3 | 0 | 95 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 13:00 | 0,6 | 0 | 95 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 14:00 | 0,9 | 0 | 94 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 15:00 | 0,7 | 0 | 95 | 1,6 |
| 7 nov 2026, 16:00 | 0,3 | 0 | 96 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 17:00 | 0 | 0 | 98 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 18:00 | 0 | 0 | 97 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 19:00 | -0,1 | 0 | 95 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 20:00 | -0,5 | 0 | 96 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 21:00 | -0,8 | 0 | 97 | 1 |
| 7 nov 2026, 22:00 | -0,9 | 0 | 93 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 23:00 | -1,1 | 0 | 86 | 1,5 |
| 8 nov 2026, 00:00 | -1,1 | 0 | 86 | 1,6 |
| 8 nov 2026, 01:00 | -1,1 | 0 | 84 | 1,7 |
| 8 nov 2026, 02:00 | -1,1 | 0 | 81 | 1,8 |
| 8 nov 2026, 03:00 | -1,1 | 0 | 80 | 1,8 |
| 8 nov 2026, 04:00 | -1,3 | 0 | 80 | 1,7 |
| 8 nov 2026, 05:00 | -2,1 | 0 | 85 | 1,8 |
| 8 nov 2026, 06:00 | -2,1 | 0 | 86 | 1,8 |
| 8 nov 2026, 07:00 | -2,2 | 0 | 85 | 1,9 |
| 8 nov 2026, 08:00 | -1,9 | 0 | 81 | 1,9 |
| 8 nov 2026, 09:00 | -1,2 | 0 | 82 | 1,1 |
| 8 nov 2026, 10:00 | 0 | 0 | 81 | 0,6 |
| 8 nov 2026, 11:00 | 0,9 | 0 | 74 | 0,6 |
| 8 nov 2026, 12:00 | 1,4 | 0 | 74 | 1,2 |
| 8 nov 2026, 13:00 | 1,9 | 0 | 73 | 1,8 |
| 8 nov 2026, 14:00 | 2,2 | 0 | 67 | 2,6 |
| 8 nov 2026, 15:00 | 1,4 | 0 | 80 | 2,2 |
| 8 nov 2026, 16:00 | 0,4 | 0 | 84 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 17:00 | -0,5 | 0 | 88 | 1,1 |
| 8 nov 2026, 18:00 | -0,6 | 0 | 86 | 1,6 |
| 8 nov 2026, 19:00 | -1 | 0 | 73 | 2 |
| 8 nov 2026, 20:00 | -1,2 | 0 | 71 | 2,2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,3 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 13/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 11 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 61 h
6 nov 2026, 07:00 → 6 nov 2026, 13:00
Verwachtingsarchief
- 6 nov 2026, 13:00 · 2.000 m
- 6 nov 2026, 07:00 · 2.000 m
- 6 nov 2026, 01:00 · 2.000 m
- 5 nov 2026, 22:00 · 2.000 m
- 5 nov 2026, 16:00 · 2.000 m
- 5 nov 2026, 10:00 · 2.000 m
- 5 nov 2026, 07:00 · 2.000 m
- 5 nov 2026, 01:00 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 19:00 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 16:00 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 10:00 · 2.000 m
- 4 nov 2026, 08:17 · 2.000 m
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-2,5°C
Wind: 0,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 13:000,7°C
Wind: 0,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 13:001,9°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 13:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
6 nov, 21:00 → 7 nov, 21:00
1.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
0,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.500 m
0,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
11 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
0,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
13 / 48 hLangste koude periode: 11 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 6 nov 2026 | 0,5° / 0,7° | 0 mm (3 h) |
| 7 nov 2026 | -1,3° / 0,9° | 0,3 mm (24 h) |
| 8 nov 2026 | -2,2° / 2,2° | 0 mm (21 h) |
Update van de aanbieder: 6 nov, 13:00 · Opgehaald: 6 nov, 15:18 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode6 nov 2026, 21:00 — 9 nov 2026, 10:0061 h · 2.000 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: -0,5 °C
Nieuwste verwachting: -0,5 °C - Totale neerslagVerwachting
- -2 mmEerdere verwachting: 2,3 mm
Nieuwste verwachting: 0,3 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -2 mmEerdere verwachting: 2,3 mm
Nieuwste verwachting: 0,3 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 26 h
Nieuwste verwachting: 26 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -0,5 °C | -0,5 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 2,3 mm | 0,3 mm | -2 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 2,3 mm | 0,3 mm | -2 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 26 h | 26 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 6 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 6 nov 2026, 10:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 6 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 6 nov 2026, 15:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Ski Arlberg · Pistes · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: alpine pistesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Uit het pistearchief uitgesloten, apart getypeerde skiroutes: 9.
Pistestatus
- 251 Salober · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 252 Flühli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 253 Ochsakopf · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 254 Schöniplätz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 255 Körbersee · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 257 Spielboden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 258 Auenfeld (Anschluss Lech Zürs) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 259 Sunnamahd · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 260 Kuchl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 261 Kuchl + Körb · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 262 Gamssprung · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 264 Schöniplatz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 266 Wannenkopf · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 267 Wartherhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 268 Graueggen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 269 Dorfabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 270 Luchere · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 271 Wartherhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 272 Wartherhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 273 Wartherhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 274 Wartherhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 274 Rennstrecke Wartherhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 275 Kleinhörnle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 276 Steffisfall · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 280 Holzboden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 281 Holzboden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 282 Jägeralpe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 283 Walserschuss · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 284 Stapf · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 285 Stapf · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 286 Jägeralpe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 290 Abfahrt Warth · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 291 Bremstel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 292 Karhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 293 Karhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 294 Hochalpe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Paulis Abenteuerland · Onbekend · Broninformatie: Officiële lijst van alpine pistes; de waarnemingstijd en onbeperkte openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Ski Arlberg · Liften · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: liftenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 15
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde liftinventaris. Waarnemingstijd is niet geverifieerd.
Liftstatus
- Dorfbahn Warth · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Hochalpbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Jägeralp-Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Karhornbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Kitzeliftle (Übungslift) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Körbliftle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Kuchlbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Salober-Jet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Ski-Schaukel-Falken (Körbersee) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Ski-Schaukel-Falken (Spielboden) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Sonnen-Jet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Sonnencruiser · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Steffisalp-Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Wannenkopfbahn (Übungslift) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Wartherhorn-Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
GeoSphere · Station Warth
Warth · sneeuwhoogte bij het stationGedateerd aanbiedersbericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 6 nov 2026, 19:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Warth (1.478 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Ski Arlberg · Pistes · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: alpine pistes6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · Pistes · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: alpine pistes5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · Pistes · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: alpine pistes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · Pistes · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: alpine pistes3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · Liften · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: liften6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · Liften · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: liften5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · Liften · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: liften4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Ski Arlberg · Liften · Warth
Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: liften3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗GeoSphere · Station Warth
Warth · sneeuwhoogte bij het station6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 6 nov 2026, 19:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Warth (1.478 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
GeoSphere · Station Warth
Warth · sneeuwhoogte bij het station5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 23:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Warth (1.478 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
GeoSphere · Station Warth
Warth · sneeuwhoogte bij het station4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 23:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Warth (1.478 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
GeoSphere · Station Warth
Warth · sneeuwhoogte bij het station3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Warth (1.478 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Warth–Schröcken verwacht?
Voor Warth–Schröcken geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 6 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0,3 mm op 2.000 m en 0,3 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 6 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Warth–Schröcken?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Warth (1.478 m); meetstation; GeoSphere Austria; Opgehaald 6 nov, 19:53 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Warth–Schröcken?
Liften: 0 van 15 open (Warth · Schröcken — Volgens de bron vermeld: liften; Ski Arlberg; Opgehaald 6 nov, 19:53 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Dorfbahn Warth en de Steffisalp-Express bedienen beginnersgebieden, en de Paulis Skiarena am Salober staat vermeld als beginners- en gezinsgebied. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Warth naar de pistes?
De Dorfbahn Warth en de Steffisalp-Express bedienen beginnersgebieden, en de Paulis Skiarena am Salober staat vermeld als beginners- en gezinsgebied.[3]
Hoe is Warth verbonden met Ski Arlberg?
De Auenfeldjet verbond Warth-Schröcken in 2013/14 met Lech Zürs en de Flexenbahn volgde in 2016/17; het seizoen 2026/27 staat vermeld van 4 december 2026 tot 11 april 2027.[3]
Zijn de verwachtingshoogtes voor Warth–Schröcken weerstations?
Nee. Het zijn modelschattingen, aangepast aan verschillende hoogtes op hetzelfde punt (Warth · 47,25817° N, 10,18335° O).[1]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Warth · Locatie en hoogteOpenStreetMap via Mapcarta
- Lech Zürs · SkigebiedSki Arlberg
- Warth-Schröcken · SkigebiedWarth-Schröcken toerisme
- Warth · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Schröcken · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo