Tirol · Oostenrijk

Weer en sneeuwverwachting Westendorf

Voor Westendorf geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 01:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 06:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Westendorf: Liften: 0 van 11 open (SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 5 nov, 05:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Westendorf ligt op 783 m. Het dorp ligt op een terras van het Brixental, 13,7 km ten westen van Kitzbühel en 12 km ten zuidoosten van Wörgl, aan de voet van de Choralpe.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 11 openSkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Het dorp heeft directe toegang tot SkiWelt en een verbinding met KitzSki; het Windautal takt naar het zuiden af. De cijfers voor SkiWelt gelden voor het hele gebied, niet voor Westendorf alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Westendorf

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

3 – 9 °C · 1.300 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 01:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De waarden op 800, 1.300 en 1.800 m zijn voor hoogte aangepaste modelverwachtingen bij het toeristenbureau, geen afzonderlijke weerstations. De dorpshoogte op de kaart van de exploitant is geen meting op dat punt.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur2,7 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°11°5 nov, 067 nov, 05
Uurlijkse verwachtingswaarden
Westendorf · 1.300 m · Europe/Vienna
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 06:002,70550,4
5 nov 2026, 07:0030520,6
5 nov 2026, 08:003,30510,2
5 nov 2026, 09:003,90510,7
5 nov 2026, 10:006,70500,4
5 nov 2026, 11:008,20670,2
5 nov 2026, 12:007,80640,3
5 nov 2026, 13:008,40670,4
5 nov 2026, 14:008,90630,4
5 nov 2026, 15:008,90680,6
5 nov 2026, 16:008,10760,4
5 nov 2026, 17:006,10810,4
5 nov 2026, 18:005,60650,6
5 nov 2026, 19:005,40570,4
5 nov 2026, 20:0050600,3
5 nov 2026, 21:004,90570,4
5 nov 2026, 22:004,50580,3
5 nov 2026, 23:004,40580,4
6 nov 2026, 00:004,60500,5
6 nov 2026, 01:004,60450,4
6 nov 2026, 02:004,20490,2
6 nov 2026, 03:004,20450,4
6 nov 2026, 04:004,10440,3
6 nov 2026, 05:0040440,4
6 nov 2026, 06:003,90410,3
6 nov 2026, 07:003,50420,3
6 nov 2026, 08:004,20440,4
6 nov 2026, 09:005,60480,2
6 nov 2026, 10:007,40520,4
6 nov 2026, 11:008,10650,5
6 nov 2026, 12:008,50730,7
6 nov 2026, 13:008,80720,8
6 nov 2026, 14:008,80780,7
6 nov 2026, 15:008,10840,8
6 nov 2026, 16:006,90890,7
6 nov 2026, 17:005,10920,5
6 nov 2026, 18:004,30840,4
6 nov 2026, 19:003,70820,1
6 nov 2026, 20:003,20820,2
6 nov 2026, 21:0030860,2
6 nov 2026, 22:002,80850,3
6 nov 2026, 23:002,80800,4
7 nov 2026, 00:002,80750,3
7 nov 2026, 01:002,80720,5
7 nov 2026, 02:002,90690,7
7 nov 2026, 03:002,90710,5
7 nov 2026, 04:002,90680,5
7 nov 2026, 05:002,60700,2
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 65 h

4 nov 2026, 19:00 → 5 nov 2026, 01:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Vienna

800 m3,4°C1.300 m2,7°C1.800 m-0,6°C0°C · ≈ 1.709 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 1.709 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 06:00 → 6 nov, 06:00

800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.300 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

800 m

0 h · Geschikt weer · 2/2 beoordeelde uren

06—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
1.300 m

0 h · Geschikt weer · 2/2 beoordeelde uren

06—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
1.800 m

2 h · Geschikt weer · 2/2 beoordeelde uren

06✓Geschikt weer · -3,8°C
07✓Geschikt weer · -3,7°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

2,7°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur2,7 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°11°5 nov, 067 nov, 05
1.300 m · Europe/Vienna
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 20262,7° / 8,9°0 mm (18 h)
6 nov 20262,8° / 8,8°0 mm (24 h)
7 nov 20262,6° / 2,9°0 mm (6 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 01:00 · Opgehaald: 5 nov, 04:18 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
800 m1.300 m1.800 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 06:00 — 7 nov 2026, 23:0065 h · 1.300 m · Europe/Vienna

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,2 °CEerdere verwachting: 5,1 °C
Nieuwste verwachting: 4,9 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting5,1 °C4,9 °C-0,2 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

800 mRecente verwachting5 nov 2026, 01:00
1.300 mRecente verwachting5 nov 2026, 01:00
1.800 mRecente verwachting5 nov 2026, 01:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistesBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 11

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde kaartitems. Geen waarnemingstijd per item en geen verificatie van toegang om te skiën.

Liftstatus
  • 110 · 6er Gondelbahn Alpenrosenbahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 111 · 6er Gondelbahn Alpenrosenbahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 112 · 8er Gondelbahn Choralmbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 120 · 8er Gondelbahn KiWest · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 114 · Talkaser · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 115 · Laubkogel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 117 · Fleiding · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 118 · Windauberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 119 · Gampenkogel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 125 · Sammer · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 126 · Schneeberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 110 · Alpenrosenabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 110 · Umfahrung Alpe Seite · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 110a · Hollernabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 110b · Ellmererabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 111 · Skiabfahrt Windau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 112 · Alpe Seite · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 113 · Steindlabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 114 · Talkaserabfahrt I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 119d · Fun Park - Big Playground © · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 114 · Trainingsstrecke Talkaser · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 115 · Laubkogel Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 117 · Neuhögen Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 117a · Fleidingabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 117b · Höhninger Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 117b · Skiweg Fleiding Nord · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 118a · Windaubergabfahrt I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 118 · Windaubergabfahrt II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 119 · Gampenkogelabfahrt I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 119a · Gampenkogelabfahrt II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 120 · Ki-West Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 125 · Übungswiese Samerfeld · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 126 · Schneeberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 126 · Übungswiese Schneeberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Alte Mittelstation bis Kälberpoint · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Bichling Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 110c · Familienabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 119a · Gampenkogel Abfahrt II Umfahrung · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Kasbühelweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Skiweg Fleiding · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Verbindung Neuhögen - Fleiding · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Skiweg Mayerhof · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Skiweg Chor - Talkaser · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Verbindung Fleidingabfahrt zur 111er Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Trapberg Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Verbindung 110 zur Skiwiese · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Verbindung Chor Mittel/Hollernabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Verbindung Samerfeld · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Verbindung Übungswiese zur Alpenrosenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Zufahrt Funpark · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · Mini Playground © · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 117a · Neuhögen Steilhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 0 · 110 d Verbindung Familienabfahrt - 110a Hollernabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 120 · Ki-West Abfahrt Steilhang Haas Höhe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 114 · Talkaserabfahrt II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 110 · Umfahrung Dorferwald · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
  • 126 · Skiweg Schneeberg Berg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; toegang om te skiën is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 11

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 11

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

SkiWelt · Bedrijf, beperkt tot village map

SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 11

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Westendorf verwacht?

Voor Westendorf geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 01:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.800 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 06:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Westendorf?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Westendorf. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Westendorf?

Liften: 0 van 11 open (SkiWelt Westendorf · Volgens de bron vermeld: liften en gemarkeerde pistes; SkiWelt · official map; Opgehaald 5 nov, 05:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Tirol · Oostenrijk

Leer de berg kennen

De Gampenkogel-lift ontsluit het snowpark BIG PLAYGROUND, en twee oefenweides in het dal hebben tapijten en beginnerslifts. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogte van het dorp
783 m[5]
Lift vanuit het dorp
Gampenkogel · BIG PLAYGROUND[6]
Verwachtingspunt
Westendorf[2]

Voor je skidag

Welke lift brengt je vanuit Westendorf naar de pistes?

De Gampenkogel-lift ontsluit het snowpark BIG PLAYGROUND, en twee oefenweides in het dal hebben tapijten en beginnerslifts.[6]

Hoe is Westendorf verbonden met SkiWelt?

Het dorp heeft directe toegang tot SkiWelt en een verbinding met KitzSki; het Windautal takt naar het zuiden af.[6][5]

Zijn de verwachtingen voor 800, 1.300 en 1.800 m bij Westendorf metingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 800, 1.300 en 1.800 m op één representatief punt (Westendorf).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Westendorf · SkigebiedSkiWelt
  2. Westendorf · Locatie en hoogteKitzbüheler Alpen
  3. SkiWelt · PistekaartSkiWelt
  4. SkiWelt · Lift- en pistestatusSkiWelt
  5. Westendorf · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  6. Westendorf · SkigebiedSkiWelt
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo