Salzburg · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Zell am See – Schmittenhöhe
Voor Zell am See – Schmittenhöhe geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 780 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.950 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Zell am See – Schmittenhöhe en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Laatste bericht 8 nov, 22:25 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie
De Schmittenhöhe is de huisberg van Zell am See, boven het meer in de Pinzgau. De liften klimmen van ongeveer 760 m in het dal naar de top op 1.965 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 28 openSchmittenhöhe, Zell am See · reviewed exploitant map subset
- Pistes
- 0 van 41 openSchmittenhöhe, Zell am See · reviewed exploitant map subset
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over het skigebied Schmittenhöhe, uitgebaat door Schmittenhöhebahn AG, met toegang vanuit Zell am See, Schüttdorf en Viehhofen. Naburige gebieden zoals Kitzsteinhorn Kaprun en de Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn zijn aparte skigebieden en vallen hier buiten. Deze verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de cityXpress.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
Geen recente lokale berichten
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-1 – 6 °C · 1.400 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor de Schmittenhöhe zijn de waarden op 780, 1.400 en 1.950 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation cityXpress, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 23:00 | -0,4 | 0 | 88 | 0,3 |
| 9 nov 2026, 00:00 | -0,4 | 0 | 89 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -0,7 | 0 | 92 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -0,4 | 0 | 89 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -0,4 | 0 | 88 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 04:00 | -0,6 | 0 | 87 | 0,2 |
| 9 nov 2026, 05:00 | -0,8 | 0 | 88 | 0,1 |
| 9 nov 2026, 06:00 | -1,1 | 0 | 90 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 07:00 | -1,3 | 0 | 84 | 0,5 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 0,2 | 0 | 76 | 0,2 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 2,1 | 0 | 78 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 3,3 | 0 | 71 | 1 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 4,4 | 0 | 71 | 1 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 5,1 | 0 | 68 | 1 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 5,5 | 0 | 67 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 5,5 | 0 | 68 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 5,2 | 0 | 73 | 0,1 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 4,5 | 0 | 73 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 3,9 | 0 | 69 | 0,2 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 3,5 | 0 | 67 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 3,2 | 0 | 66 | 0,5 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 3,3 | 0 | 64 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 3,3 | 0 | 66 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 3,2 | 0 | 63 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 3 | 0 | 64 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 2,9 | 0 | 60 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 3 | 0 | 62 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 3,1 | 0 | 64 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 3,1 | 0 | 65 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 3,1 | 0 | 67 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 3,5 | 0,1 | 68 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 3,5 | 0,1 | 70 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 3,7 | 0,2 | 72 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 4 | 0,2 | 76 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 4,5 | 0,3 | 80 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 4,9 | 0,5 | 87 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 5,6 | 0,4 | 94 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 6 | 0,2 | 95 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 6,4 | 0,1 | 94 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 6,2 | 0,2 | 94 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 6,4 | 0,2 | 94 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 6 | 0,1 | 94 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 5,4 | 0,1 | 93 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 5,1 | 0 | 90 | 1 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 4,7 | 0 | 87 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 4,5 | 0 | 85 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 4,2 | 0 | 83 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 4,1 | 0 | 83 | 0,5 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 2/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 2 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 62 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-4°C
Wind: 0,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00-0,4°C
Wind: 0,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:003,1°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00
780 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.950 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
2 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,4°Weerkansen voor sneeuwproductie
2 / 48 hLangste koude periode: 2 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | -0,4° / -0,4° | 0 mm (1 h) |
| 9 nov 2026 | -1,3° / 5,5° | 0 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 2,9° / 6,4° | 2,7 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:18 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 13:0062 h · 1.400 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 3,5 °C
Nieuwste verwachting: 3,6 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,2 mmEerdere verwachting: 2,9 mm
Nieuwste verwachting: 2,7 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 2 h
Nieuwste verwachting: 2 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 3,5 °C | 3,6 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 2,9 mm | 2,7 mm | -0,2 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 2 h | 2 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Schmittenhöhe · Pistes · operator map lifts and
Schmittenhöhe, Zell am See · reviewed exploitant map subsetGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 16:30
Open volgens bronlijst: 0 / 28
Pistestatus · 0 / 41
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Reviewed subset of the operator map project, which also lists neighbouring ski areas. Ski routes, the terrain park and unreviewed items are not counted. The map update time has no stated timezone; item observation times are not given.
Liftstatus
- areitXpress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Areitbahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Areitbahn III · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- cityXpress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Hirschkogel-Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Breiteckbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schmittenhöhebahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Sonnenalmbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Hochzellerbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Kettingbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- trassXpress · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Hahnkopflift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Kapellenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Fallegglift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Osthanglift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schmiedhoflift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Hochmaisbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Ebenbergbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schmidolins Zauberteppich · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Sonnengratbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Glocknerbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schmidolins Drachentunnel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- zellamseeXpress Sektion II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- zellamseeXpress Sektion I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Enzianlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Bambilift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Sonnkogelbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Schmidolinlift · Onbekend · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
Pistestatus
- 1 Breiteckpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 2 Hirschkogelpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 5 Nordabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 3 Glocknerwiese · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 4 Schüttabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 4c Skiweg Schüttabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 5 Nordabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 6 Rennstrecke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 7 Zeller Skiweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 8 Kapellenpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 9 Kettingpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 13 Standard Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 11 Skiweg Sonnengrat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 12 Sonnengratpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 14 Trass Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 15 Sonnkogelpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 15 Sonnkogelpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 16 Alte Hochmaispiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 17 Osthangpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 18 Schmiedhofpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 19 Neue Hochmaispiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 20 Südabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 3a Skiweg Glocknerwiese · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 5a Skiweg Nord a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 5b Skiweg Nord b · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 6 Slalomhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 9a Skiweg Kapellen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 9b Skiweg Ketting · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 1 Breiteckpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 2 Hirschkogelpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 21 Tannwaldabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 8 Kapellenpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 9 Kettingpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Hahnkopf · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Piste Fallegglift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Piste Schmidolins Zauberteppich · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Enzianpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- Drachentunnel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 10 Hochzellerpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 4a Skiweg Schüttabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
- 4b Skiweg Schüttabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the feed update time has no stated timezone and items carry no observation time.
LWD Salzburg · Schmittenhöhe Schneestation snow depth
Schmittenhöhe Schneestation · sneeuwhoogte bij het stationGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 21:20
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Schmittenhöhe Schneestation (1.870 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 7,8 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Schmittenhöhe · Pistes · operator map lifts and
Schmittenhöhe, Zell am See · reviewed exploitant map subset8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 16:30
Open volgens bronlijst: 0 / 28
Pistestatus · 0 / 41
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LWD Salzburg · Schmittenhöhe Schneestation snow depth
Schmittenhöhe Schneestation · sneeuwhoogte bij het station8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 21:20
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Schmittenhöhe Schneestation (1.870 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 7,8 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Zell am See – Schmittenhöhe. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 16:30 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Zell am See – Schmittenhöhe verwacht?
Voor Zell am See – Schmittenhöhe geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 780 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.950 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Zell am See – Schmittenhöhe ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Zell am See – Schmittenhöhe. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Laatste bericht 8 nov, 22:25 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Zell am See – Schmittenhöhe ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Zell am See – Schmittenhöhe. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Laatste bericht 8 nov, 22:25 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De exploitant noemt zes belangrijke toegangsliften: de areitXpress vanuit Schüttdorf, cityXpress, trassXpress, Schmittenhöhebahn en Sonnenalmbahn vanuit Zell am See en de zellamseeXpress vanuit Viehhofen. Ook noemt hij vijf lange dalafdalingen van meer dan 1.000 hoogtemeter, de Trass-afdaling, een snowpark en de Funslope XXL. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer begint het skiseizoen op de Schmittenhöhe?
De pagina van de exploitant over open faciliteiten (bekeken op 8 november 2026) noemt 4 december 2026 als geplande start van het winterseizoen en meldt dat dit afhangt van sneeuw en weer. De officiële lift- en pistestatus laat zien wat er op een bepaalde dag open is.[6][4]
Dekt deze pagina ook Kaprun of Saalbach?
Nee. Kitzsteinhorn Kaprun en de Skicircus-gebieden zijn aparte skigebieden met eigen pagina’s. Het kaartproject van de exploitant toont ook naburige gebieden, dus PisteWindow telt alleen de gecontroleerde liften en pistes van de Schmittenhöhe.[4][1]
Waar komen de liftstatus en de sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt van de interactieve pistekaart van de exploitant, waarnaar de officiële website linkt. De sneeuwhoogte komt van het sneeuwstation Schmittenhöhe van de LWD Salzburg op 1.870 m, vlak bij de top. Er is geen meting in het dal of op middelhoogte, en de pagina toont de sneeuwhoogte als niet beschikbaar wanneer het station niets meldt.[3][4][5]
Zijn de verwachtingen voor 780, 1.400 en 1.950 m op de Schmittenhöhe waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 780, 1.400 en 1.950 m, berekend op één representatief punt (dalstation cityXpress).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Schmittenhöhebahn AG · SkigebiedSchmittenhöhebahn AG
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Schmittenhöhebahn AG · PistekaartSchmittenhöhebahn AG
- Schmittenhöhebahn AG / Intermaps · Lift- en pistestatusSchmittenhöhebahn AG / Intermaps
- Lawinenwarndienst Salzburg · SneeuwberichtLawinenwarndienst Salzburg
- Schmittenhöhebahn AG · Openingstijden en toegangSchmittenhöhebahn AG
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo