Wallis · Zwitserse Alpen · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Bruson
Voor Bruson geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.080 m, 0 mm op 1.600 m en 0 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Bruson: Liften: 0 van 4 open (Sector van de bron: Bruson; Verbier 4Vallées; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 9 open (Sector van de bron: Bruson; Verbier 4Vallées; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Bruson is de kleinste sector van de 4 Vallées: een dorp op ongeveer 1.080 m met eigen vier liften, bereikbaar vanuit Le Châble, het dalstadje onder Verbier. Het is een aparte ingang tot het Val de Bagnes, geen buitenwijk van Verbier.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 4 openSector van de bron: Bruson
- Pistes
- 0 van 9 openSector van de bron: Bruson
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het livebericht vermeldt Bruson apart met vier liften (Châble-Mayens de Bruson, Moay, Pasay en Grand-Tsai) en negen pistes. Geen lift van Verbier, La Tzoumaz of Mont-Fort telt mee in die cijfers.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
1 – 11 °C · 1.600 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De niveaus 1.080, 1.600 en 2.200 m zijn modelschattingen voor het dorp Bruson (46,06621° N, 7,21863° O). Het hoogste niveau ligt net onder de 2.220 m pistehoogte die Valais Tourism voor de sector noemt.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Zurich · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 3,2 | 0 | 66,2 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 4,7 | 0 | 64,3 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 6,1 | 0 | 57,9 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 7,3 | 0 | 50,1 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 7,8 | 0 | 45,7 | 2,9 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 7,9 | 0 | 44,5 | 3 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 7,2 | 0 | 46,7 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 6,1 | 0 | 55,8 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 4,6 | 0 | 58 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 4 | 0 | 59,4 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 3,3 | 0 | 61,7 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 2,9 | 0 | 64 | 2,9 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 2,5 | 0 | 65,7 | 2,9 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,4 | 0 | 66,1 | 3 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,1 | 0 | 66,8 | 3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 1,9 | 0 | 67,3 | 3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 1,6 | 0 | 68,2 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 1,7 | 0 | 68,2 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 1,9 | 0 | 67,7 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2 | 0 | 68,3 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 1,7 | 0 | 69 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 1,5 | 0 | 70 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 1,4 | 0 | 70,1 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 2,4 | 0 | 68,9 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 5,3 | 0 | 60,5 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 7,1 | 0 | 53,9 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 8,7 | 0 | 50 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 9,9 | 0 | 47,5 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 10,4 | 0 | 45,7 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 10,7 | 0 | 44,3 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 10,7 | 0 | 44,4 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 9,4 | 0 | 53,6 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 6,7 | 0 | 56,4 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 5,9 | 0 | 58,9 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 5,2 | 0,2 | 62,5 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 4,5 | 0,4 | 66,9 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 4,3 | 0 | 69,1 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 4 | 0 | 69,7 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,7 | 0 | 70,5 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3,9 | 0,4 | 71,3 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 3,6 | 0 | 73,1 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 3,5 | 0 | 74,1 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 3,4 | 0,6 | 74,4 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,9 | 0,4 | 77,2 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,6 | 0,6 | 78 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,7 | 0,6 | 78,7 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,3 | 0,7 | 80,9 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 2,4 | 0,8 | 83,8 | 1,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 52 h
3 nov 2026, 20:17 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-0,6°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:173,2°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:176,1°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.080 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,2°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2,1° / 7,9° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | 1,4° / 10,7° | 0,6 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 2,3° / 3,9° | 4,1 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 04:17 · Europe/Zurich
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 1.600 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,1 °CEerdere verwachting: 4,7 °C
Nieuwste verwachting: 4,6 °C - Totale neerslagVerwachting
- +5,1 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 5,1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0,3 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0,3 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4,7 °C | 4,6 °C | -0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 5,1 mm | +5,1 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0,3 mm | +0,3 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 20:17
Opgehaald: 3 nov 2026, 23:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 04:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Televerbier · named winter sectors
Sector van de bron: BrusonBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:25
Open volgens bronlijst: 0 / 4
Pistestatus · 0 / 9
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de aanbieder gemelde sectorinventaris. Toegang en actuele status zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- Châble-Mayens de Bruson · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Moay · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Pasay · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Grand-Tsai · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
Pistestatus
- Grand-Tsai · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- La Côt-Bruson · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- La Côt-Le Châble · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Les Otanes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Moay · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Monneyeux · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Pasay · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Pissevache · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
- Sur le Six · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron gemelde status; toegang en bedrijfsomstandigheden zijn niet onafhankelijk geverifieerd.
SLF · Station Lac des Vaux
Station Lac des Vaux · Sector nearby measurement, outside the BrusonGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Lac des Vaux (2.550 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC. | 6 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Televerbier · named winter sectors
Sector van de bron: Bruson4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:25
Open volgens bronlijst: 0 / 4
Pistestatus · 0 / 9
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Televerbier · named winter sectors
Sector van de bron: Bruson3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:55
Open volgens bronlijst: 0 / 4
Pistestatus · 0 / 9
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · Station Lac des Vaux
Station Lac des Vaux · Sector nearby measurement, outside the Bruson4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Lac des Vaux (2.550 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC. | 6 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Bruson verwacht?
Voor Bruson geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.080 m, 0 mm op 1.600 m en 0 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Bruson?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Bruson. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Bruson?
Liften: 0 van 4 open (Sector van de bron: Bruson; Verbier 4Vallées; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 9 open (Sector van de bron: Bruson; Verbier 4Vallées; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Valais Tourism beschrijft de sector als een gondel met acht plaatsen, twee stoelliften en twee sleepliften, met pistes tot 2.220 m en 35,4 km gepubliceerde lengte. Mayens de Bruson, genoemd in de naam van de gondel, is de tussenhalte.
Voor je skidag
Hoe is Bruson met Verbier verbonden?
Via Le Châble. De lift Châble-Mayens de Bruson begint in het dalstadje, waar ook de lift van Verbier eindigt; het livebericht plaatst ze in verschillende sectoren. Controleer elke lift apart.[1]
Staat Bruson los van de 4 Vallées?
Nee. De exploitant noemt Bruson een van de vier berichtsectoren, de kleinste, met 4 van de 35 liften. Het telt mee voor de 4-Vallées-pas, maar niet voor de totalen van Verbier.[1]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Bruson · Lift- en pistestatusVerbier 4Vallées
- Bruson · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Bruson · Feiten en gebiedsinformatieValais/Wallis Promotion