Wallis · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Thyon
Voor Thyon geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17 – 4 nov, 08:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.800 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Thyon: Liften: Aantal open onbekend · 10 vermeld (Thyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absent; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 11 open (Thyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absent; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Thyon is een speciaal aangelegd station op een plateau op ongeveer 2.000 m, dus anders dan in de meeste Waalser dorpen begin je de dag vlak bij de top van de liften. Thyon 2000 ligt op het plateau, Les Collons eronder, en het verwachtingspunt draagt beide namen.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 10 vermeldThyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absent
- Pistes
- 0 van 11 openThyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absent
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Valais Tourism noemt Thyon de oostelijke ingang van de 4 Vallées, met 11 eigen installaties. De kilometercijfers van Printse en de 4 Vallées zijn gedeelde totalen en beschrijven Thyon niet alleen.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-4 – 6 °C · 2.100 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De niveaus 1.800, 2.100 en 2.400 m zijn modelschattingen voor Thyon Les Collons (46,185675° N, 7,386277° O). Het middelste niveau komt overeen met de plateauhoogte van Valais Tourism, het bovenste ligt dicht bij de pistehoogte van 2.450 m.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Zurich · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | -1,8 | 0 | 73,6 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 0,6 | 0 | 63,8 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 2,2 | 0 | 59,2 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 2,8 | 0 | 57,1 | 2 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 3,1 | 0 | 55,5 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 3,1 | 0 | 54,9 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 2,8 | 0 | 55,5 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 1,9 | 0 | 60,6 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -0,2 | 0 | 69,2 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -1,3 | 0 | 72,7 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -1,9 | 0 | 75,5 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -2,5 | 0 | 77,5 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -3 | 0 | 78,5 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -3,1 | 0 | 79,1 | 2 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -3,3 | 0 | 79,8 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -3,7 | 0 | 80,2 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -3,7 | 0 | 79,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -3,6 | 0 | 79,5 | 2 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -3,5 | 0 | 79,3 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -3,6 | 0 | 79,7 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -3,5 | 0 | 79,9 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3,4 | 0 | 79,2 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3,4 | 0 | 78,8 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,5 | 0 | 78,6 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -0,1 | 0 | 70,1 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 1,4 | 0 | 65,7 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3 | 0 | 60,5 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 4,6 | 0 | 55 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 5,6 | 0 | 52 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 5,9 | 0 | 51,1 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 5,8 | 0 | 51,3 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 4,7 | 0 | 57,6 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,6 | 0 | 67,1 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,4 | 0 | 70,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -0,5 | 0 | 73,7 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -0,8 | 0 | 76,4 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,1 | 0 | 77,8 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1 | 0 | 76,9 | 2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,8 | 0 | 77,3 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1,4 | 0,1 | 77,2 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,3 | 0 | 78 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,3 | 0 | 79,7 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1,7 | 0 | 81,9 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,9 | 0 | 82,5 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2 | 0 | 83,8 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -1,9 | 0 | 84,6 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,3 | 0 | 86,8 | 1 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2 | 0 | 86,9 | 1,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 33/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 17 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 52 h
3 nov 2026, 20:18 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,6°C
Wind: 2,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17-1,8°C
Wind: 2,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:170,2°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
12 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-1,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
33 / 48 hLangste koude periode: 17 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -3,3° / 3,1° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -3,7° / 5,9° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,3° / -1,3° | 0,1 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 03:17 · Europe/Zurich
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 2.100 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,1 °CEerdere verwachting: -0,2 °C
Nieuwste verwachting: -0,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0,2 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0,2 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0,2 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0,2 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 34 h
Nieuwste verwachting: 34 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -0,2 °C | -0,3 °C | -0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0,2 mm | +0,2 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0,2 mm | +0,2 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 34 h | 34 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 20:18
Opgehaald: 3 nov 2026, 22:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 03:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Infosnow · Lokale inventaris · Thyon
Thyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absentBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10
Pistestatus · 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Gepubliceerde lokale toegestane lijst; ontbrekende gevraagde records: 5; uitgesloten niet-alpiene records: 0. Voor ontbrekende records wordt geen status afgeleid.
Liftstatus
- JOC · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Petit Vallon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piccolo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Theytaz 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Muraz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Slow Vallon · Onbekend · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Masses · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Trabanta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Ethérolla · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- La Matze · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- Trabanta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Petit Vallon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Theytaz 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Theytaz 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piccolo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Masses · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- JOC · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Matze · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Muraz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Ethérolla · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Crêtes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de exploitant gemelde status; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
MeteoSwiss · Hérémence village snow
Station Hérémence village · nearby lower-elevation measurement, outside Thyon ski slopesGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Hérémence village (1.218 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwhoogte op de grond (hto000d0), centimeters. De referentietijdstempel van middernacht geeft een dagwaarde aan. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Infosnow · Lokale inventaris · Thyon
Thyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absent4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10
Pistestatus · 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Infosnow · Lokale inventaris · Thyon
Thyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absent3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 10
Pistestatus · 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗MeteoSwiss · Hérémence village snow
Station Hérémence village · nearby lower-elevation measurement, outside Thyon ski slopes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Hérémence village (1.218 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwhoogte op de grond (hto000d0), centimeters. De referentietijdstempel van middernacht geeft een dagwaarde aan. | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Thyon verwacht?
Voor Thyon geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17 – 4 nov, 08:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.800 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Thyon?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Thyon. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Thyon?
Liften: Aantal open onbekend · 10 vermeld (Thyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absent; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 11 open (Thyon · geretourneerde lokale kaartinventaris · 5 requested records absent; Infosnow / Nendaz Tourisme; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De exploitant noemt het plateau een goede plek om te leren skiën, en Valais Tourism telt drie hoogteniveaus, twee beginnersgebieden en freestylevoorzieningen. In Thyon 2000 kun je snowtuben, met uitzicht op de Dent Blanche en de Matterhorn.
Voor je skidag
Is Thyon hetzelfde als Thyon 2000 en Les Collons?
Thyon 2000 is het vakantiecomplex op het plateau, op ongeveer 2.000 m, en Les Collons het lager gelegen dorp; stoeliften vanuit Les Collons en Les Masses gaan naar het plateau. Het verwachtingspunt draagt beide namen, de berichtsector heet Thyon.[2][5]
Hoe kom ik zonder auto in Thyon?
In de winter met de gondels vanuit Veysonnaz of Les Mayens-de-l’Ours, waarvan de bergstations aansluiten op het plateau van Thyon. Een hoofdweg bedient het station het hele jaar.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Printse · 4 Vallées · SkigebiedVeysonnaz Toerisme
- Thyon · SkigebiedVeysonnaz Toerisme
- Les Collons · Locatie en hoogteGrand Raid BCVS
- Thyon · Feiten en gebiedsinformatieValais/Wallis Promotion
- Thyon 2000 · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia