Valle d’Aosta · Italië
Weer en sneeuwverwachting Cervinia
Voor Cervinia geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 3,2 mm op 2.050 m, 3,7 mm op 2.550 m en 3,7 mm op 3.300 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Cervinia: Liften: 3 van 15 open (IT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bron; SkiLife; Opgehaald 4 nov, 11:55 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 46 open (IT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bron; SkiLife; Opgehaald 4 nov, 11:55 · brontijd onbevestigd). De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie
Breuil-Cervinia ligt hoog, maar het weer in het dorp verschilt nog steeds van het terrein boven Plan Maison. Vergelijk de hoogtes in de verwachting voordat je een dag richting Plateau Rosa of een ander dal plant.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.
- Liften
- 3 van 15 openIT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bron
- IT · Breuil-Cervinia · Volgens de bron vermeld: liften 0 van 3 open
- Pistes
- 0 van 46 openIT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bron
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoen 24 okt – 2 meiSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze verwachting geldt voor een punt in Breuil-Cervinia, Italië. Het opgeslagen liftbericht bevat alleen de door de bron vermelde sector Breuil-Cervinia, zonder Valtournenche en de Zwitserse sectoren. Het verbonden internationale skigebied en het bredere merk Cervino Ski Paradise hebben verschillende grenzen; hun totalen zijn geen lokale Cervinia-totalen.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-5 – -1 °C · 2.550 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 2.050, 2.550 en 3.300 m gebruiken één representatief verwachtingspunt op 45,936° N, 7,632° O. Dit zijn hoogteaangepaste modelwaarden, geen drie meetstations. De hoogste waarde ligt onder de door de bron genoemde locatie Plateau Rosa op 3.480 m en is geen afzonderlijke gletsjerverwachting.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 13:00 | -3,5 | 0,2 | 97 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 14:00 | -3,3 | 0,2 | 96 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 15:00 | -3,4 | 0,5 | 95 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | -3,9 | 0,5 | 98 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -4,4 | 0,2 | 100 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -4,5 | 0,3 | 96 | 0,7 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -4,7 | 0,2 | 96 | 0,6 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -4,7 | 0,1 | 94 | 0,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -4,8 | 0,1 | 91 | 0,4 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -4,9 | 0,1 | 91 | 0,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -5,2 | 0 | 84 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -5,2 | 0,1 | 91 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -5 | 0,1 | 90 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -5,2 | 0,2 | 91 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -5,1 | 0,1 | 90 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -5 | 0,1 | 91 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -4,7 | 0,1 | 89 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -4,6 | 0,1 | 90 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -4,6 | 0,1 | 93 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -4,4 | 0,1 | 92 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -3,8 | 0,1 | 95 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 10:00 | -2,8 | 0,2 | 95 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 11:00 | -2,3 | 0 | 91 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 12:00 | -2,1 | 0 | 89 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 13:00 | -1,4 | 0 | 86 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | -1 | 0 | 86 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 15:00 | -0,9 | 0 | 86 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | -1,2 | 0 | 83 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 17:00 | -0,9 | 0 | 79 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 18:00 | -0,9 | 0 | 77 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -1,2 | 0 | 78 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1,5 | 0 | 84 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,5 | 0 | 81 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1,8 | 0 | 83 | 3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,7 | 0 | 78 | 3,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1,6 | 0 | 75 | 3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,7 | 0 | 78 | 2,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -2,4 | 0,2 | 86 | 2,6 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -2,2 | 0,5 | 88 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -2,1 | 0,5 | 89 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2,3 | 0,6 | 91 | 2 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,6 | 0,4 | 92 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,6 | 0,5 | 91 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,6 | 0,5 | 90 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -2,3 | 0,3 | 91 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -1,9 | 0,2 | 89 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 11:00 | -1,8 | 0,1 | 92 | 1 |
| 6 nov 2026, 12:00 | -1,4 | 0,1 | 91 | 0,6 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 3,7 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 48/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 48 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Rome
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-8,4°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00-3,5°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00-0,5°C
Wind: 1,9 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 13:00 → 5 nov, 13:00
2.050 m
3,2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.550 m
3,7 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
3.300 m
3,7 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
13 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-3,5°Weerkansen voor sneeuwproductie
48 / 48 hLangste koude periode: 48 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -5,2° / -3,3° | 2,4 mm (11 h) |
| 5 nov 2026 | -5,2° / -0,9° | 1,3 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,6° / -1,4° | 3,9 mm (13 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Rome
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiLife · Bedrijf · Breuil-Cervinia
IT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bronBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:56
Open volgens bronlijst: 3 / 15
Pistestatus · 0 / 46
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen benoemde, door de bron vermelde lokale items; actuele toegang en volledige inventaris zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- A - BREUIL - PLAN MAISON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- B - LA VIEILLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- B - BREUIL - PLAN MAISON II · Gemeld als open · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- C - PANCHERON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- E - CRETAZ · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- F - LAGHI CIME BIANCHE - PLATEAU ROSA' · Gemeld als open · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- G - CIELO ALTO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- H - CAMPETTO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- N - PLAN MAISON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- O - FORNET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- P - BONTADINI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- PLAN-MAISON - PLAN-MAISON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- T - PLAN MAISON - LAGHI CIME BIANCHE · Gemeld als open · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- T-CAMPETTO - TAPPETO CAMPETTO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- Z - LAGO GOILLET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 10 ALPE GIOMEIN2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 11 GRANR-PREDEVE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 12 MURO EUROPA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 13 VENTINA CIELO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 14 BABY CRETAZ · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 16 CIELO ALTO - CERVINIA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 16BI CIELO ALTO - CERVINIA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 2 CRETAZ · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 21 CIELO ALTO 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 22 CIELO ALTO 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 24 PANCHERON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 24BI PANCHERON 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 26 ROCCE NERE 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 27 ROCCE NERE 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 29 ROCCE BIANCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 29B ALPE1 ALTA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 3 P.TORR-P.D.VEA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 3.0 P VEAU-PIROV · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 3.00 PIROV-CERVI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 30 CRETAZ V - PLAN TORRETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 34 RACCORDO CIELO ALTO - BARDONEY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 35 VENTINA-COL C · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 36 GRAN SOMETTA 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 37 GRAN SOMETTA 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 38 GRAN SOMETTA 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 39 GASPARD · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 3B FALLINIERE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 4 PLAN TORRETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 46 BONTADINI 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 47 FORNET 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 5 PLAN MAIS-CERV · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 59 NERA CERVINO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 5BIS VALLONE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 6 TEODULO-BONTAD · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 6.0 FORNET 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 6.00 PLAN MAIS.1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 62 GRAN ROC · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 6B THEOD-PLAN M · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 7.0 VENTINA GOIL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 7.00 VENTINA BAR · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 70 SNOWPARK · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 7A VENTINA GHIAC · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 7BIS COPPA DEL MONDO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 8 BABY VIELLE 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 8B BABY VIELLE 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
- 9B MORENE FURGG · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Breuil-Cervinia → Zermatt via Plateau Rosa
- CZ ZERMATT · Gemeld als open
Breuil-Cervinia → Zermatt via Teodulo
- CZ1 ZERMATT BIS · Als gesloten gemeld
Breuil-Cervinia → Valtournenche
- VALTOURNENCHE · Als gesloten gemeld
Valle d’Aosta · Station Lago Goillet snow
Station Lago Goillet · Berggebied Breuil-CerviniaGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 11:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Lago Goillet (2.541 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gepubliceerd, niet-gevalideerd uurgemiddelde van de totale sneeuwhoogte op de grond in centimeters. De bron gebruikt UTC. De meest recente uurrij kan onvolledig zijn. | 0 |
Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren
De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.
IT · Breuil-Cervinia · Volgens de bron vermeld: liftenGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 09:20
Open volgens bronlijst: 0 / 3
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde liften in deze sector. Geen grensoverschrijdend totaal.
Liftstatus
- Breuil-Cervinia - Plan Maison · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plan Maison - Cime Bianche Laghi · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Cime Bianche Laghi - Plateau Rosa · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiLife · Bedrijf · Breuil-Cervinia
IT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bron4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 10:56
Open volgens bronlijst: 3 / 15
Pistestatus · 0 / 46
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SkiLife · Bedrijf · Breuil-Cervinia
IT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bron3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 16:45
Open volgens bronlijst: 1 / 15
Pistestatus · 0 / 46
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Valle d’Aosta · Station Lago Goillet snow
Station Lago Goillet · Berggebied Breuil-Cervinia4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 11:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Lago Goillet (2.541 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gepubliceerd, niet-gevalideerd uurgemiddelde van de totale sneeuwhoogte op de grond in centimeters. De bron gebruikt UTC. De meest recente uurrij kan onvolledig zijn. | 0 |
Valle d’Aosta · Station Lago Goillet snow
Station Lago Goillet · Berggebied Breuil-Cervinia3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Lago Goillet (2.541 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gepubliceerd, niet-gevalideerd uurgemiddelde van de totale sneeuwhoogte op de grond in centimeters. De bron gebruikt UTC. De meest recente uurrij kan onvolledig zijn. | 0 |
Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren
IT · Breuil-Cervinia · Volgens de bron vermeld: liften4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 09:20
Open volgens bronlijst: 0 / 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren
IT · Breuil-Cervinia · Volgens de bron vermeld: liften3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:50
Open volgens bronlijst: 0 / 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Cervinia verwacht?
Voor Cervinia geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 3,2 mm op 2.050 m, 3,7 mm op 2.550 m en 3,7 mm op 3.300 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Cervinia?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Cervinia. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Cervinia?
Liften: 3 van 15 open (IT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bron; SkiLife; Opgehaald 4 nov, 11:55 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 46 open (IT · Breuil-Cervinia · SkiLife · Bedrijf volgens de bron; SkiLife; Opgehaald 4 nov, 11:55 · brontijd onbevestigd). De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Plan Maison biedt een breed vertrekpunt op de berg boven het dalbekken van Breuil. Cretaz en Pancheron bieden een andere route vanuit het dorp; het gebied Cime Bianche Laghi leidt naar hoger terrein en de verbinding met Valtournenche.
Voor je skidag
Geldt deze verwachting ook voor Valtournenche en Zermatt?
De verwachting gebruikt een punt in Breuil-Cervinia. Valtournenche en Zermatt delen het verbonden skigebied, maar hebben eigen terrein en berichten. Cervino Ski Paradise promoot ook Chamois en Torgnon; die namen maken niet elk gebied onderdeel van deze lokale verwachting of lifttelling.[1][5]
Welke hoogte gebruik ik voor Plan Maison of Plateau Rosa?
Vergelijk hetzelfde uur op alle drie hoogtes. De waarde op 2.550 m ligt dicht bij de genoemde berichtlocatie Plan Maison op 2.555 m; die op 3.300 m blijft onder Plateau Rosa op 3.480 m. Geen van beide is een verwachting op dat station.[4][9]
Kan ik zien of de verbinding met Zermatt nu open is?
Controleer de door de exploitant genoemde verbindingen en de liften voor je terugweg. De Italiaanse tabel is voorlopig tot 08.30 uur en wordt volgens de bron daarna in realtime bijgewerkt. De gecontroleerde brontijden bevestigen geen tijdzone of waarnemingstijd per lift; PisteWindow bevestigt daarom geen actuele oversteek.[3][4][5]
Waarom ontbreekt een geverifieerde sneeuwhoogte voor Cervinia?
De gecontroleerde Italiaanse feed en SkiLife-pagina noemen lokale sneeuwlocaties, maar hun aanduidingen voor sneeuwhoogte en sneeuwval komen niet consequent overeen. Ook exacte waarnemingstijden zijn onbevestigd. PisteWindow toont deze cijfers daarom niet en vervangt ze niet door een Zwitserse sneeuwmeting.[4][6]
Welke webcams helpen om dorp en hoge berg te vergelijken?
Gebruik de genoemde camera van Breuil-Cervinia voor het dorp, Plan Maison voor het middenterrein en Plateau Rosa voor hoger gelegen terrein. Controleer de tijd van elk beeld. Dezelfde lijst bevat ook camera’s in Valtournenche en Zwitserland; een beeld van een andere locatie beschrijft niet jouw piste.[8]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Cervino Ski Paradise · SkiënCervino S.p.A.
- Breuil-Cervinia · Valtournenche · Zermatt · GebiedsafbakeningValle d’Aosta toerisme
- Cervino Ski Paradise · Weer-, lift- en pisteberichtCervino S.p.A.
- Breuil-Cervinia · Berichtgegevens en meetlocatiesCervino S.p.A. website data service
- Breuil-Cervinia · SectorberichtenZermatt Bergbahnen AG
- Breuil-Cervinia · SneeuwberichtAVIF / SkiLife — Valle d’Aosta liftexploitanten
- Matterhorn · PistekaartCervino S.p.A.
- Cervino Ski Paradise · WebcamsCervino S.p.A.
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo