Wallis · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Zermatt
Voor Zermatt geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.608 m, 0,3 mm op 2.200 m en 0,3 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Zermatt: Liften: 0 van 8 open (CH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liften; Zermatt Bergbahnen; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 30 cm (bij Matterhorn Glacier Paradise; bericht van het skigebied; Zermatt Bergbahnen; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Zermatt is het autovrije Zwitserse dorp aan de voet van de Matterhorn, en het Zwitserse uiteinde van wat de Italiaanse exploitant als Cervino Ski Paradise aanbiedt. Deze verwachting geldt voor het dorpspunt; de gletsjer en de Italiaanse kant liggen veel hoger en verder weg.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 8 openCH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liften
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 30 cmbij Matterhorn Glacier Paradise · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: De Zermatt-pagina van de exploitant noemt vijf skigebieden: Matterhorn Glacier Paradise–Schwarzsee, Sunnegga–Rothorn, Gornergrat, Breuil-Cervinia en Valtournenche. De laatste twee zijn Italiaans en hebben eigen pagina’s; geen van de vijf is een dorpsvoorspelling.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Zermatt
-4 – 1 °C · 2.200 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De niveaus 1.608, 2.200 en 3.000 m zijn modelschattingen voor het dorpspunt (46,019985° N, 7,748632° O), geen metingen. De Klein Matterhorn op 3.883 m ligt ver boven het hoogste niveau; voor gletsjercondities heb je het bericht van de exploitant nodig.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Zurich · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | -2,8 | 0 | 95 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 10:00 | -2,4 | 0,1 | 95,7 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 11:00 | -2,1 | 0 | 95,9 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 12:00 | -1,9 | 0 | 95,1 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 13:00 | -2 | 0 | 96,5 | 2,5 |
| 4 nov 2026, 14:00 | -2,1 | 0,1 | 96,4 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 15:00 | -2 | 0,1 | 96,5 | 2,5 |
| 4 nov 2026, 16:00 | -2,1 | 0 | 96,5 | 2,4 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -2,2 | 0 | 96,1 | 2,5 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -2,5 | 0 | 95,8 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -2,8 | 0 | 95,3 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -3,3 | 0 | 94,4 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -3,4 | 0 | 94,4 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -3,4 | 0 | 94,5 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -3,5 | 0 | 94 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -3,6 | 0 | 93,9 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -3,5 | 0 | 93,9 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -3,4 | 0 | 94 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -3,2 | 0 | 94,4 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -3,5 | 0 | 93,8 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -3,4 | 0 | 93,8 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3,4 | 0 | 93,8 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3,7 | 0 | 93,4 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -3,4 | 0 | 94,4 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -2,1 | 0 | 95,6 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 10:00 | -0,7 | 0 | 96,6 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 0 | 0 | 96,9 | 2 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 0,2 | 0 | 96,8 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 0,6 | 0 | 93,9 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 1,1 | 0 | 91,1 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 1,1 | 0 | 88,9 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 0,8 | 0 | 89,3 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 17:00 | -1,2 | 0 | 95,8 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | -2,5 | 0,3 | 96 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -3,2 | 0 | 94,4 | 2 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -4,1 | 0 | 93,3 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -4 | 0 | 94 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -3,3 | 0 | 94,7 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -2,5 | 0,2 | 94,9 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -2,4 | 0,4 | 95,3 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,9 | 0,8 | 95,9 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,7 | 0,3 | 96,2 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1,2 | 0,1 | 96,7 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1 | 0,1 | 97,1 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -0,9 | 0,2 | 96,8 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,9 | 0,3 | 96,8 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -1,2 | 0,1 | 96,8 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,1 | 0 | 97 | 1,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,3 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 34/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 25 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 52 h
3 nov 2026, 20:18 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-7,6°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17-2,8°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:170,7°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.608 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.200 m
0,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
3.000 m
0,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-2,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
34 / 48 hLangste koude periode: 25 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -3,5° / -1,9° | 0,3 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -4,1° / 1,1° | 0,5 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,4° / -0,9° | 2,3 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 03:18 · Europe/Zurich
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 2.200 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: -2,1 °C
Nieuwste verwachting: -2 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,3 mmEerdere verwachting: 3,4 mm
Nieuwste verwachting: 3,1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,2 mmEerdere verwachting: 3,3 mm
Nieuwste verwachting: 3,1 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -2 hEerdere verwachting: 36 h
Nieuwste verwachting: 34 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -2,1 °C | -2 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 3,4 mm | 3,1 mm | -0,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 3,3 mm | 3,1 mm | -0,2 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 36 h | 34 h | -2 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 20:18
Opgehaald: 3 nov 2026, 22:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 03:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren
CH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liftenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:20
Open volgens bronlijst: 0 / 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde liften in deze sector. Geen grensoverschrijdend totaal.
Liftstatus
- Zermatt - Furi (Pendelbahn) · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Furi - Trockener Steg (Pendelbahn) · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Matterhorn Glacier Ride I · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Matterhorn Glacier Ride II · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Furggsattel · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plateau Rosa 1 · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plateau Rosa 2 · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plateau Rosa 3 · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- 85.2 Matterhorn Glacier Paradise · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- 72 Furggsattel · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- 73 Gandegg · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- 80 Testa Grigia · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- 83 Plateau Rosa · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- 84 Ventina Glacier · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- 85.1 Matterhorn Glacier Paradise · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- 88 Testa II · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
- 87 Verbindungspiste · Gemeld als open · Broninformatie: Bronstatus; onbeperkte openbare toegang is niet geverifieerd.
CH · Sunnegga - Rothorn · geen liftlijst geleverdBericht niet beschikbaar
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:20
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CH · Gornergrat · geen liftlijst geleverdBericht niet beschikbaar
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CH · Zermatt gepubliceerde sneeuwmeetlocatiesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:20
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Matterhorn Glacier Paradise · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 30 |
| Zermatt · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 2 |
SLF · Zermatt study plot
Zermatt study plot 4ZE0Gearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Zermatt (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters op het SLF-onderzoeksveld 4ZE0. De waarneming is lokaal voor het station. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren
CH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liften4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:20
Open volgens bronlijst: 0 / 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CH · Sunnegga - Rothorn · geen liftlijst geleverd4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:20
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CH · Gornergrat · geen liftlijst geleverd4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CH · Zermatt gepubliceerde sneeuwmeetlocaties4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:20
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Matterhorn Glacier Paradise · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 30 |
| Zermatt · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 2 |
Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren
CH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liften3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:50
Open volgens bronlijst: 0 / 8
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CH · Sunnegga - Rothorn · geen liftlijst geleverd3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:50
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CH · Gornergrat · geen liftlijst geleverd3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CH · Zermatt gepubliceerde sneeuwmeetlocaties3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Matterhorn Glacier Paradise · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 30 |
| Zermatt · Gemelde sneeuwhoogteDe bron vermeldt een gezamenlijke update zonder bevestigde tijdzone. De meettijd op deze locatie ontbreekt. | 2 |
SLF · Zermatt study plot
Zermatt study plot 4ZE04 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Zermatt (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters op het SLF-onderzoeksveld 4ZE0. De waarneming is lokaal voor het station. | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Zermatt verwacht?
Voor Zermatt geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.608 m, 0,3 mm op 2.200 m en 0,3 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Zermatt?
Sneeuwhoogte: 30 cm (bij Matterhorn Glacier Paradise; bericht van het skigebied; Zermatt Bergbahnen; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Zermatt?
Liften: 0 van 8 open (CH · Matterhorn Glacier Paradise – Schwarzsee · Volgens de bron vermeld: liften; Zermatt Bergbahnen; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Auto’s met verbrandingsmotor zijn niet toegestaan in Zermatt en de meeste bezoekers komen met de tandradbaan vanuit Täsch. De Gornergratbaan doet er ongeveer 29 minuten over naar 3.089 m, de kabelbaan naar de Klein Matterhorn bereikt 3.883 m. Zermatt is ook het westelijke eindpunt van de Glacier Express.
Voor je skidag
Kan ik met de auto naar Zermatt?
Nee. Het dorp is een zone zonder auto’s met verbrandingsmotor en bijna alle voertuigen daar zijn elektrisch. De meeste bezoekers nemen de tandradbaan vanuit Täsch, bij Wikipedia de Zermatt-shuttle.[4]
Welke skigebieden noemt de exploitant van Zermatt?
Matterhorn Glacier Paradise–Schwarzsee, Sunnegga–Rothorn en Gornergrat aan Zwitserse kant, plus Breuil-Cervinia en Valtournenche aan Italiaanse kant. De pagina zegt dat Zermatt en Cervinia te voet en op ski verbonden zijn.[3]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Zermatt · Locatie en hoogteGeoNames
- Zermatt · Locatie en hoogteGemeinde Zermatt
- Zermatt · SkigebiedZermatt Bergbahnen
- Zermatt · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia