Aostavallei · Italië

Weer en sneeuwverwachting Valtournenche

Voor Valtournenche geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.524 m, 4,6 mm op 2.200 m en 7,5 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 12:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Valtournenche: Liften: 0 van 8 open (IT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron; SkiLife; Opgehaald 5 nov, 11:08 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 23 open (IT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron; SkiLife; Opgehaald 5 nov, 11:08 · brontijd onbevestigd). De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie

Valtournenche is het oude dalplaatsje aan de Italiaanse kant, op ongeveer 1.524 m in het bovenste deel van het Valtournenche-dal. Breuil-Cervinia, het hooggelegen oord dat de meeste skiërs met Cervinia bedoelen, is een gehucht van dezelfde gemeente, ruim 500 m hoger.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort

De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.

Liften
0 van 8 openIT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron
Pistes
0 van 23 openIT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Opent 28 nov · over 23 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze verwachting geldt voor het dorpspunt, niet voor Breuil-Cervinia of het gedeelde gebied Cervino Ski Paradise. De Cervinia-pagina van de exploitant publiceert de lift- en pistekaarten van het Matterhorn-gebied, en Cervinia heeft hier een eigen pagina voor het hoge oord.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Valtournenche

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-4 – 1 °C · 2.200 m · 5 nov – 7 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De niveaus 1.524, 2.200 en 3.000 m zijn modelschattingen voor het dorpspunt (45,87698° N, 7,62279° O), geen metingen. De lift naar Testa Grigia op 3.480 m en de Plateau Rosa, rond 3.500 m, liggen boven het hoogste niveau.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 5 nov 2026, 07:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur0,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-6°0°3°5 nov, 127 nov, 11
Uurlijkse verwachtingswaarden
Valtournenche · 2.200 m · Europe/Rome
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
5 nov 2026, 12:000,50,1970,1
5 nov 2026, 13:000,60,1980,4
5 nov 2026, 14:000,801001
5 nov 2026, 15:000,701000,4
5 nov 2026, 16:000,70,11000,1
5 nov 2026, 17:000,20,41000
5 nov 2026, 18:0000,2980,1
5 nov 2026, 19:000,10,1990,4
5 nov 2026, 20:000,20,2980,3
5 nov 2026, 21:000,10,2990,2
5 nov 2026, 22:000,20,3980,3
5 nov 2026, 23:0000,2980,1
6 nov 2026, 00:000,20,6980,2
6 nov 2026, 01:00-0,10,9990
6 nov 2026, 02:00-0,10,8990,2
6 nov 2026, 03:0000,7990,1
6 nov 2026, 04:0000,7990,1
6 nov 2026, 05:00-0,10,4980,3
6 nov 2026, 06:00-0,10,3980,1
6 nov 2026, 07:00-0,20,7980,4
6 nov 2026, 08:00-0,20,3980,1
6 nov 2026, 09:000,30,1990,4
6 nov 2026, 10:000,101000,2
6 nov 2026, 11:000,10,11000,2
6 nov 2026, 12:000,40,2990,2
6 nov 2026, 13:000,80,1980,3
6 nov 2026, 14:000,60,21000,2
6 nov 2026, 15:000,40,31000,6
6 nov 2026, 16:000,10,21000,5
6 nov 2026, 17:0000960,4
6 nov 2026, 18:00-0,401000,9
6 nov 2026, 19:00-0,10,1960,5
6 nov 2026, 20:00-0,401000,4
6 nov 2026, 21:00-0,70,5920,7
6 nov 2026, 22:00-1,70,1980,4
6 nov 2026, 23:00-1,50950,7
7 nov 2026, 00:00-1,60930,7
7 nov 2026, 01:00-1,50,3950,4
7 nov 2026, 02:00-1,50,5960,3
7 nov 2026, 03:00-1,70,3970,4
7 nov 2026, 04:00-2,30,11000,3
7 nov 2026, 05:00-1,90880,2
7 nov 2026, 06:00-2,70900,7
7 nov 2026, 07:00-2,50850,2
7 nov 2026, 08:00-3,50850,4
7 nov 2026, 09:00-1,70940,7
7 nov 2026, 10:00-1,10930,5
7 nov 2026, 11:00-0,90961,4
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
4,6 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
11/48 h
Langste aaneengesloten periode
7 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 65 h

5 nov 2026, 01:00 → 5 nov 2026, 07:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Rome

1.524 m4°C2.200 m0,5°C3.000 m-4,7°C0°C · ≈ 2.277 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.277 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

5 nov, 12:00 → 6 nov, 12:00

1.524 m

0,1 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.200 m

4,6 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

3.000 m

7,5 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.524 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
2.200 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
3.000 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -5,5°C
19✓Geschikt weer · -5,3°C
20✓Geschikt weer · -5,3°C
21✓Geschikt weer · -5,3°C
22✓Geschikt weer · -5,3°C
23✓Geschikt weer · -5,5°C
00✓Geschikt weer · -5,3°C
01✓Geschikt weer · -5,5°C
02✓Geschikt weer · -5,5°C
03✓Geschikt weer · -5,4°C
04✓Geschikt weer · -5,4°C
05✓Geschikt weer · -5,6°C
06✓Geschikt weer · -5,6°C
07✓Geschikt weer · -5,7°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

0,5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

11 / 48 h

Langste koude periode: 7 h

Temperatuurverwachting per uur0,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-6°0°3°5 nov, 127 nov, 11
2.200 m · Europe/Rome
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
5 nov 20260° / 0,8°1,9 mm (12 h)
6 nov 2026-1,7° / 0,8°7,2 mm (24 h)
7 nov 2026-3,5° / -0,9°1,2 mm (12 h)

Update van de aanbieder: 5 nov, 07:00 · Opgehaald: 5 nov, 10:17 · Europe/Rome

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.524 m2.200 m3.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 12:00 — 8 nov 2026, 05:0065 h · 2.200 m · Europe/Rome

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,2 °CEerdere verwachting: -0,7 °C
Nieuwste verwachting: -0,9 °C
Totale neerslagVerwachting
+5,9 mmEerdere verwachting: 4,4 mm
Nieuwste verwachting: 10,3 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+3,7 mmEerdere verwachting: 3,1 mm
Nieuwste verwachting: 6,8 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+5 hEerdere verwachting: 14 h
Nieuwste verwachting: 19 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting-0,7 °C-0,9 °C-0,2 °C
Totale neerslagVerwachting4,4 mm10,3 mm+5,9 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd3,1 mm6,8 mm+3,7 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd14 h19 h+5 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.524 mRecente verwachting5 nov 2026, 07:00
2.200 mRecente verwachting5 nov 2026, 07:00
3.000 mRecente verwachting5 nov 2026, 07:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Valtournenche Murailles

De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.

Geen opgeslagen bericht. Bekijk de officiële bron.

SkiLife · Valtournenche snow report

Valtournenche · Sneeuwbericht Salette en basisGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
04-11-2026 16:45
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Salette (2.245 m) · Gemelde sneeuwhoogteDoor SkiLife voor deze locatie gemelde sneeuwhoeveelheid. Waarnemingstijd en meetmethode zijn niet bevestigd.15
Valtournenche base (1.524 m) · Gemelde sneeuwhoogteDoor SkiLife voor deze locatie gemelde sneeuwhoeveelheid. Waarnemingstijd en meetmethode zijn niet bevestigd.10
Officiële bron ↗

SkiLife · Bedrijf · Valtournenche

IT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bronBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
5 nov 2026, 10:52

Open volgens bronlijst: 0 / 8

Pistestatus · 0 / 23

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen benoemde, door de bron vermelde lokale items; actuele toegang en volledige inventaris zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • B - Buffalo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • C - Segg. Becca d'Aran · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • D - Desert · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • D - Salette · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • E - Segg. La Motta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • F - Segg. Bec Carre · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • G - Segg. DuCol · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • H - SG h GRAN SOMETTA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 1 R BLANCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 10 DU COL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 11 GRAN SOMETTA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 12 GRAN LAGO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 14 TUNNEL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 15 E NOUSSAN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 15A SIGARI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 16 GRAN COLLET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 18 PARCO GIOCHI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 1A CHATEAU · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 1BIS TRECAR · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 2 CAMPETTO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 20 SKI CROSS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 3 CROTS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 4 MOTTA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 5 CANESTRINI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 5A CANESTRINI BIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 6 CANALINO · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 7 100 FONTAINE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 8 ROISETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 8A BECCA D'ARAN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 8BIS SALETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
  • 9 BARACON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde status; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Verbindingen per richting

De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.

Valtournenche → Cervinia-Valtournenche

  • Cervinia-Valtournenche · Als gesloten gemeld
Officiële bron ↗

Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren

De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.

IT · Valtournenche · geen liftlijst geleverdGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiLife · Valtournenche snow report

Valtournenche · Sneeuwbericht Salette en basis5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
04-11-2026 16:45
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Salette (2.245 m) · Gemelde sneeuwhoogteDoor SkiLife voor deze locatie gemelde sneeuwhoeveelheid. Waarnemingstijd en meetmethode zijn niet bevestigd.15
Valtournenche base (1.524 m) · Gemelde sneeuwhoogteDoor SkiLife voor deze locatie gemelde sneeuwhoeveelheid. Waarnemingstijd en meetmethode zijn niet bevestigd.10
Officiële bron ↗

SkiLife · Valtournenche snow report

Valtournenche · Sneeuwbericht Salette en basis4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
03-11-2026 16:46
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Salette (2.245 m) · Gemelde sneeuwhoogteDoor SkiLife voor deze locatie gemelde sneeuwhoeveelheid. Waarnemingstijd en meetmethode zijn niet bevestigd.15
Valtournenche base (1.524 m) · Gemelde sneeuwhoogteDoor SkiLife voor deze locatie gemelde sneeuwhoeveelheid. Waarnemingstijd en meetmethode zijn niet bevestigd.10
Officiële bron ↗

SkiLife · Bedrijf · Valtournenche

IT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
5 nov 2026, 10:52

Open volgens bronlijst: 0 / 8

Pistestatus · 0 / 23

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

SkiLife · Bedrijf · Valtournenche

IT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
4 nov 2026, 16:45

Open volgens bronlijst: 0 / 8

Pistestatus · 0 / 23

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

SkiLife · Bedrijf · Valtournenche

IT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
3 nov 2026, 16:46

Open volgens bronlijst: 0 / 8

Pistestatus · 0 / 23

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren

IT · Valtournenche · geen liftlijst geleverd5 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren

IT · Valtournenche · geen liftlijst geleverd4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Zermatt / Cervinia · gepubliceerde sectoren

IT · Valtournenche · geen liftlijst geleverd3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Valtournenche verwacht?

Voor Valtournenche geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.524 m, 4,6 mm op 2.200 m en 7,5 mm op 3.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 12:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Valtournenche?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Valtournenche. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Valtournenche?

Liften: 0 van 8 open (IT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron; SkiLife; Opgehaald 5 nov, 11:08 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 23 open (IT · Valtournenche · SkiLife · Bedrijf volgens de bron; SkiLife; Opgehaald 5 nov, 11:08 · brontijd onbevestigd). De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Aostavallei · Italië

Leer de berg kennen

Volgens Wikipedia loopt het skigebied van Breuil-Cervinia van 2.050 tot 3.500 m, met de kabelbaan Breuil–Plan Maison op 2.555 m en een lift naar Testa Grigia op 3.480 m. Het oord deelt zijn skigebied met Zermatt via de Plateau Rosa-gletsjer en bereikt een deel van het gebied van Valtournenche via de Cime Bianche-pas.

Verwachtingspunt
45,87698° N, 7,62279° O[1]
Gepubliceerde dorpshoogte
1.524 m[2]
Breuil-Cervinia
2.050 m · gehucht van Valtournenche[5]
Gemeente
Ongeveer 115 km² · 2.178 inwoners (2022)[4]

Voor je skidag

Is Valtournenche hetzelfde als Cervinia?

Nee. Valtournenche is het dorp van de gemeente, rond 1.524 m. Breuil-Cervinia, op 2.050 m, is een gehucht van dezelfde gemeente en de basis voor het meeste skiën op hoogte. Gebruik deze pagina voor het dorp en de Cervinia-pagina voor het oord.[5][4]

Kan ik van Valtournenche naar Zermatt skiën?

Het oord Breuil-Cervinia deelt zijn skigebied met Zermatt via de Plateau Rosa-gletsjer. Volgens Wikipedia werkt de verbinding als het weer het toelaat en de Italiaanse liften open zijn. Ze begint in het hoge oord, niet in het dorp.[5]

Waar vind ik de officiële Italiaanse pistekaart?

De pagina van de exploitant biedt een pdf met de naam Slopes and ski lifts in the Matterhorn area en promoot de app Cervino Ski Paradise voor pistes zoeken en weer. Het adres is Località Bardoney in Breuil Cervinia.[3]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Valtournenche · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
  2. Valtournenche · Locatie en hoogteValle d’Aosta Toerisme
  3. Valtournenche · SkigebiedCervino S.p.A.
  4. Valtournenche · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  5. Breuil-Cervinia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  6. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo