Tirol · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Fieberbrunn
Voor Fieberbrunn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 6 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 836 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.870 m in de 24 uur vanaf 6 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Fieberbrunn en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie
Fieberbrunn ligt op 780 m. Fieberbrunn is de grootste gemeente van het Pillerseetal; de naam gaat terug op een legende over een koortsbron, en de Lauchsee is het zwemmeer.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 27 nov · over 21 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: De liften van Fieberbrunn maken deel uit van de Skicircus met Saalbach Hinterglemm en Leogang; de pagina met openingstijden van de exploitant betreft de lokale openingen. De cijfers voor Skicircus gelden voor het hele gebied, niet voor Fieberbrunn alleen; deze verwachting gebruikt één dorpspunt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Fieberbrunn
-0 – 4 °C · 1.400 m · 6 nov – 8 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 6 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Hoogtegecorrigeerde modelschattingen op het dorpspunt, geen afzonderlijke waarnemingen. 836 / 1.400 / 1.870 m · 47,46639° N, 12,55000° O.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 6 nov 2026, 19:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 6 nov 2026, 23:00 | -0,2 | 0 | 91 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 0,1 | 0 | 89 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 0,8 | 0 | 83 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 02:00 | -0,3 | 0 | 92 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 03:00 | -0,1 | 0 | 88 | 1 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 0,1 | 0 | 88 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 05:00 | 0,4 | 0 | 84 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 06:00 | 0,1 | 0 | 86 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -0,1 | 0 | 87 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 08:00 | 0,1 | 0 | 88 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 09:00 | 0,9 | 0 | 89 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 10:00 | 1,7 | 0 | 89 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 11:00 | 2,6 | 0 | 88 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 12:00 | 3,2 | 0 | 86 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 13:00 | 3,2 | 0 | 82 | 1,4 |
| 7 nov 2026, 14:00 | 2,9 | 0 | 84 | 1 |
| 7 nov 2026, 15:00 | 2,3 | 0 | 89 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 16:00 | 1,9 | 0 | 88 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 17:00 | 1 | 0 | 94 | 1 |
| 7 nov 2026, 18:00 | 0,7 | 0 | 93 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 19:00 | 0,3 | 0 | 96 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 20:00 | 0,1 | 0 | 98 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 21:00 | 0 | 0 | 99 | 0,2 |
| 7 nov 2026, 22:00 | 0 | 0 | 94 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 23:00 | 0,1 | 0 | 85 | 0,7 |
| 8 nov 2026, 00:00 | 0,1 | 0 | 84 | 0,7 |
| 8 nov 2026, 01:00 | 0 | 0 | 81 | 0,3 |
| 8 nov 2026, 02:00 | 0,3 | 0 | 81 | 0,8 |
| 8 nov 2026, 03:00 | 0,6 | 0 | 80 | 1 |
| 8 nov 2026, 04:00 | 0,7 | 0 | 79 | 1,7 |
| 8 nov 2026, 05:00 | 0,9 | 0 | 79 | 2 |
| 8 nov 2026, 06:00 | 1,1 | 0 | 77 | 1,6 |
| 8 nov 2026, 07:00 | 1,1 | 0 | 76 | 1,5 |
| 8 nov 2026, 08:00 | 1,2 | 0 | 78 | 1,6 |
| 8 nov 2026, 09:00 | 2,5 | 0 | 80 | 0,8 |
| 8 nov 2026, 10:00 | 3,1 | 0 | 81 | 0,4 |
| 8 nov 2026, 11:00 | 3,5 | 0 | 81 | 0,5 |
| 8 nov 2026, 12:00 | 3,4 | 0 | 83 | 0,7 |
| 8 nov 2026, 13:00 | 3,5 | 0 | 86 | 0,6 |
| 8 nov 2026, 14:00 | 3,6 | 0 | 87 | 0,5 |
| 8 nov 2026, 15:00 | 3,3 | 0 | 89 | 0,5 |
| 8 nov 2026, 16:00 | 2,6 | 0 | 92 | 0,6 |
| 8 nov 2026, 17:00 | 2,2 | 0 | 92 | 0,5 |
| 8 nov 2026, 18:00 | 1,5 | 0 | 93 | 0,9 |
| 8 nov 2026, 19:00 | 0,8 | 0 | 87 | 2,3 |
| 8 nov 2026, 20:00 | 1,1 | 0 | 87 | 2,1 |
| 8 nov 2026, 21:00 | 1,1 | 0 | 87 | 2,3 |
| 8 nov 2026, 22:00 | 1,1 | 0 | 87 | 2,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 66 h
6 nov 2026, 13:00 → 6 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
- 6 nov 2026, 19:00 · 1.400 m
- 6 nov 2026, 13:00 · 1.400 m
- 6 nov 2026, 10:00 · 1.400 m
- 6 nov 2026, 04:00 · 1.400 m
- 5 nov 2026, 22:00 · 1.400 m
- 5 nov 2026, 19:00 · 1.400 m
- 5 nov 2026, 13:00 · 1.400 m
- 5 nov 2026, 07:00 · 1.400 m
- 5 nov 2026, 04:00 · 1.400 m
- 4 nov 2026, 22:00 · 1.400 m
- 4 nov 2026, 16:00 · 1.400 m
- 4 nov 2026, 13:00 · 1.400 m
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,3°C
Wind: 0,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 19:00-0,2°C
Wind: 0,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 19:001,8°C
Wind: 0,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 6 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
6 nov, 23:00 → 7 nov, 23:00
836 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.870 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,2°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 6 nov 2026 | -0,2° / -0,2° | 0 mm (1 h) |
| 7 nov 2026 | -0,3° / 3,2° | 0 mm (24 h) |
| 8 nov 2026 | 0° / 3,6° | 0 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 6 nov, 19:00 · Opgehaald: 6 nov, 22:17 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode6 nov 2026, 23:00 — 9 nov 2026, 17:0066 h · 1.400 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,1 °CEerdere verwachting: 1,8 °C
Nieuwste verwachting: 1,7 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0,4 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0,4 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 1,8 °C | 1,7 °C | -0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0,4 mm | +0,4 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 6 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 6 nov 2026, 17:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 6 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 6 nov 2026, 22:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
HD Tirol · Station Fieberbrunn-Reckmoos
De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.
Station Fieberbrunn-Reckmoos · 1.379 m · sneeuwhoogte op de grondGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Fieberbrunn-Reckmoos station (1.379 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Fieberbrunn · gecontroleerde kaartselectieBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 6 nov 2026, 14:43
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Gedeeltelijke, gecontroleerde inventaris; gecontroleerde records die in dit antwoord ontbreken: 0. Voor ontbrekende records wordt geen bedrijfsstatus afgeleid.
Liftstatus
- F1 Streuböden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- F2 Streuböden II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- E5 TirolS I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- E6 TirolS II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- F3 Doischberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- F4 Lärchfilzen 4er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- E2 Reckmoos Nord II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- E1 Reckmoos Nord I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- E4 Reckmoos Süd · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- E3 Hochhörndl 4er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- F5 Obingleitnlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- F6 Zillstattlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- F7 Gatterllift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- F8 Maiskopf 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 110 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 102 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 104 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 105 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 109 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 121 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 122 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 123 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 124 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 125 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
HD Tirol · Station Fieberbrunn-Reckmoos
Station Fieberbrunn-Reckmoos · 1.379 m · sneeuwhoogte op de grond5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Fieberbrunn-Reckmoos station (1.379 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
HD Tirol · Station Fieberbrunn-Reckmoos
Station Fieberbrunn-Reckmoos · 1.379 m · sneeuwhoogte op de grond4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 21:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Fieberbrunn-Reckmoos station (1.379 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
HD Tirol · Station Fieberbrunn-Reckmoos
Station Fieberbrunn-Reckmoos · 1.379 m · sneeuwhoogte op de grond3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Fieberbrunn-Reckmoos station (1.379 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Fieberbrunn · gecontroleerde kaartselectie6 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 6 nov 2026, 14:43
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Fieberbrunn · gecontroleerde kaartselectie5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 16:56
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Fieberbrunn · gecontroleerde kaartselectie4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 14:06
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Fieberbrunn · gecontroleerde kaartselectie3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 15:15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Fieberbrunn verwacht?
Voor Fieberbrunn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 6 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 836 m, 0 mm op 1.400 m en 0 mm op 1.870 m in de 24 uur vanaf 6 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Fieberbrunn?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Fieberbrunn. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Fieberbrunn?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Fieberbrunn. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Streubödenbahn is de lokale toegang van Fieberbrunn tot de Skicircus; het dorp organiseert ook het bigmountainevenement SNOWFEVER, sinds 2006, en het snowboardevenement Lords of the Boards. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke lift brengt je vanuit Fieberbrunn naar de pistes?
De Streubödenbahn is de lokale toegang van Fieberbrunn tot de Skicircus; het dorp organiseert ook het bigmountainevenement SNOWFEVER, sinds 2006, en het snowboardevenement Lords of the Boards.[1][3]
Hoe is Fieberbrunn verbonden met Skicircus?
De liften van Fieberbrunn maken deel uit van de Skicircus met Saalbach Hinterglemm en Leogang; de pagina met openingstijden van de exploitant betreft de lokale openingen.[1]
Zijn de verwachtingshoogtes voor Fieberbrunn metingen van weerstations?
Hoogtegecorrigeerde modelschattingen op het dorpspunt, geen afzonderlijke waarnemingen. 836 / 1.400 / 1.870 m · 47,46639° N, 12,55000° O.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Fieberbrunn · Lift- en pistestatusSaalbach / Fieberbrunn
- Fieberbrunn · Locatie en hoogteWikipedia
- Fieberbrunn · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo