Salzburger Land · Oostenrijk
Weer en sneeuwverwachting Saalbach–Hinterglemm
Voor Saalbach–Hinterglemm geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.500 m en 0 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 10:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Saalbach–Hinterglemm: Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Saalbach (975 m); meetstation; GeoSphere Austria; Opgehaald 5 nov, 08:57 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Vergelijk het weer in Saalbach van het dorp tot hoger op de berg en bekijk daarna het liftbericht en de kaart voor je skidag. Schattberg en Kohlmais zijn twee vertrekpunten in het dorp; de hele Skicircus reikt veel verder.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Saalbach (975 m) · meetstation
- Seizoen
- Opent 27 nov · over 22 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: De verwachting gebruikt één locatie bij Saalbach. Liftberichten bestrijken de hele Skicircus Saalbach–Hinterglemm–Leogang–Fieberbrunn; tijd en telwijze worden per bron afzonderlijk getoond. Schmittenhöhe en Kitzsteinhorn horen bij het grotere ALPIN CARD-gebied en zijn niet inbegrepen in deze Skicircus-aantallen.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-1 – 9 °C · 1.500 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 04:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 1.000, 1.500 en 2.000 m zijn hoogteaangepaste modelwaarden op één locatie bij Saalbach. Het zijn geen drie weerstations of afzonderlijke verwachtingen voor Hinterglemm, Leogang en Fieberbrunn. De hoogteband van 2.000 m ligt dicht bij de hoogte van het bergstation van de Schattberg X-press, maar is geen stationsmeting.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 10:00 | 3,7 | 0 | 86 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 5 | 0 | 76 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 6,5 | 0 | 71 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 7,6 | 0 | 65 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,1 | 0 | 65 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,9 | 0 | 66 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,8 | 0 | 72 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,7 | 0 | 83 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,5 | 0 | 77 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 2,8 | 0 | 73 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 2,2 | 0 | 76 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 1,8 | 0 | 76 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 1,6 | 0 | 76 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 1,4 | 0 | 76 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 1,3 | 0 | 76 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 1,3 | 0 | 76 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 1,3 | 0 | 75 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 1,1 | 0 | 72 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 1,6 | 0 | 67 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 1,3 | 0 | 65 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 1,4 | 0 | 63 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 1,1 | 0 | 62 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 1,9 | 0 | 61 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 3,3 | 0 | 63 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 4,8 | 0 | 72 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 6,2 | 0 | 62 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 7,7 | 0 | 59 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 8,7 | 0 | 55 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 8,9 | 0 | 60 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 8,4 | 0 | 67 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 6,9 | 0 | 81 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 4,6 | 0 | 85 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 2,2 | 0 | 89 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 1,9 | 0 | 85 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 1,9 | 0 | 74 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 1,8 | 0 | 64 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 1,3 | 0 | 68 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 1,2 | 0 | 72 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 0,8 | 0 | 73 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 0,8 | 0 | 71 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 02:00 | 0,6 | 0 | 72 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 03:00 | 0,3 | 0 | 72 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 0,4 | 0 | 70 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 05:00 | 0,2 | 0 | 71 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 06:00 | -0,2 | 0 | 72 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 07:00 | -0,5 | 0 | 73 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 08:00 | 0 | 0 | 70 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 09:00 | 2,3 | 0 | 66 | 0,5 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 4/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 4 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,4 °C · 65 h
5 nov 2026, 01:00 → 5 nov 2026, 04:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Vienna
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
2,2°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:003,7°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:003,7°C
Wind: 0,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 10:00 → 6 nov, 10:00
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
10 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
4 / 48 hLangste koude periode: 4 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | 1,4° / 8,1° | 0 mm (14 h) |
| 6 nov 2026 | 1,1° / 8,9° | 0 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | -0,5° / 2,3° | 0 mm (10 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 04:00 · Opgehaald: 5 nov, 08:17 · Europe/Vienna
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,4°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 10:00 — 8 nov 2026, 03:0065 h · 1.500 m · Europe/Vienna
Uren tussen updates van de aanbieder3 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,4 °CEerdere verwachting: 3,6 °C
Nieuwste verwachting: 3,1 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +4 hEerdere verwachting: 5 h
Nieuwste verwachting: 9 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 3,6 °C | 3,1 °C | -0,4 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 5 h | 9 h | +4 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 03:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 08:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatie (Engels)Liftstatus
Inclusief Leogang en Fieberbrunn. Exclusief Zell am See en Kaprun.
Officieel gedateerd bericht · SalzburgerLand
Geen bruikbaar bericht van vandaag ·
Lees het SalzburgerLand-bericht ↗Berichttijd onbevestigd
Intermaps geeft een tijd zonder bevestigde tijdzone of betekenis. Actuele openingstotalen zijn niet beschikbaar.
- Brontijd
- 5 nov 2026, 01:02Tijdzone en betekenis onbevestigd; getoond zoals opgegeven.
- Opgehaald door PisteWindow
Lees het opgeslagen liftbericht
Opgeslagen bronbericht — actualiteit niet bevestigd
Gekoppelde liftgegevens: 69 / 70 gecontroleerde liftsecties. Ontbrekende liftsecties blijven onbekend. Dit is een gecontroleerde inventaris, geen commercieel lifttotaal.
| Lift / sectie | Gemelde status |
|---|---|
| A1 Schattberg X-press I | Gesloten |
| A2 Schattberg X-press II | Gesloten |
| A3 Westgipfelbahn I | Gesloten |
| A4 Westgipfelbahn II | Gesloten |
| A5 Limberg 8er | Gesloten |
| A6 Schattberg Sprinter | Gesloten |
| A7 Oberschwarzachlifte | Gesloten |
| A8 Funparklift | Gesloten |
| A9 Unterschwarzachbahn | Gesloten |
| A10 Bergfriedlift | Gesloten |
| A11 Wieshoflift | Gesloten |
| A12 Mitteregglift | Gesloten |
| B1 12er KOGEL I | Gesloten |
| B2 12er KOGEL II | Gesloten |
| B3 12er Express | Gesloten |
| B4 12er NORD | Gesloten |
| B5 Zehner 6er | Gesloten |
| B6 Seekarlift | Gesloten |
| C1 Hochalmbahn | Gesloten |
| C2 Spieleck 6er | Gesloten |
| C3 Hochalm 6er | Gesloten |
| D1 Reiterkogel | Gesloten |
| D1b Reiterkogel II | Niet gemeld |
| D2 Hasenauer 8er | Gesloten |
| D3 Rosswald 6er | Gesloten |
| D4 Filzenlift | Gesloten |
| D5 Sunliner 4er | Gesloten |
| D6 Reiter-Ost 6er | Gesloten |
| E1 Reckmoos Nord I | Gesloten |
| E2 Reckmoos Nord II | Gesloten |
| E3 Hochhörndl 4er | Gesloten |
| E4 Reckmoos Süd | Gesloten |
| E5 TirolS I | Gesloten |
| E6 TirolS II | Gesloten |
| F1 Streuböden | Gesloten |
| F2 Streuböden II | Gesloten |
| F3 Doischberg | Gesloten |
| F4 Lärchfilzen 4er | Gesloten |
| F5 Obingleitnlift | Gesloten |
| F6 Zillstattlift | Gesloten |
| F7 Gatterllift | Gesloten |
| F8 Maiskopf 6er | Gesloten |
| G1 Bernkogelbahn | Gesloten |
| G2 Bernkogel 6er | Gesloten |
| G3 Wetterkreuz 6er | Gesloten |
| H1 Kohlmaisbahn I | Gesloten |
| H2 Kohlmaisbahn II | Gesloten |
| H3 Turm 6er | Gesloten |
| H4 Panorama 6er | Gesloten |
| H5 Magic 6er | Gesloten |
| H6 Übungslift Kreuzkapelle | Gesloten |
| I1 Schönleitenbahn I | Gesloten |
| I2 Schönleitenbahn II | Gesloten |
| I3 Schönleiten 6er | Gesloten |
| I4 Polten 8er | Gesloten |
| I5 Übungslift Vorderglemm | Gesloten |
| I6 Übungslift Viehhofen | Gesloten |
| L1 Asitz cable car I | Gesloten |
| L2 Asitz cable car II | Gesloten |
| L3 Steinberg cable car I | Open |
| L4 Steinberg cable car II | Open |
| L5 Asitzgipfel lift 8er | Gesloten |
| L6 Muldenbahn 8er | Gesloten |
| L7 Asitzkogelbahn 8er | Gesloten |
| L8 Alm lift 4er | Gesloten |
| L9 Beginner's lift Asitz | Gesloten |
| L10 Riederfeld lift | Open |
| L11 Beginner's lift Kraller | Gesloten |
| L12 Schanteilift | Gesloten |
| L13 Leos Kids Area | Open |
Berichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
GeoSphere · Station Saalbach
Saalbach · sneeuwhoogte bij het stationGedateerd aanbiedersbericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 08:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saalbach (975 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Saalbach–Hinterglemm · gecontroleerde kaartselectieBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 01:02
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Gedeeltelijke, gecontroleerde inventaris; gecontroleerde records die in dit antwoord ontbreken: 0. Voor ontbrekende records wordt geen bedrijfsstatus afgeleid.
Liftstatus
- B1 12er KOGEL I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- B2 12er KOGEL II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- B4 12er NORD · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- B5 Zehner 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- B6 Seekarlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A10 Bergfriedlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A12 Mitteregglift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A8 Funparklift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A7 Oberschwarzachlifte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A11 Wieshoflift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- C3 Hochalm 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- C2 Spieleck 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- D1 Reiterkogel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A1 Schattberg X-press I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A2 Schattberg X-press II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A6 Schattberg Sprinter · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- H1 Kohlmaisbahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- H4 Panorama 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- H5 Magic 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- H6 Übungslift Kreuzkapelle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- I1 Schönleitenbahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- I2 Schönleitenbahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- I3 Schönleiten 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- C1 Hochalmbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A3 Westgipfelbahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A4 Westgipfelbahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- D4 Filzenlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A9 Unterschwarzachbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- G1 Bernkogelbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- D6 Reiter-Ost 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- D5 Sunliner 4er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- D2 Hasenauer 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- G3 Wetterkreuz 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- H3 Turm 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- D3 Rosswald 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- I4 Polten 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- G2 Bernkogel 6er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- H2 Kohlmaisbahn II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- B3 12er Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- I5 Übungslift Vorderglemm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- A5 Limberg 8er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Saalbach–Hinterglemm · gecontroleerde selectie pistes
Saalbach–Hinterglemm · aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie pistes in de zones A–D en G–IBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 01:02
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Gedeeltelijke, aan de hand van de kaart gecontroleerde inventaris; gecontroleerde records die in dit antwoord ontbreken: 0. Voor ontbrekende records wordt geen bedrijfsstatus afgeleid.
Pistestatus
- 30 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 38 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 37a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 35 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 40 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 36 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 33 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 31 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 32 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 50 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 51 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 52 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 53 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 54 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 56 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 55 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 57 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 58 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 70 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 70a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 71 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 72 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 80 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 86 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 81 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 83 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 87 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 76 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 77 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 4 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 146 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 148 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 151 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 152 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 153 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 156 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 158 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 161a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 162 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 162b · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 164 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 165 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 166 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 168 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 50a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 36a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 37 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 85 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 147 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 161 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 162a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 157 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 159 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 155 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 160 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 163 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 78 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1b · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 34 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 31a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 84 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 79 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 82 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 74 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 153a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 169 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 73 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 86a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 12 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1c · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 145 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerde lokale selectie pistes; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
GeoSphere · Station Saalbach
Saalbach · sneeuwhoogte bij het station5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 08:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saalbach (975 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
GeoSphere · Station Saalbach
Saalbach · sneeuwhoogte bij het station4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 23:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saalbach (975 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
GeoSphere · Station Saalbach
Saalbach · sneeuwhoogte bij het station3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:50
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saalbach (975 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Saalbach–Hinterglemm · gecontroleerde kaartselectie5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 01:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Saalbach–Hinterglemm · gecontroleerde kaartselectie4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 14:06
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf, beperkt tot Skicircus
Saalbach–Hinterglemm · gecontroleerde kaartselectie3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 15:15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Saalbach–Hinterglemm · gecontroleerde selectie pistes
Saalbach–Hinterglemm · aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie pistes in de zones A–D en G–I5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 01:02
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Saalbach–Hinterglemm · gecontroleerde selectie pistes
Saalbach–Hinterglemm · aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie pistes in de zones A–D en G–I4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 14:06
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Saalbach–Hinterglemm · gecontroleerde selectie pistes
Saalbach–Hinterglemm · aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie pistes in de zones A–D en G–I3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 15:15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Meldingen en veranderingen
Laatste opgeslagen verwachting
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Berichtbronnen
Actuele openingen: bekijk het officiële bericht van het skigebied.
Officieel sneeuwbericht (Engels)Verwachtingsarchief (11)
| Update van de aanbieder | Hoogte | Bronnen en methode |
|---|---|---|
| 5 nov 2026, 04:00 | 1.500 m | Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · snow-0.1.0 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 1.500 m | Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · snow-0.1.0 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 1.500 m | Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · snow-0.1.0 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 1.500 m | Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · snow-0.1.0 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 1.500 m | Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · snow-0.1.0 |
| 4 nov 2026, 06:20 | 1.500 m | MET Norway · snow-0.1.0 |
| 4 nov 2026, 02:17 | 1.500 m | MET Norway · snow-0.1.0 |
| 3 nov 2026, 20:17 | 1.500 m | MET Norway · snow-0.1.0 |
| 3 nov 2026, 14:17 | 1.500 m | MET Norway · snow-0.1.0 |
| 3 nov 2026, 12:20 | 1.500 m | MET Norway · snow-0.1.0 |
| 3 nov 2026, 07:41 | 1.500 m | MET Norway · snow-0.1.0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Saalbach–Hinterglemm verwacht?
Voor Saalbach–Hinterglemm geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.500 m en 0 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 10:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Vienna). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Saalbach–Hinterglemm?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Saalbach (975 m); meetstation; GeoSphere Austria; Opgehaald 5 nov, 08:57 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Saalbach–Hinterglemm?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Saalbach–Hinterglemm. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
Pistes, liften en het dal.
Zoek een benoemde piste of lift ten opzichte van Saalbach, Hinterglemm en de Saalach.
Kaart laden…
Saalbach · Hinterglemm
Kies een naam uit de lijst of een lijn op de kaart.
Kaart laden…
Sleep om te verkennen · knijp of gebruik + / − om te zoomen. Toetsenbord: pijlen, + / − en Home om te herstellen.
Kaartbronnen en dekking
Lokaal OpenStreetMap-extract, opgehaald op 2 november 2026. Routes met dezelfde naam worden gegroepeerd; delen op de kaart kunnen onvolledig of los van elkaar zijn. Tophoogtes komen uit OpenStreetMap; routehoogtes en moeilijkheid zijn niet opgenomen. Bos-, rivier- en weggeometrie is vereenvoudigd uit hetzelfde extract. De omvang op de kaart is de afstand west–oost en zuid–noord, niet de routelengte. Dorpsgroepering gebruikt het gemiddelde van de routepunten op de kaart, geen verbinding met het dorp. Gebruik de officiële pistekaart voor navigatie.
Leer de berg kennen
De Schattberg X-press en Kohlmaisbahn vertrekken beide vanuit het centrum van Saalbach en bereiken verschillende bergdelen. Tien zones met letters helpen je in de Skicircus liften, pistes en borden te herkennen. Gebruik de officiële kaart om verbindingen tussen Saalbach, Hinterglemm, Leogang en Fieberbrunn te plannen.
Voor je skidag
Welke liften zijn open in Saalbach?
Bekijk het officiële lift- en pistebericht van de Skicircus voor afzonderlijke openingen. Een gedateerd overzicht beschrijft het skigebied op de berichtdatum. Een opgeslagen liftlijst zonder bevestigd waarnemingstijdstip toont niet welke liften nu draaien.[8][9]
Is de Skicircus hetzelfde als het ALPIN CARD-gebied?
Nee. De Skicircus is één van drie regio’s in het skipassamenwerkingsverband. De ALPIN CARD omvat ook Schmittenhöhe in Zell am See en Kitzsteinhorn in Kaprun. Aantallen voor het hele skipasgebied omvatten dus meer dan het Skicircus-liftbericht op deze pagina.[3][8]
Welke kaart gebruik ik voor een skidag in de hele Skicircus?
Kies de Skicircus-kaart op de officiële pistekaartpagina; het ALPIN CARD-overzicht toont een groter gebied. De lokale atlas van PisteWindow is een gedeeltelijke oriëntatiekaart. Gebruik de volledige kaart van de exploitant en het lift- en pistebericht om verbindingen te plannen.[2][8]
Kan ik in het dorp Saalbach bij Schattberg of Kohlmais beginnen?
Ja. Beide gondels hebben dalstations in het centrum van Saalbach. De gepubliceerde hoogtes van de bergstations zijn respectievelijk 2.020 m en 1.794 m. Controleer het winterliftbericht voor de bedrijfsstatus; stationsinformatie en zomerdienstregelingen bevestigen niet dat je vandaag kunt skiën.[4][5][8]
Wat betekenen de letters in liftnamen?
Ze duiden de bergzone aan. A staat bijvoorbeeld voor Schattberg, H voor Kohlmais en L voor Asitz. Vergelijk de volledige liftcode met de officiële kaart en borden, in plaats van af te gaan op een vergelijkbare naam in een andere sector.[6][2]
Is de volledige Skicircus-ronde een korte kennismakingsroute?
De exploitant beschrijft de volledige ronde als een dagtocht. Er zijn ook afzonderlijke rondes voor Saalbach, Hinterglemm, Leogang en Tirol. Kies een route die bij je dag past en controleer vooraf de benodigde liften en terugverbindingen.[7][8]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Skicircus · SkigebiedTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- Skicircus · ALPIN CARD · PistekaartenTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- ALPIN CARD · Skipas en gebiedenTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- A1+A2 Schattberg X-press · Locatie en hoogteTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- H1+H2 Kohlmais · Locatie en hoogteTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- Skicircus · Pistebewegwijzering en bergzonesTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- Skicircus · Rondritten en alternatievenTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- Skicircus · Lift- en pistestatusTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- Skicircus · SalzburgerLand · Gedateerd liftberichtSalzburgerLand Tourismus
- Saalbach · SneeuwberichtTourismusverband Saalbach Hinterglemm
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo