Valais · De sveitsiske Alpene · Sveits
Verbier: værmelding og snøvarsel
For Verbier viser MET Norways varsel utstedt 4. nov., 08:17 modellert snøfall på 0 mm på 1 500 m, 0,2 mm på 2 200 m og 0,2 mm på 2 550 m de neste 24 timene fra 4. nov., 09:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Zurich). Varselkilde
Meldte forhold for Verbier: Heiser: 0 av 17 åpne (Kildens sektor: Verbier; Verbier 4Vallées; Hentet 4. nov., 08:25 · kildetid ubekreftet). Løyper: 0 av 28 åpne (Kildens sektor: Verbier; Verbier 4Vallées; Hentet 4. nov., 08:25 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon
Verbier er feriebyen i 4 Vallées på rundt 1 500 m, og nås fra dalbyen Le Châble med heisen Le Châble–Verbier. Varselet gjelder bare Verbier-siden, ikke Nendaz, Veysonnaz eller Thyon.
Siste rapporter i korte trekk
Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.
- Heiser
- 0 av 17 åpneKildens sektor: Verbier
- Løyper
- 0 av 28 åpneKildens sektor: Verbier
- Snødybde
- Ikke rapportert
- Sesong
- Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Områdets dekning: Operatørens liverapport deler 4 Vallées i fire sektorer: Verbier, La Tzoumaz, Bruson og en felles sektor 4 Vallées. Verbier-listen har 17 heiser og 28 løyper, uten Mont-Fort og Siviez-siden.
Ditt vinterbilde
Gjeldende oversikt
Snøen under skiene dine.
Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.
Verbier
−2 – 7 °C · 2 200 m · 4. nov. – 6. nov.
MET Norway · Utstedt 4. nov., 08:17
Kilder og metode
Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.
Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.
Nivåene 1 500, 2 200 og 2 550 m er høydejusterte modellestimater for Lac des Vaux (46,105287° N, 7,269918° Ø). De er ikke værstasjoner, og toppen av Mont-Fort ligger langt over det øverste nivået.
Fjellet, time for time
Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.
Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48
Utstedt: 4. nov. 2026, 08:17 · Europe/Zurich · MET Norway
Varselverdier time for time
| Lokal tid | Temperatur °C | Nedbør mm | Luftfuktighet % | Vind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4. nov. 2026, 09:00 | 0 | 0 | 64,6 | 2,2 |
| 4. nov. 2026, 10:00 | 1,7 | 0 | 58,2 | 2,5 |
| 4. nov. 2026, 11:00 | 2,6 | 0 | 54,7 | 2,5 |
| 4. nov. 2026, 12:00 | 3 | 0 | 50,4 | 2,6 |
| 4. nov. 2026, 13:00 | 3,2 | 0 | 49,8 | 2,7 |
| 4. nov. 2026, 14:00 | 2,9 | 0,2 | 51,5 | 2,8 |
| 4. nov. 2026, 15:00 | 3 | 0 | 52,5 | 2,6 |
| 4. nov. 2026, 16:00 | 2,4 | 0 | 56,6 | 2,5 |
| 4. nov. 2026, 17:00 | 1,1 | 0 | 63,2 | 2,4 |
| 4. nov. 2026, 18:00 | 0,3 | 0 | 66,5 | 2,6 |
| 4. nov. 2026, 19:00 | −0,1 | 0 | 68,6 | 2,6 |
| 4. nov. 2026, 20:00 | −0,7 | 0 | 69,6 | 2,9 |
| 4. nov. 2026, 21:00 | −1 | 0 | 70,2 | 3 |
| 4. nov. 2026, 22:00 | −1,3 | 0 | 70,2 | 3 |
| 4. nov. 2026, 23:00 | −1,5 | 0 | 69,5 | 2,9 |
| 5. nov. 2026, 00:00 | −1,5 | 0 | 68,4 | 2,9 |
| 5. nov. 2026, 01:00 | −1,1 | 0 | 68,1 | 3,1 |
| 5. nov. 2026, 02:00 | −1,1 | 0 | 67,6 | 2,9 |
| 5. nov. 2026, 03:00 | −0,8 | 0 | 67,1 | 2,9 |
| 5. nov. 2026, 04:00 | −0,7 | 0 | 67,4 | 3,1 |
| 5. nov. 2026, 05:00 | −0,7 | 0 | 68,4 | 3,1 |
| 5. nov. 2026, 06:00 | −0,5 | 0 | 68,8 | 3 |
| 5. nov. 2026, 07:00 | −0,7 | 0 | 69,9 | 2,9 |
| 5. nov. 2026, 08:00 | −0,1 | 0 | 70,7 | 3,1 |
| 5. nov. 2026, 09:00 | 2 | 0 | 63,9 | 2,9 |
| 5. nov. 2026, 10:00 | 3,6 | 0 | 58,4 | 2,8 |
| 5. nov. 2026, 11:00 | 5 | 0 | 53,9 | 2,6 |
| 5. nov. 2026, 12:00 | 5,9 | 0 | 50,7 | 2,5 |
| 5. nov. 2026, 13:00 | 6,6 | 0 | 48,1 | 2,3 |
| 5. nov. 2026, 14:00 | 7 | 0 | 46,3 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 15:00 | 6,8 | 0 | 46,1 | 2,3 |
| 5. nov. 2026, 16:00 | 6 | 0 | 53,4 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 17:00 | 3,1 | 0 | 59,1 | 2 |
| 5. nov. 2026, 18:00 | 1,3 | 0 | 64 | 2,3 |
| 5. nov. 2026, 19:00 | 0,2 | 0 | 66,6 | 2,3 |
| 5. nov. 2026, 20:00 | 0,1 | 0 | 67,9 | 2,5 |
| 5. nov. 2026, 21:00 | 0,7 | 0 | 67,8 | 2,5 |
| 5. nov. 2026, 22:00 | 0,9 | 0,9 | 68,3 | 2,4 |
| 5. nov. 2026, 23:00 | 0,9 | 1,2 | 72,1 | 2,2 |
| 6. nov. 2026, 00:00 | 0,5 | 0,4 | 72,8 | 1,8 |
| 6. nov. 2026, 01:00 | 0,4 | 0 | 73,6 | 1,8 |
| 6. nov. 2026, 02:00 | 0,5 | 0 | 75 | 1,7 |
| 6. nov. 2026, 03:00 | 0,6 | 0 | 75,7 | 1,8 |
| 6. nov. 2026, 04:00 | 0,4 | 0,8 | 78,4 | 1,7 |
| 6. nov. 2026, 05:00 | 0 | 0 | 80,1 | 1,5 |
| 6. nov. 2026, 06:00 | −0,2 | 0 | 80,8 | 1,6 |
| 6. nov. 2026, 07:00 | −0,4 | 0 | 82,9 | 1,5 |
| 6. nov. 2026, 08:00 | −0,5 | 0 | 84,5 | 1,4 |
- Modellert snøfall · neste 24 timer
- 0,2 mm vannekvivalent
- Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
- 18/48 h
- Lengste sammenhengende periode
- 15 h
Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.
Vær for snøproduksjon
Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.
Stull (2011)Slik endret varselet seg
Temperaturendring i felles varseltimer: −0,2 °C · 58 h
4. nov. 2026, 02:17 → 4. nov. 2026, 08:17
Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann
Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.
Sesongutsikter
En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.
Kilde: MET Norway · CC BY 4.0
Fjelldata time for time
Ett fjell. Ulike forhold.
Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.
Europe/Zurich
Beregning
Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.
−2,1°C
Vind: 2,2 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 08:170°C
Vind: 2,2 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 08:174,2°C
Vind: 2,2 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 08:17Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.
Varslet snøfall
Vanninnholdet i varslet snøfall.
4. nov., 09:00 → 5. nov., 09:00
1 500 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
2 200 m
0,2 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
2 550 m
0,2 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
Vær for snøproduksjon i natt
I natt · 18.00–08.00 lokal tid.
0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
14 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
14 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig
Beregning for snøproduksjon
Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.
Utsikter på kort sikt
Timevarsel fra MET Norway, justert for høyde.
Lufttemperatur
0°Mulighet for snøproduksjon
18 / 48 hLengste kuldeperiode: 15 h
| Reisedatoer | Lufttemperatur °C | Nedbør mm |
|---|---|---|
| 4. nov. 2026 | −1,5° / 3,2° | 0,2 mm (15 h) |
| 5. nov. 2026 | −1,5° / 7° | 2,1 mm (24 h) |
| 6. nov. 2026 | −0,5° / 0,6° | 1,2 mm (9 h) |
Leverandørens oppdatering: 4. nov., 08:17 · Hentet: 4. nov., 08:18 · Europe/Zurich
MET Norway ↗Skjematisk høydeprofil
Slik beregner vi
Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.
Stull (2011) ↗Utforsk et snøbalansescenario
Scenario for snøbalanse
Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.
Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.
Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.
Varselarkiv
Hva har endret seg i varselet?
Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.
0,2°C kaldere i de felles varseltimene.
Felles varselperiode4. nov. 2026, 09:00 — 6. nov. 2026, 19:0058 h · 2 200 m · Europe/Zurich
Timer mellom leverandørens oppdateringer6 h
- Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
- −0,2 °CTidligere varsel: 1,3 °C
Siste varsel: 1,1 °C - Samlet nedbørVærvarsel
- −2,7 mmTidligere varsel: 10 mm
Siste varsel: 7,3 mm - Fast nedbør · mm vannModellert
- Utilgjengelig
- Timer med egnet værModellert
- Utilgjengelig
| Detaljer | Tidligere varsel | Siste varsel | Endring |
|---|---|---|---|
| Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel | 1,3 °C | 1,1 °C | −0,2 °C |
| Samlet nedbørVærvarsel | 10 mm | 7,3 mm | −2,7 mm |
| Fast nedbør · mm vannModellert | — | — | Utilgjengelig |
| Timer med egnet værModellert | — | — | Utilgjengelig |
Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.
Utstedt: 4. nov. 2026, 02:17
Hentet: 4. nov. 2026, 03:18
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Utstedt: 4. nov. 2026, 08:17
Hentet: 4. nov. 2026, 08:18
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Slik fungerer sammenligningen+
Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.
Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.
Varselstatus
Snø og heiser
Skistedets offisielle informasjonRapporter fra skiområdene
Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.
Televerbier · named winter sectors
Kildens sektor: VerbierRapporttid ubekreftet
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 4. nov. 2026, 08:25
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 17
Løypestatus · 0 / 28
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Kildeinformasjon: Sektoroversikt rapportert av leverandøren. Tilgang og gjeldende status er ikke verifisert.
Heisstatus
- Le Châble-Verbier · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Barnes Line · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Médran 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Funispace · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Mont-Gelé · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Mayentzet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Attelas · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Chaux-Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Chaux 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Lac des Vaux 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Lac des Vaux 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Chassoure · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Moulins · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Rouge · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Esserts · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Tapis Esserts · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Tapis Rouge · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
Løypestatus
- Attelas · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Bleue à Fernand · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Chassoure-Tortin · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Chaux · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Chaux · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Clambin · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Col des Mines · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Combe · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Esserts · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Etiértses · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- FIS - inférieure · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- FIS - intermédiaire · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- FIS - supérieure · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Fontanet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Grand Creux · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Hattey · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Lacs · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Lacs · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Lacs · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Lacs II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Mont-Gelé-Chaux · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Mont-Gelé-Tortin (Grande Journée) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Moulins · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Piste des Profs · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Rouge · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Route de Médran · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Tsarbonné · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
- Vallon d'Arbi · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status rapportert av kilden; tilgang og driftsforhold er ikke uavhengig verifisert.
SLF · Stasjon Lac des Vaux
Stasjon Lac des VauxArkivert rapport
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 1. nov. 2026
| Målested | cm |
|---|---|
| Lac des Vaux (2 550 m) · Målt snødybdeDaglig total snødekkedybde (HS), median av målte dybder. Eksporten angir dagsraden ved midnatt UTC. | 6 |
Daglig rapportarkiv
Daglig rapportarkiv
Televerbier · named winter sectors
Kildens sektor: Verbier4. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 4. nov. 2026, 08:25
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 17
Løypestatus · 0 / 28
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗Televerbier · named winter sectors
Kildens sektor: Verbier3. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 3. nov. 2026, 23:55
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 17
Løypestatus · 0 / 28
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗SLF · Stasjon Lac des Vaux
Stasjon Lac des Vaux4. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 1. nov. 2026
| Målested | cm |
|---|---|
| Lac des Vaux (2 550 m) · Målt snødybdeDaglig total snødekkedybde (HS), median av målte dybder. Eksporten angir dagsraden ved midnatt UTC. | 6 |
Spørsmål om snø og heiser
Hvor mye snø kommer det i Verbier?
For Verbier viser MET Norways varsel utstedt 4. nov., 08:17 modellert snøfall på 0 mm på 1 500 m, 0,2 mm på 2 200 m og 0,2 mm på 2 550 m de neste 24 timene fra 4. nov., 09:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Zurich). Varselkilde ↗
Hvor mye snø ligger det i Verbier?
PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i Verbier. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗
Hvilke heiser er åpne i Verbier?
Heiser: 0 av 17 åpne (Kildens sektor: Verbier; Verbier 4Vallées; Hentet 4. nov., 08:25 · kildetid ubekreftet). Løyper: 0 av 28 åpne (Kildens sektor: Verbier; Verbier 4Vallées; Hentet 4. nov., 08:25 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗
Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?
Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.
Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.
Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.
Bli kjent med fjellet
Sektor Verbier nevner blant annet Médran 2, Funispace, Attelas, Mont-Gelé, Chaux-Express og to heiser ved Lac des Vaux. Mont-Fort, høyeste punkt i 4 Vallées på 3 330 m, ligger under den separate sektoren 4 Vallées. Selve Mont Gelé har ingen merkede løyper.
Før skidagen
Hvilke heiser fører liverapporten opp for Verbier?
Sektor Verbier fører opp 17 heiser, fra Le Châble-Verbier og Barnes Line til Médran 2, Funispace, Attelas og teppene Esserts og Rouge. Mont-Fort, Gentianes og Tortin ligger i den separate sektoren 4 Vallées.[1]
Destinasjonens kilder
PisteWindow · Gjennomgått
- Verbier · Heis- og løypestatusVerbier 4Vallées
- SLF · Lac des Vaux · Plassering og høydeSLF
- Verbier · Fakta og områdeinformasjonWikipedia