Wallis · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Champéry
Voor Champéry geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.055 m, 0 mm op 2.022 m en 0 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Champéry: Liften: Aantal open onbekend · 17 vermeld (Champéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 10:09 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 22 open (Champéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 10:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Champéry is een Zwitserse toegang tot de Portes du Soleil.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 17 vermeldChampéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items
- Pistes
- 0 van 22 openChampéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het exploitantenbericht omvat Champéry–Les Crosets; Morgins is een aparte sector.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Champéry
0 – 7 °C · 2.022 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Verwachtingen op 1.055, 2.022 en 2.200 m zijn modelwaarden bij Les Collines, geen drie weerstations of sneeuwmetingen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 2,4 | 0 | 68 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 2,5 | 0 | 71 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 3,2 | 0 | 67 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 3,4 | 0 | 71 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 3,1 | 0 | 70 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 2,5 | 0 | 66 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 1,7 | 0 | 69 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 1,1 | 0 | 75 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 1 | 0 | 74 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 0,9 | 0 | 71 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 0,9 | 0 | 68 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 1 | 0 | 64 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 1,1 | 0 | 62 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 1,4 | 0 | 59 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 1,6 | 0 | 58 | 2 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 1,8 | 0 | 58 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 1,8 | 0 | 60 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 1,8 | 0 | 61 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2 | 0 | 57 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2 | 0 | 60 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 1,9 | 0 | 60 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 2,2 | 0 | 59 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 3,6 | 0 | 57 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 4,6 | 0 | 53 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 5,4 | 0 | 62 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 6,2 | 0 | 57 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 6,8 | 0 | 53 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 6,6 | 0 | 64 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 6 | 0 | 74 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 5,2 | 0 | 70 | 1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,2 | 0 | 68 | 1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,7 | 0 | 63 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 3,5 | 0 | 66 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,5 | 0 | 67 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 3,8 | 0 | 65 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3,1 | 0 | 66 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 2,9 | 0 | 68 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 2,9 | 0 | 67 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,3 | 0 | 72 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,2 | 0 | 71 | 1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 1,8 | 0 | 73 | 1 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 1,5 | 0 | 74 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,9 | 0 | 89 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 0,9 | 0 | 95 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 0 | 1,5 | 98 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,1 | 1,9 | 98 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 0,5 | 1,3 | 97 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 1,4 | 0,7 | 94 | 1,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,2°C
Wind: 1,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:002,4°C
Wind: 1,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:008,9°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
1.055 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.022 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2,4°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 0,9° / 3,4° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | 1,4° / 6,8° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0° / 2,9° | 5,4 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins
Champéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde itemsBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 17
Pistestatus · 0 / 22
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen items in de uitdrukkelijk getitelde bulletinsector; geen totaal voor het hele gebied. Niet-alpine activiteiten zijn uitgesloten; toegang en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- 7 CHAMPERY-CROIX DE CULET · Gemeld als open · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2 CHAVANETTE · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5 GRAND PARADIS · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6 PLANACHAUX · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10 CROSETS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 12 PAUVRE CONCHE · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 GRAND CONCHE · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15 MOSSETTES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1 RIPAILLE 1 · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1 RIPAILLE 2 · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3 LECHEREUSE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8 MARCHEUSON · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9 HAMEAU · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 CHAPELLE · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13 CUBORE · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 18 BABY PLANACHAUX · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- KIDS CLUB · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 1 LA CHAPELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2 LE HAMEAU · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5 PLANACHAUX BLEUE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6 LES CROSETS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7 MARCHEUSON BLEUE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8 LECHEREUSE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10 RIPAILLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 GRAND CONCHE BLEUE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 17 PAUVRE CONCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25 MOSSETTES GRAND CONCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 27 CUBORE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3 LES CROSETS ROUGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 4 MARCHEUSON ROUGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9 PLANACHAUX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 RIPAILLE - GRAND PARADIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 16 GRAND CONCHE ROUGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 21 LES MOSSETTES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 26 LES CASES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15 GRAND CONCHE NOIRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 18 PAUVRE CONCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22 LE LOQUET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23 CONCHETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
SLF · Station Les Collines
Station Les CollinesGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Collines (2.022 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC. | 2 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins
Champéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 17
Pistestatus · 0 / 22
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins
Champéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 17
Pistestatus · 0 / 22
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · Station Les Collines
Station Les Collines4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Collines (2.022 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC. | 2 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Champéry verwacht?
Voor Champéry geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.055 m, 0 mm op 2.022 m en 0 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Champéry?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Champéry. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Champéry?
Liften: Aantal open onbekend · 17 vermeld (Champéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 10:09 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 22 open (Champéry — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 10:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De originele bergdorpillustratie is schematisch, geen kaart of beeld van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Valt Morgins onder het bericht?
Nee. Morgins is een aparte sector met een eigen bericht.[1]
Wat meet het station?
Les Collines is een SLF-station; gemeten sneeuwdiepte verschilt van verwachte sneeuwval.[2]
Zijn alle drie verwachtingen waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden op één punt voor drie hoogtes.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Champéry · Les Crosets · Lift- en pistestatusPortes du Soleil Suisse
- SLF · Les Collines · Locatie en hoogteSLF
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo