Haute-Savoie · Franse Alpen · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Morzine
Voor Morzine geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.515 m en 0 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Morzine: Liften: Aantal open onbekend · 22 vermeld (Morzine — benoemde, door de bron vermelde items; Morzine-Avoriaz tourist office; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Pistes: 1 van 41 open (Morzine — benoemde, door de bron vermelde items; Morzine-Avoriaz tourist office; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Morzine ligt in de Franse Alpen en is verbonden met het skigebied Portes du Soleil.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 22 vermeldMorzine — benoemde, door de bron vermelde items
- Pistes
- 1 van 41 openMorzine — benoemde, door de bron vermelde items
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het officiële bericht onderscheidt Morzine en Les Gets. Genoemde onderdelen vormen een deelverzameling; Super Morzine telt alleen mee als het uitdrukkelijk is vermeld.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Morzine
-1 – 11 °C · 1.515 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 1.000, 1.515 en 2.000 m zijn voor hoogte aangepaste modelwaarden bij referentiepunt Le Pleney (46,168333° N, 6,692833° O), geen afzonderlijke metingen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 3,8 | 0 | 74,9 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 5,4 | 0 | 65,7 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 6,7 | 0 | 55,2 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 7,3 | 0 | 53,3 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 7,5 | 0 | 53,9 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 7,5 | 0 | 54,5 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 7 | 0 | 56,1 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 6 | 0 | 61,2 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 2,8 | 0 | 75,3 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 1,8 | 0 | 73,2 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 1,4 | 0 | 73,5 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 0,4 | 0 | 76,5 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -0,1 | 0 | 78,5 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -0,5 | 0 | 78,8 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -0,8 | 0 | 78,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -0,8 | 0 | 77,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -0,7 | 0 | 77,3 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -0,2 | 0 | 76,1 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 0,1 | 0 | 75,3 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 1,7 | 0 | 70,1 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 0,3 | 0 | 75,4 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 0,1 | 0 | 75,5 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -0,1 | 0 | 76,7 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 0,8 | 0 | 74,8 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 5,1 | 0 | 62,9 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 8,3 | 0 | 50,8 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 9,7 | 0 | 45,9 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 10,4 | 0 | 45,6 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 10,6 | 0 | 47,2 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 10,5 | 0 | 51,6 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 9,9 | 0 | 57 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 8,4 | 0 | 67,4 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 5,5 | 0 | 81,4 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 4,8 | 0,2 | 82,8 | 1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 4,2 | 0,2 | 82,2 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,8 | 0 | 81,3 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 3,3 | 0,4 | 79,6 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3,5 | 0,6 | 81,3 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,3 | 0,8 | 81,7 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 2,5 | 0,6 | 80,8 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,2 | 0,4 | 83,4 | 1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,1 | 0,3 | 84,4 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,6 | 0,4 | 85,9 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,6 | 0,7 | 86,3 | 1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,7 | 1 | 88 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,6 | 1 | 90,7 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,3 | 0,7 | 94 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 2,3 | 0,5 | 94,9 | 1,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 5/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 5 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 52 h
4 nov 2026, 00:18 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,1°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:173,8°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:177,1°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.515 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
5 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
5 / 48 hLangste koude periode: 5 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -0,8° / 7,5° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -0,8° / 10,6° | 2,2 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 2,1° / 2,7° | 5,6 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:18 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 1.515 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 3,7 °C
Nieuwste verwachting: 3,8 °C - Totale neerslagVerwachting
- +3,3 mmEerdere verwachting: 4,8 mm
Nieuwste verwachting: 8,1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- Niet beschikbaar
- Uren met geschikt weerGemodelleerd
- Niet beschikbaar
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 3,7 °C | 3,8 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 4,8 mm | 8,1 mm | +3,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | — | — | Niet beschikbaar |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | — | — | Niet beschikbaar |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:18
Opgehaald: 4 nov 2026, 01:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 06:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Morzine toerisme · Bulletin Morzine en Les Gets
Morzine — benoemde, door de bron vermelde itemsBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:22
Open volgens bronlijst: — / 22
Pistestatus · 1 / 41
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen benoemde items in dit stationsblok; geen totaal voor het hele gebied. Geplande openingen zijn onbekend, niet open.
Liftstatus
- TSD Chamossière · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TSD la Charniaz · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS Les Têtes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TPH Pointe de Nyon · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TSD Les Troncs · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS des Raverettes · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS du Pré Favre · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS Pointe de Nyon · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TK du Poireau 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TK du Poireau 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tapis de l’Aiglon · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TC du Pleney · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TSD Belvédère · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS d’Atray · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS de la Crusaz · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS de Nabor · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS des Fys · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TS des Mouilles · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TK du Bouchet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TK du Mas Verjus · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tapis de Nabor · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tapis Viking · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- La Chouette · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Zone Débutants · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Mas Verjus · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Zone Débutants · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Le Tétras · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Choucas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Le Lièvre · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Freux · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Granges · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Paquerages · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Poireaux · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Raverettes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Atray · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Corbeau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Daguet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Daim · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Grizzli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Le Bouchet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Nabor · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste B · Gemeld als open · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste B Partie Basse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Piste B Partie Haute · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Retour des Nants · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Bellemouille · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L’Eterlou · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Arbis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Blanchots · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Chevrelles · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L’Aigle Rouge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- La Combe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Le Chamois · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Coutalays · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Lanches · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Abeille · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Fouine · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Hermine · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Le Stade · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Renard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Les Creux · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L’Aigle Noir · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Olympique · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Intermaps · Bedrijf van geselecteerde plaatsen in Portes du Soleil
Morzine — aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie liften en pistesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:25
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Gedeeltelijke, aan de hand van de kaart gecontroleerde inventaris; gecontroleerde records die in dit antwoord ontbreken: 0. Voor ontbrekende records wordt geen bedrijfsstatus afgeleid.
Liftstatus
- TPH Pointe de Nyon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TC du Pleney · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- Les Raverettes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Aan de hand van de kaart gecontroleerd item; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Météo-France · Station Le Pleney daily
Le Pleney, Morzine · Station LE PLENEYGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 9 okt 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Le Pleney, Morzine (1.515 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Morzine toerisme · Bulletin Morzine en Les Gets
Morzine — benoemde, door de bron vermelde items4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:22
Open volgens bronlijst: — / 22
Pistestatus · 1 / 41
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Morzine toerisme · Bulletin Morzine en Les Gets
Morzine — benoemde, door de bron vermelde items3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:33
Open volgens bronlijst: — / 22
Pistestatus · 1 / 41
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf van geselecteerde plaatsen in Portes du Soleil
Morzine — aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie liften en pistes4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:25
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Intermaps · Bedrijf van geselecteerde plaatsen in Portes du Soleil
Morzine — aan de hand van de kaart gecontroleerde selectie liften en pistes3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:57
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Station Le Pleney daily
Le Pleney, Morzine · Station LE PLENEY4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 9 okt 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Le Pleney, Morzine (1.515 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Morzine verwacht?
Voor Morzine geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.515 m en 0 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Morzine?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Morzine. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Morzine?
Liften: Aantal open onbekend · 22 vermeld (Morzine — benoemde, door de bron vermelde items; Morzine-Avoriaz tourist office; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Pistes: 1 van 41 open (Morzine — benoemde, door de bron vermelde items; Morzine-Avoriaz tourist office; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Deze originele schematische illustratie toont een bergdorp. Het is geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Dekt het bericht heel Portes du Soleil?
Nee. Bekijk de delen Morzine en Les Gets; hun lijsten zijn geen totaal voor het gebied.[1]
Zijn geplande openingen al open?
Een geplande opening bevestigt geen actuele werking. Controleer het officiële bericht en de update.[1]
Wat betekent de bijwerktijd?
De pagina vermeldt een bijwerktijd, maar de tijdzone en de waarnemingstijd van elk onderdeel zijn niet geverifieerd.[1]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Morzine–Les Gets · Weer-, lift- en pisteberichtMorzine-Avoriaz toeristenbureau
- Le Pleney · Locatie en hoogteMétéo-France