Wallis · Zwitserse Alpen · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Morgins
Voor Morgins geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.320 m, 0 mm op 1.700 m en 0 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 10:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Morgins: Liften: Aantal open onbekend · 19 vermeld (MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 08:59 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 23 open (MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 08:59 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Morgins ligt in Zwitserland, in het skigebied Portes du Soleil.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 19 vermeldMORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items
- Pistes
- 0 van 23 openMORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 12 dec · over 37 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: De sector Morgins omvat aangrenzend terrein; de lijst is geen totaal voor het gebied.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Morgins
0 – 8 °C · 1.700 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 04:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Verwachtingen op 1.320, 1.700 en 2.000 m zijn hoogte-aangepaste modelwaarden bij Morgins (46,236250° N, 6,859430° O), geen afzonderlijke metingen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 10:00 | 5,6 | 0 | 64 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 6,6 | 0 | 74 | 1 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,4 | 0 | 65 | 1 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 7,8 | 0 | 66 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 7,9 | 0 | 65 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,7 | 0 | 71 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 7,2 | 0 | 73 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 6,3 | 0 | 70 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 5,2 | 0 | 74 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 4,4 | 0 | 71 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 4,6 | 0 | 71 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 4,3 | 0 | 70 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 4,1 | 0 | 70 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 4 | 0 | 69 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3,7 | 0 | 69 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 3,7 | 0 | 70 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 4 | 0 | 68 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 3,8 | 0 | 70 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 3,4 | 0 | 73 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 3,1 | 0 | 75 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,7 | 0 | 76 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,8 | 0 | 74 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 2,7 | 0 | 75 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 3,4 | 0 | 77 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 4,3 | 0 | 83 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 5,1 | 0 | 86 | 1 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 5,6 | 0 | 83 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 5,8 | 0 | 81 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 5,2 | 0 | 87 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 4,4 | 0 | 89 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 3,8 | 0 | 91 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 2,7 | 0,1 | 94 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 2,3 | 0 | 95 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 1,3 | 0,5 | 97 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 0,9 | 0,6 | 98 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 0,4 | 0,9 | 99 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 0,6 | 0,3 | 99 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 0,7 | 0,3 | 99 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 0,6 | 0,1 | 100 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 0,9 | 0,1 | 99 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 02:00 | 0,9 | 0,1 | 100 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 03:00 | 1,2 | 0 | 98 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 1,2 | 0 | 100 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 05:00 | 1,2 | 0 | 100 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 06:00 | 1,1 | 0 | 100 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 07:00 | 1,2 | 0,1 | 100 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 08:00 | 1,3 | 0,2 | 100 | 1 |
| 7 nov 2026, 09:00 | 1,6 | 0,1 | 100 | 1,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,3 °C · 65 h
5 nov 2026, 01:00 → 5 nov 2026, 04:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
4,6°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:005,6°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:006,5°C
Wind: 0,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 10:00 → 6 nov, 10:00
1.320 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.700 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
5,6°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | 4° / 7,9° | 0 mm (14 h) |
| 6 nov 2026 | 0,4° / 5,8° | 2,7 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | 0,6° / 1,6° | 0,7 mm (10 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 04:00 · Opgehaald: 5 nov, 08:17 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,3°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 10:00 — 8 nov 2026, 03:0065 h · 1.700 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder3 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,3 °CEerdere verwachting: 2,9 °C
Nieuwste verwachting: 3,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- -2,7 mmEerdere verwachting: 6,1 mm
Nieuwste verwachting: 3,4 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0,1 mmEerdere verwachting: 0,6 mm
Nieuwste verwachting: 0,7 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,9 °C | 3,3 °C | +0,3 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 6,1 mm | 3,4 mm | -2,7 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0,6 mm | 0,7 mm | +0,1 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 03:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 08:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins
MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde itemsBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 19
Pistestatus · 0 / 23
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen items in de uitdrukkelijk getitelde bulletinsector; geen totaal voor het hele gebied. Niet-alpine activiteiten zijn uitgesloten; toegang en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- 31 POINTE DE L'AU · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 36 AIGUILLE DES CHAMPEYS · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 40 TC MORGINS · Gemeld als open · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41 CHAUX · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 46 BOCHASSES · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 48 CORBEAU · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 20 GUEILLY · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 30 CHAMPEY · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 33 DERRIERE-PERTUIS · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 34 SEPAYA I · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 35 SEPAYA II · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42 GOURTET · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 43 LA TRUCHE · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 49 ECOTTIS · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 51 GEANT · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 61 CULET · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 62 SNOWLY I · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 64 TAPIS MINI-GOURTET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 52 FIL NEIGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- BOCHASSES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- BOCHASSES PAR RESTAURANT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CORBEAU A · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CORBEAU B · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- DIDIER DEFAGO BLEUE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ECOTTIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- FOILLEUSE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- GUEILLY-CHAMPOUSSIN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- PERTUIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- PLANAILLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- SEPAYA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TOVASSIERE - MORGINS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CHAMPEYS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- COL DES PORTES DU SOLEIL - LES CROSETS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CULET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- DRONNAIRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- FOILLEUSE LES BOCHASSES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- L'HERMINE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- LA CHAUX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- LES CHAPELLES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- PIERRE A CORNIEULE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- PLAN-JOYEUX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- DIDIER DEFAGO NOIRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
SLF · Station Morgins manual
Station MorginsGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 24 okt 2026, 08:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Morgins (1.320 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters. | 3 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins
MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 19
Pistestatus · 0 / 23
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins
MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 19
Pistestatus · 0 / 23
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Portes du Soleil Suisse · Champéry en Morgins
MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 19
Pistestatus · 0 / 23
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · Station Morgins manual
Station Morgins5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 24 okt 2026, 08:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Morgins (1.320 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters. | 3 |
SLF · Station Morgins manual
Station Morgins4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 24 okt 2026, 08:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Morgins (1.320 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters. | 3 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Morgins verwacht?
Voor Morgins geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.320 m, 0 mm op 1.700 m en 0 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 10:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Morgins?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Morgins. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Morgins?
Liften: Aantal open onbekend · 19 vermeld (MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 08:59 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 23 open (MORGINS — benoemde bulletinsector, door de bron vermelde items; Portes du Soleil Suisse / Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 08:59 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Deze schematische illustratie is geen kaart of beeld van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Dekt het bericht heel Portes du Soleil?
Nee. De sector Morgins is een deel van de bron.[1]
Garandeert een open lift toegang tot pistes?
Nee. Controleer het officiële bericht en de toegangsvoorwaarden.[1]
Geldt de sneeuwmeting voor het hele gebied?
Nee. Het handmatige station meet sneeuwdiepte op zijn eigen locatie.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Morgins · Lift- en pistestatusPortes du Soleil Suisse
- SLF · Morgins · SneeuwberichtSLF
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo