Dalarna · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Kläppen
Voor Kläppen geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 05:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 342 m, 0 mm op 500 m en 0 mm op 657 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Kläppen en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Plan een dag in Kläppen met de hoogteverwachting en bekijk daarna het live bericht van de exploitant.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt het eigen skigebied van Kläppen. De Sälen-gebieden van SkiStar en Stöten zijn aparte exploitanten met eigen berichten en passen.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
Geen recente lokale berichten
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-3 – 5 °C · 500 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 05:29
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 342, 500 en 657 m zijn op hoogte gecorrigeerde modelwaarden voor één referentiepunt. De top van 657 m en de 315 m hoogteverschil komen van de exploitant; 342 m is daarvan afgeleid en 500 m is het midden.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 05:29 · Europe/Stockholm · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 0,2 | 0 | 94,5 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 1,3 | 0 | 93,1 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 2,5 | 0 | 89,9 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 3,5 | 0 | 87,5 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 4,4 | 0 | 86 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,6 | 0 | 87,3 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 3,8 | 0 | 89,9 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 2,4 | 0 | 94,7 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 1,4 | 0 | 96,8 | 1 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 0,7 | 0 | 96,8 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 0,1 | 0 | 97 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -0,2 | 0 | 96,4 | 1 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -0,3 | 0 | 96,3 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -0,4 | 0 | 96,2 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -0,5 | 0 | 96,5 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -0,3 | 0 | 97,2 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -0,2 | 0 | 98 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -0,4 | 0 | 98 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -0,3 | 0 | 97,7 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -0,3 | 0 | 97,7 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -0,3 | 0 | 97,8 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -0,4 | 0 | 97,6 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -0,4 | 0 | 98,1 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -0,5 | 0 | 97,4 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0 | 0 | 97,9 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 1,1 | 0 | 96,7 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 2,3 | 0 | 93,4 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 3,6 | 0 | 88,8 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 4,7 | 0 | 80,3 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 4,7 | 0 | 76,1 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 3,8 | 0 | 77,7 | 2 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 2 | 0 | 87,8 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 0,6 | 0 | 94,2 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0 | 0 | 93,3 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -0,4 | 0 | 93 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -0,7 | 0 | 93,3 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -0,8 | 0 | 91,1 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1,1 | 0 | 90,9 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,1 | 0 | 91,4 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1,3 | 0 | 93,4 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,5 | 0 | 96,6 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,9 | 0 | 97,2 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -2,1 | 0 | 97 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -2,4 | 0 | 96,8 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2,6 | 0 | 96,7 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,8 | 0 | 96,3 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,9 | 0 | 94 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,9 | 0 | 92,4 | 1,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 7/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 7 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,2°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 05:290,2°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 05:291,6°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 05:29Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
342 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
657 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
0,2°Weerkansen voor sneeuwproductie
7 / 48 hLangste koude periode: 7 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -0,5° / 4,6° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -1,1° / 4,7° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,9° / -1,3° | 0 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 05:29 · Opgehaald: 4 nov, 06:17 · Europe/Stockholm
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Geen eerdere verwachting voor deze vergelijking.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 05:29 · Opgehaald: 4 nov 2026, 06:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieGeen opgeslagen bericht voor deze bestemming.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Kläppen verwacht?
Voor Kläppen geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 05:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 342 m, 0 mm op 500 m en 0 mm op 657 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Kläppen?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Kläppen. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Kläppen?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Kläppen. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De pistekaart van de exploitant toont pistes, liften en de dagelijkse status. Gebruik hem om je pistes te vinden; de illustratie is schematisch.
Voor je skidag
Geldt de verwachting voor heel Sälen?
Nee. Ze gebruikt één referentiepunt voor Kläppen. Lindvallen, Högfjället, Tandådalen, Hundfjället en Stöten hebben eigen pagina’s.[3][2]
Waar zie ik open pistes en liften?
Gebruik het live bericht van Kläppen. PisteWindow heeft nog geen geverifieerde bedrijfsgegevens voor dit gebied.[1]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd