Sälen · Dalarna · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Tandådalen/ Hundfjället (Sälen)
Voor Tandådalen/Hundfjället (Sälen) geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 12:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 650 m, 0 mm op 750 m en 0 mm op 850 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Tandådalen/Hundfjället (Sälen): Liften: 0 van 26 open (Sälen · Tandådalen; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 14:22 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 14:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Van de open carvinghellingen van Östra Tandådalen tot de bosafdalingen van Hundfjället: vergelijk het weer per hoogte voordat je je skigebied voor de dag kiest.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 26 openSälen · Tandådalen
- Sälen · Hundfjället 0 van 21 open
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Opent 11 dec · over 37 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze pagina omvat de verbonden skigebieden Tandådalen en Hundfjället. Berichten behouden hun afzonderlijke gebiedsnamen; Lindvallen, Högfjället en totalen voor heel Sälen vallen buiten het bereik van deze pagina.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-3 – 4 °C · 750 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 12:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 650, 750 en 850 m zijn hoogteaangepaste waarden op één representatieve locatie voor het paar. Het zijn geen afzonderlijke weerstations, verwachtingen voor elke hellingsrichting of exacte hoogtes van dalstations en toppen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 12:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 15:00 | 2,4 | 0 | 87 | 2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 0,8 | 0 | 91 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -0,1 | 0 | 94 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -0,3 | 0 | 94 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -0,4 | 0 | 95 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -0,4 | 0 | 95 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -0,2 | 0 | 94 | 2,4 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -0,2 | 0 | 95 | 2,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -0,3 | 0 | 95 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -0,3 | 0 | 95 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -0,1 | 0 | 94 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 0,1 | 0 | 95 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 0,6 | 0 | 94 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 0,7 | 0 | 93 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 1 | 0 | 93 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 0,6 | 0 | 95 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 0,4 | 0 | 96 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 0,2 | 0 | 96 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,9 | 0 | 94 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,4 | 0 | 89 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3,1 | 0 | 82 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 3,6 | 0 | 76 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 3,6 | 0 | 74 | 4,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 3,4 | 0 | 74 | 4,2 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,8 | 0 | 77 | 4 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 1,8 | 0 | 77 | 4,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,3 | 0 | 76 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,9 | 0 | 79 | 5 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,6 | 0 | 79 | 4,6 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,5 | 0 | 79 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,4 | 0 | 80 | 4,9 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,2 | 0 | 81 | 4,9 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,1 | 0 | 84 | 5 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,3 | 0 | 84 | 4,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,5 | 0 | 85 | 3,8 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,7 | 0 | 85 | 3,5 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1,1 | 0 | 86 | 3,1 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,6 | 0 | 86 | 2,5 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2,1 | 0 | 87 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,4 | 0 | 87 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,8 | 0 | 86 | 1 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -3,1 | 0 | 87 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -2,7 | 0 | 88 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,7 | 0 | 81 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 0,4 | 0 | 76 | 2,5 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 0,7 | 0 | 75 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 0,9 | 0 | 76 | 2,9 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 0,7 | 0 | 80 | 2,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 8/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 8 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
2,5°C
Wind: 2,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 12:002,4°C
Wind: 2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 12:002,2°C
Wind: 1,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 12:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 15:00 → 5 nov, 15:00
650 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
750 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
850 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2,4°Weerkansen voor sneeuwproductie
8 / 48 hLangste koude periode: 8 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -0,4° / 2,4° | 0 mm (9 h) |
| 5 nov 2026 | -0,3° / 3,6° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -3,1° / 0,9° | 0 mm (15 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 12:00 · Opgehaald: 4 nov, 13:17 · Europe/Stockholm
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 12:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 13:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Sälen
Sälen · TandådalenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 26
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng på myren nedanför Väggen | 0 |
| Tandådalen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Stora Backen) | 0 |
| Tandådalen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Tandådalen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.
Liftstatus
- Pulsen Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tandådalen Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Östliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Östliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Kvilliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Norrliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Norrliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Parliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Parliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Solliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Barnliften östra · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Transportliften östra · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Kalvenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Skidskoleliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Skidskoleliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Teknikliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Teknikliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Barnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Topplänken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tunnelliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Förbindelseliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Kotten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Östra Tandådalen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Skidskoleliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Tandådalstorget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Tandådalen Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Valles skidland Östra Tandådalstorget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Valles Skidland Tandådalstorget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Pulsen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Barnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Familjebacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Barnens Fjäll · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Barnområdet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Gusjöbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Killybacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Femåbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Snösvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Kröken/Fun Ride · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Skogsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Solbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Albacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Myrbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Flatfjällsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Åsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Kalvåsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Blixten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Svansen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Puckeln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Specialen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Stora Backen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hanget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Stjärnfallet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Kometen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Valleslingan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tandådalen Big Air Arena · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Red · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Blue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Sälen · HundfjälletBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 21
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng på myren nedanför Väggen | 0 |
| Hundfjället · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Familjebacken) | 0 |
| Hundfjället · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Hundfjället · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.
Liftstatus
- Väggenbanan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- East Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- West Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Grytanliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ravinliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ravinliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Toppliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Lången 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Lången 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Lavenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Vinkelliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Barnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Bredas lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Stockenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Trolliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Lines lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Förbindelseliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Kvarten 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Kvarten 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Hundfjällstorget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband Trollbäckstorget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Lätta Nedfarten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Barnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Skidskolebacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Trollskogen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Myrstigen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Vita Ringen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Familjebacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ljungbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ravinbacke 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ravinbacke 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Granbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Källbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Sixtenbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långbacken 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långbacken 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långbacken 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långbacken 4 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fjällfen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Näsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Väggen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Worldcupbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Branten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Göstabacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Genvägen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Trollsvansen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Lavenvägen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fun Ride · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Sälen
Sälen · Tandådalen4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 26
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng på myren nedanför Väggen | 0 |
| Tandådalen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Stora Backen) | 0 |
| Tandådalen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Tandådalen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Sälen · Hundfjället4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 21
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng på myren nedanför Väggen | 0 |
| Hundfjället · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Familjebacken) | 0 |
| Hundfjället · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Hundfjället · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Sälen
Sälen · Tandådalen3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 26
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng på myren nedanför Väggen | 0 |
| Tandådalen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Stora Backen) | 0 |
| Tandådalen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Tandådalen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Sälen · Hundfjället3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 21
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng på myren nedanför Väggen | 0 |
| Hundfjället · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Familjebacken) | 0 |
| Hundfjället · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Hundfjället · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Opgeslagen SkiStar-berichten voor geselecteerde gebieden. Meettijden zijn onbevestigd.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Tandådalen/Hundfjället (Sälen) verwacht?
Voor Tandådalen/Hundfjället (Sälen) geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 12:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 650 m, 0 mm op 750 m en 0 mm op 850 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Tandådalen/Hundfjället (Sälen)?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Marsh below Väggen · Tandådalen / Hundfjället shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 14:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Tandådalen/Hundfjället (Sälen)?
Liften: 0 van 26 open (Sälen · Tandådalen; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 14:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Afgeronde hogere hellingen lopen over in beboste dalen en brede open stroken, met dalstations eronder. De illustratie combineert deze kenmerken in een schematisch landschap. Gebruik de officiële kaarten voor genoemde pistes en verbindingen.
Voor je skidag
Kun je tussen Tandådalen en Hundfjället skiën?
SkiStar verbindt beide gebieden met verbindingsliften. De skibus is een andere mogelijkheid. Controleer de gebiedsberichten van de exploitant voor jouw dag, inclusief de verbindingen voor je terugweg.[3][2][4]
Hoe verschillen de twee skigebieden?
Östra Tandådalen heeft brede blauwe en rode pistes en een snowpark; rond Tandådalstorget zijn steilere mogelijkheden. Hundfjället combineert het beginnersgebied Trollbäckstorget en Trollskogen met uitdagendere afdalingen, waaronder Väggen.[1][2]
Tonen de liftaantallen wat nu draait?
De opgeslagen sectorberichten van SkiStar beschrijven liften die voor het seizoen open zijn. Hun waarnemingstijdstip is onbevestigd, dus deze aantallen bevestigen geen actuele werking. In het officiële Sälen-bericht kun je Tandådalen of Hundfjället kiezen.[5][4]
Wat meet het sneeuwbericht?
SkiStar onderscheidt sneeuwhoogte in terrein en op pistes en sneeuwvaltotalen. Lees bij elke waarde de locatie en meetomschrijving. Een pistehoogte beschrijft geen natuurlijke sneeuw rond elke hut; onbevestigde waarnemingstijden blijven zichtbaar.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd