Sälen · Dalarna · Zweden

Weer en sneeuwverwachting Lindvallen/Högfjället (Sälen)

Voor Lindvallen/Högfjället (Sälen) geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 05:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 750 m, 0 mm op 850 m en 0 mm op 950 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Lindvallen/Högfjället (Sälen): Liften: 0 van 44 open (Sälen · Lindvallen; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:37 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Plan tussen de beboste hellingen van Lindvallen en de open hoogvlakte van Högfjället, met weer per hoogte en berichten voor elk gebied.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
0 van 44 openSälen · Lindvallen
  • Sälen · Högfjället 0 van 14 open
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor · bericht van het skigebied
Seizoen
Opent 4 dec · over 30 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina omvat het verbonden paar Lindvallen/Högfjället. Tandådalen/Hundfjället is een afzonderlijk paar binnen SkiStar Sälen. De berichten en totalen voor de hele bestemming beschrijven dit gebied niet.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Lindvallen/Högfjället (Sälen)

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Lindvallen/Högfjället (Sälen)

Officiële pistekaart
Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 5 °C · 850 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 05:29

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De verwachtingen op 750, 850 en 950 m gebruiken één representatief verwachtingspunt op 61,1481° N, 13,1462° O. Dit zijn modelwaarden op aangevraagde hoogtes, geen drie weerstations, tophoogtes of verwachting voor elke piste in beide gebieden.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 05:29 · Europe/Stockholm · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur1,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°8°4 nov, 096 nov, 08
Uurlijkse verwachtingswaarden
Lindvallen/Högfjället (Sälen) · 850 m · Europe/Stockholm
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 09:001,8084,32,6
4 nov 2026, 10:003,30812,2
4 nov 2026, 11:004,60771,7
4 nov 2026, 12:005,3075,52,2
4 nov 2026, 13:005,4076,12,6
4 nov 2026, 14:005,2078,22,6
4 nov 2026, 15:004,4078,83,1
4 nov 2026, 16:003,20843,4
4 nov 2026, 17:002,5088,73,5
4 nov 2026, 18:002,5090,54
4 nov 2026, 19:002,5091,94,6
4 nov 2026, 20:002,40924,6
4 nov 2026, 21:002,2091,34,6
4 nov 2026, 22:002,1091,74,6
4 nov 2026, 23:002,2089,94,9
5 nov 2026, 00:002,7087,25,4
5 nov 2026, 01:002,9086,65,9
5 nov 2026, 02:002,90885,7
5 nov 2026, 03:002,5089,45,8
5 nov 2026, 04:002,3089,55,4
5 nov 2026, 05:002,4089,26,4
5 nov 2026, 06:002,4090,16,3
5 nov 2026, 07:002,3087,55,8
5 nov 2026, 08:001,9090,45,2
5 nov 2026, 09:002,3087,95
5 nov 2026, 10:003,1083,75,8
5 nov 2026, 11:003,6079,96
5 nov 2026, 12:003,9078,85,5
5 nov 2026, 13:004077,95,3
5 nov 2026, 14:003,7075,95,5
5 nov 2026, 15:003,1077,85,3
5 nov 2026, 16:002,1082,35,3
5 nov 2026, 17:001,6084,65,7
5 nov 2026, 18:001,3084,66,3
5 nov 2026, 19:000,9085,16
5 nov 2026, 20:000,6085,55,9
5 nov 2026, 21:000,5086,36
5 nov 2026, 22:000,2088,15,8
5 nov 2026, 23:000,1089,65,7
6 nov 2026, 00:000090,44,8
6 nov 2026, 01:000089,84,2
6 nov 2026, 02:00-0,1088,23,6
6 nov 2026, 03:00-0,3086,13
6 nov 2026, 04:00-0,6085,62,4
6 nov 2026, 05:00-1,2087,11,6
6 nov 2026, 06:00-1,7086,40,9
6 nov 2026, 07:00-1,8080,12,7
6 nov 2026, 08:00-1,5080,93,3
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
4/48 h
Langste aaneengesloten periode
4 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 46 h

4 nov 2026, 00:31 → 4 nov 2026, 05:29

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Stockholm

750 m1,8°C850 m1,8°C950 m0,8°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00

750 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

850 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

950 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

750 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
850 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
950 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

1,8°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

4 / 48 h

Langste koude periode: 4 h

Temperatuurverwachting per uur1,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°8°4 nov, 096 nov, 08
850 m · Europe/Stockholm
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20261,8° / 5,4°0 mm (15 h)
5 nov 20260,1° / 4°0 mm (24 h)
6 nov 2026-1,8° / 0°0 mm (9 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 05:29 · Opgehaald: 4 nov, 06:18 · Europe/Stockholm

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
750 m850 m950 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 07:0046 h · 850 m · Europe/Stockholm

Uren tussen updates van de aanbieder5 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,1 °CEerdere verwachting: 2,2 °C
Nieuwste verwachting: 2,2 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+1 hEerdere verwachting: 1 h
Nieuwste verwachting: 2 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting2,2 °C2,2 °C-0,1 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd1 h2 h+1 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

750 mRecente verwachting4 nov 2026, 05:29
850 mRecente verwachting4 nov 2026, 05:29
950 mRecente verwachting4 nov 2026, 05:29

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiStar · Sälen

Sälen · LindvallenBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 44

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng i Söderåsen0
Lindvallen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gustavbacken)0
Lindvallen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Lindvallen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.

Liftstatus
  • Söderåsen Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Experium Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Gustav Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Vråken 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Vråken 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Örnen 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Örnen 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Orren 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Orren 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Orren 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tjädern 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tjädern 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Falken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fasanen 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Fasanen 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Uven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Sydpolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Måsen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Sparven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Tranan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Svalan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ugglan 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ugglan 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Kråkan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Duvan 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Duvan 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Gladan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Höken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ripan 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Ripan 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Korpen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Nordpolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Lärkan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Trasten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Kajan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Haren · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Kaninen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Pingvinen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Söderåstorget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Valleberget 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Valleberget 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Valleberget 3 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Korpen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Sälfjällstorget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Frida · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Kajsa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Anna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Moa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hugo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Elin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Åke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lena · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ida · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Pelle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lina · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Vallebacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Snögubbedalen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lelle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Jenny · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Per · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Märta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Jullan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lasse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Nisse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Gustav · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Oskar · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tomas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Daniel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Eva · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Ville · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Olle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lotta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lisa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Karin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hasse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Uffe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Sigge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Jonas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Emma · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Adam · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Pernilla · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Stina · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Valletorget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snow Park Green · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snow Park Blue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Pepsi Fun Ride (Grön) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Sälen · HögfjälletBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 14

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng i Söderåsen0
Högfjället · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Mats)0
Högfjället · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Högfjället · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie.

Liftstatus
  • Renen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Vesslan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Vargen 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Vargen 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Älgen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Illern · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Mården · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Minken 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Minken 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Bävern · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Järven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Björnen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Räven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Högfjället · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Musse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Skutt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Bamse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Putte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Arne · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Åsa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Kent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Tina · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Mats · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiStar · Sälen

Sälen · Lindvallen4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 44

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng i Söderåsen0
Lindvallen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gustavbacken)0
Lindvallen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Lindvallen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Sälen · Högfjället4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 14

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng i Söderåsen0
Högfjället · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Mats)0
Högfjället · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Högfjället · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

SkiStar · Sälen

Sälen · Lindvallen3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 44

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng i Söderåsen0
Lindvallen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gustavbacken)0
Lindvallen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Lindvallen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Sälen · Högfjället3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 14

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng i Söderåsen0
Högfjället · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Mats)0
Högfjället · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Högfjället · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗
Sneeuwhoogtes in Åre en Sälen

Opgeslagen SkiStar-berichten voor geselecteerde gebieden. Meettijden zijn onbevestigd.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Lindvallen/Högfjället (Sälen) verwacht?

Voor Lindvallen/Högfjället (Sälen) geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 05:29, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 750 m, 0 mm op 850 m en 0 mm op 950 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Lindvallen/Högfjället (Sälen)?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Söderåsen · Lindvallen / Högfjället shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Lindvallen/Högfjället (Sälen)?

Liften: 0 van 44 open (Sälen · Lindvallen; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Sälen · Dalarna · Zweden

Leer de berg kennen

Lindvallen heeft meerdere dalstations en gevarieerde hellingen. Högfjället biedt een opener landschap boven de boomgrens, met vooral groene en blauwe pistes. Controleer de specifieke piste en het dagbericht voordat je kiest waar je gaat skiën.

Verbinding tussen gebieden
Verbindingslift tussen Högfjället en Lindvallen[2]
Beginnersgebied
Kindergebied bij Experiumtorget[1]
Pistekaarten
Afzonderlijke kaarten voor Lindvallen en Högfjället[3]
Bereik van berichten
Twee genoemde sectoren, niet heel Sälen[4]

Voor je skidag

Omvat deze verwachting voor Sälen ook Tandådalen en Hundfjället?

Nee. Deze pagina gebruikt Lindvallen/Högfjället. Kies het bericht en de kaart van Tandådalen/Hundfjället voor dat gebied; een gedeelde bestemmingsnaam maakt lokaal weer en openingstellingen niet uitwisselbaar.[3][4]

Hoe vergelijk ik de drie verwachtingshoogtes?

Bekijk hetzelfde uur op 750, 850 en 950 m voor temperatuur, wind en neerslag. Deze modelhoogtes helpen weerverschillen tonen; ze meten geen sneeuw op een piste.[7]

Betekenen de liftaantallen dat liften nu draaien?

De gekoppelde bron telt liften die voor het seizoen open zijn. Zonder bevestigd waarnemingstijdstip bevestigen opgeslagen aantallen geen huidige werking. Controleer het gebiedsbericht van SkiStar voor je naar een verbinding gaat.[5][6]

Waarom kunnen beide gebieden dezelfde terreinsneeuwhoogte tonen?

Beide gecontroleerde berichten noemen Söderåsen als meetlocatie voor terrein. De context van de pistehoogte verschilt: Gustavbacken in Lindvallen en Mats in Högfjället. Lees deze locaties afzonderlijk; herhaalde terreinwaarden zijn geen twee onafhankelijke metingen.[5][6]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Lindvallen · SkiënSkiStar
  2. Högfjället · SkiënSkiStar
  3. Sälen · PistekaartenSkiStar
  4. Sälen · Weer-, lift- en pisteberichtSkiStar
  5. Lindvallen · SectorberichtenSkiStar
  6. Högfjället · SectorberichtenSkiStar
  7. MET Norway Locationforecast · Documentatie weersverwachtingMET Norway