Tarentaise · Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Brides-les-Bains

Voor Brides-les-Bains geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 610 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Brides-les-Bains: Liften: 0 van 42 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 91 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Brides-les-Bains is een daldorp met een gondelverbinding via Olympe richting Méribel.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 42 openMéribel
  • Brides-les-Bains · Olympe 1 0 van 1 open
Pistes
0 van 91 openMéribel
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Olympe 1 vertrekt uit het dorp; de pistes op de officiële kaart liggen in Méribel. De 600 km betreft heel Les 3 Vallées, geen eigen pisteaanbod van Brides.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Brides-les-Bains

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

7 – 16 °C · 610 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De verwachting geldt voor het dalstation in het dorp op 610 m. Het is modelweer, geen stationsmeting of verwachting op een skilocatie in Méribel.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur9,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°18°4 nov, 096 nov, 08
Uurlijkse verwachtingswaarden
Brides-les-Bains · 610 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 09:009,50662,1
4 nov 2026, 10:0011,1056,52,7
4 nov 2026, 11:0012,4047,33
4 nov 2026, 12:0012,6045,43,2
4 nov 2026, 13:0013042,53,3
4 nov 2026, 14:0012,7041,83,1
4 nov 2026, 15:0012,4043,13
4 nov 2026, 16:0011,60472,8
4 nov 2026, 17:009,50572,4
4 nov 2026, 18:008,3060,12,1
4 nov 2026, 19:007,8062,82,3
4 nov 2026, 20:007,3064,92,5
4 nov 2026, 21:006,8067,42,4
4 nov 2026, 22:006,7068,22,4
4 nov 2026, 23:007,3067,12,3
5 nov 2026, 00:007,5066,72,2
5 nov 2026, 01:008066,12,2
5 nov 2026, 02:008,1066,82,1
5 nov 2026, 03:007,5068,72
5 nov 2026, 04:007,5069,32,2
5 nov 2026, 05:006,7071,52,2
5 nov 2026, 06:006,9070,92,3
5 nov 2026, 07:006,8070,52,3
5 nov 2026, 08:007,80692,4
5 nov 2026, 09:0010,5059,92,4
5 nov 2026, 10:0012,7052,52,6
5 nov 2026, 11:0014,3048,22,7
5 nov 2026, 12:0015,2046,82,7
5 nov 2026, 13:0015,80462,5
5 nov 2026, 14:0016046,12,4
5 nov 2026, 15:0015,3048,32,4
5 nov 2026, 16:0014,1054,82,2
5 nov 2026, 17:0012,2063,71,8
5 nov 2026, 18:0011,40,168,41,8
5 nov 2026, 19:0010,70,874,41,8
5 nov 2026, 20:0010,20,581,21,3
5 nov 2026, 21:009,80,480,91,4
5 nov 2026, 22:009,41,282,11,2
5 nov 2026, 23:0090,382,51,3
6 nov 2026, 00:008,91,383,11,1
6 nov 2026, 01:008,20,584,31,1
6 nov 2026, 02:008,60,483,31,4
6 nov 2026, 03:008,60,283,11,1
6 nov 2026, 04:008,30,585,11
6 nov 2026, 05:008,41,5871,2
6 nov 2026, 06:008,10,589,31,2
6 nov 2026, 07:007,90,289,71,1
6 nov 2026, 08:007,9088,21,1
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 52 h

3 nov 2026, 20:17 → 4 nov 2026, 02:17

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

610 m9,5°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00

610 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

610 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 4,3°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 4,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 4,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 4,9°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 4,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 4°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

9,5°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur9,5 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°18°4 nov, 096 nov, 08
610 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20266,7° / 13°0 mm (15 h)
5 nov 20266,7° / 16°3,3 mm (24 h)
6 nov 20267,9° / 8,9°5,1 mm (9 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 04:17 · Europe/Paris

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
610 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 610 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0,2 °CEerdere verwachting: 9,9 °C
Nieuwste verwachting: 10,1 °C
Totale neerslagVerwachting
+3,9 mmEerdere verwachting: 4,5 mm
Nieuwste verwachting: 8,4 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting9,9 °C10,1 °C+0,2 °C
Totale neerslagVerwachting4,5 mm8,4 mm+3,9 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

610 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Les 3 Vallées

Brides-les-Bains · Olympe 1Berichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 1Buiten bedrijfsperiode: 1

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen het benoemde vertrek Olympe 1 vanuit het dorp wordt getoond. Andere Olympe-secties en pistes zijn niet inbegrepen. Buiten het seizoen is geen geverifieerde actuele sluiting, en de bron levert geen waarnemingstijd per item.

Liftstatus
  • Olympe 1 · Onbekend · Broninformatie: Door de bron vermelde lift vanuit het dorp; de actuele openbare toegang en de waarnemingstijd van het item zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
MéribelBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 42

Pistestatus · 0 / 91

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Les 3 Vallées stations

Station Méribel · skiing context above Brides-les-BainsGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
17 apr 2026, 13:40
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Meribel Mottaret (1.700 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.56
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Les 3 Vallées

Brides-les-Bains · Olympe 14 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 1Buiten bedrijfsperiode: 1

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Méribel4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 42

Pistestatus · 0 / 91

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les 3 Vallées

Brides-les-Bains · Olympe 13 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 1Buiten bedrijfsperiode: 1

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Méribel3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 0 / 42

Pistestatus · 0 / 91

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Les 3 Vallées stations

Station Méribel · skiing context above Brides-les-Bains4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
17 apr 2026, 13:40
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Meribel Mottaret (1.700 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.56
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Brides-les-Bains verwacht?

Voor Brides-les-Bains geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 610 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Brides-les-Bains?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Brides-les-Bains. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Brides-les-Bains?

Liften: 0 van 42 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 91 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Tarentaise · Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

Deze originele schets toont een daldorp en gondel richting skigebied. Het is geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.

Toegang vanuit het dorp
Gondel Olympe 1[1][4]
Pistes
Méribel[2]
Hele netwerk
600 km · Les 3 Vallées[3]

Voor je skidag

Hoe bereik ik Méribel vanuit Brides-les-Bains?

De Olympe-gondel verbindt het dorp met het skigebied bij Méribel. Controleer vóór vertrek de werking van elk benodigd deel; de kaart bevestigt geen opening.[1][4]

Liggen de genoemde pistes in Brides-les-Bains?

De officiële kaart toont pistes in Méribel. Het rapport voor Brides bevat voorzieningen in Méribel; het totaal is geen afzonderlijke dorpsinventaris.[2][4]

Meet het weerbericht sneeuw in het dorp?

Het onderzochte rapport noemt Méribel Centre en Mont Vallon, niet Brides. Het vermeldde geen gemeten sneeuwdiepte; sneeuwval is geen sneeuwdiepte.[5]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Olympe · Toegangsvoorwaarden voor skiënMairie de Brides-les-Bains
  2. Brides-les-Bains · Méribel · PistekaartMéribel Tourisme
  3. Les 3 Vallées · Feiten en gebiedsinformatieBrides-les-Bains Tourisme
  4. Brides-les-Bains · Olympe · Lift- en pistestatusLes 3 Vallées
  5. Méribel · Weer-, lift- en pisteberichtLes 3 Vallées
  6. Olympe · Locatie en hoogteStudio Arch