Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Méribel
Voor Méribel geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.450 m, 0,2 mm op 1.700 m en 0,7 mm op 2.952 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 14:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Méribel: Liften: 0 van 42 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 13:37 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 91 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 13:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Méribel Centre, Méribel Village en Méribel-Mottaret zijn verschillende plaatsen in de Méribelvallei binnen Les 3 Vallées.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 42 openMéribel
- Pistes
- 0 van 91 openMéribel
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 5 dec · over 31 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze bestemming omvat Mottaret. Brides-les-Bains is een aparte toegang; het bericht overlapt dat van Méribel en de aantallen mogen niet worden opgeteld.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
2 – 10 °C · 1.700 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 10:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De hoogtes op de kaart duiden plaatsen aan, geen weersensoren. Verwachtingspunten en hun hoogtes moeten afzonderlijk worden geïnterpreteerd.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,8 | 0 | 53 | 9,3 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 4,4 | 0 | 54 | 8 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,3 | 0 | 54 | 6,3 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 2,8 | 0 | 62 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 2 | 0 | 66 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 1,9 | 0 | 67 | 3 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 2 | 0 | 66 | 4,4 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 2 | 0 | 67 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,2 | 0 | 64 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 3 | 0 | 63 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 3,5 | 0 | 62 | 5,6 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2,6 | 0,1 | 73 | 8,7 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2,4 | 0,2 | 73 | 6,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 2,6 | 0 | 73 | 7,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,4 | 0,1 | 73 | 7,1 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,6 | 0 | 70 | 7,6 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,8 | 0 | 66 | 6,6 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,7 | 0 | 66 | 5,8 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 3 | 0 | 65 | 5,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 4,9 | 0 | 58 | 4,9 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 7,3 | 0 | 51 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 8,4 | 0 | 49 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 8,9 | 0 | 49 | 5,2 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 9,3 | 0 | 49 | 5,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 9,7 | 0 | 48 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 5,5 | 0 | 70 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 4,6 | 0 | 72 | 1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,5 | 0 | 64 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 4 | 0 | 65 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 3,1 | 0 | 69 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,6 | 0 | 70 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 3,3 | 0 | 77 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3,6 | 0 | 79 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,3 | 0,3 | 89 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3,1 | 0,4 | 88 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,8 | 0,1 | 86 | 1 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,8 | 0,5 | 87 | 1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,8 | 0,1 | 85 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,5 | 0 | 86 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,5 | 0,1 | 86 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,4 | 0,2 | 87 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,3 | 0,2 | 87 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 2,2 | 0,7 | 90 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2,4 | 1,1 | 92 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 2,7 | 1,4 | 91 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 3,4 | 0,4 | 90 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 4,2 | 0,1 | 91 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 3,4 | 0,5 | 100 | 1,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,2 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-4,3°C
Wind: 13,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:004,8°C
Wind: 9,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:006,4°C
Wind: 9,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 14:00 → 5 nov, 14:00
1.450 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.700 m
0,2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.952 m
0,7 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 1,9° / 4,8° | 0 mm (10 h) |
| 5 nov 2026 | 2,4° / 9,7° | 0,7 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 2,2° / 4,2° | 5,8 mm (14 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 10:00 · Opgehaald: 4 nov, 12:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 12:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Les 3 Vallées
MéribelBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 42
Pistestatus · 0 / 91
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗MéribelBericht niet beschikbaar
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Les 3 Vallées stations
Station Meribel MottaretGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 17 apr 2026, 13:40
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Meribel Mottaret (1.700 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 56 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Les 3 Vallées
Méribel4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 42
Pistestatus · 0 / 91
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Méribel4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les 3 Vallées
Méribel3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 42
Pistestatus · 0 / 91
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Méribel3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Les 3 Vallées stations
Station Meribel Mottaret4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 17 apr 2026, 13:40
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Meribel Mottaret (1.700 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 56 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Méribel verwacht?
Voor Méribel geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.450 m, 0,2 mm op 1.700 m en 0,7 mm op 2.952 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 14:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Méribel?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Méribel. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Méribel?
Liften: 0 van 42 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 13:37 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 91 open (Méribel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 13:37 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Een originele schematische illustratie toont een bebost dal en hoogalpien terrein. Het is geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Hoort Mottaret bij deze bestemming?
Ja. Méribel-Mottaret is een afzonderlijke plaats in de Méribelvallei en hoort bij deze bestemming.[1]
Hoe hangt Brides-les-Bains samen met Méribel?
Brides is een aparte toegang via de Olympe-gondel. Het bericht bevat liften en verbindingen van Méribel; tel de twee berichten niet op.[3][2]
Is gemelde sneeuwval een gemeten sneeuwdiepte?
Nee. Het onderzochte weerbericht noemde geen actuele gemeten sneeuwdiepte of periode voor de hoeveelheid sneeuwval.[4]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Méribel · PistekaartLes 3 Vallées
- Méribel · Lift- en pistestatusLes 3 Vallées
- Brides-les-Bains · Méribel · Toegangsvoorwaarden voor skiënLes 3 Vallées
- Méribel · Weer-, lift- en pisteberichtLes 3 Vallées
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo