Savoie · Franse Alpen · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Courchevel
Voor Courchevel geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.300 m, 0 mm op 1.850 m en 0 mm op 2.700 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Courchevel: Liften: Als gesloten gemeld (Courchevel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 21:07 · brontijd onbevestigd). Pistes: Als gesloten gemeld (Courchevel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 21:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Courchevel verbindt dorpen op verschillende hoogtes met het grotere skigebied Les 3 Vallées. Vergelijk de hoogtes en bekijk het lokale bericht voor vertrek.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Als gesloten gemeldCourchevel
- Pistes
- Als gesloten gemeldCourchevel
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 4 dec · over 30 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 4 nov 2026
Gebiedsdekking: Courchevel Tourism noemt lokaal meer dan 150 km; 600 km geldt voor heel Les 3 Vallées. De precieze dekking van het Courchevelbericht, inclusief La Tania en verbindingen, is niet vastgesteld.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
0 – 8 °C · 1.850 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 1.300, 1.850 en 2.700 m zijn hoogtegecorrigeerde waarden op één representatief punt bij Croisette, geen afzonderlijke verwachtingen of waarnemingen in Le Praz, Croisette en Saulire.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 16:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,5 | 0 | 55 | 5,8 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,7 | 0 | 56 | 4 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2,8 | 0 | 59 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2,8 | 0 | 62 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2,4 | 0 | 60 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 3,2 | 0 | 61 | 6,5 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 3,3 | 0 | 58 | 7,2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 3,3 | 0 | 57 | 7,4 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 3,2 | 0 | 58 | 4,3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,9 | 0 | 57 | 4,7 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 3,2 | 0 | 57 | 5,2 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 5 | 0 | 52 | 3 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 6 | 0 | 51 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 7,2 | 0 | 48 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 8,1 | 0 | 46 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 8,4 | 0 | 47 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,3 | 0 | 47 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,8 | 0 | 48 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,6 | 0 | 58 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 6,2 | 0 | 52 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 5,1 | 0 | 60 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 5,3 | 0 | 61 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 5,3 | 0 | 61 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 5,2 | 0 | 62 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 5 | 0 | 63 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 4,7 | 0 | 64 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 4,3 | 0 | 69 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 4,4 | 0 | 69 | 2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 4,4 | 0,1 | 72 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 4,2 | 0 | 76 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 3,9 | 0 | 78 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 3,6 | 0 | 74 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 3,1 | 0 | 77 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,5 | 0 | 82 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 1,1 | 0,3 | 95 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 0,7 | 1,6 | 97 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 1,4 | 0,5 | 99 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 1,8 | 0 | 100 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 1,7 | 0,6 | 100 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 1,5 | 0,5 | 99 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 0,9 | 1,5 | 99 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 0,3 | 1,8 | 100 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 0,5 | 1,5 | 97 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 0,9 | 0,3 | 94 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 1 | 0 | 93 | 1 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 1 | 0 | 91 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 0,5 | 0,2 | 95 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 0,3 | 1 | 97 | 0 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 65 h
4 nov 2026, 13:00 → 4 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,2°C
Wind: 5,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 16:002,5°C
Wind: 5,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 16:004,6°C
Wind: 2,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 22:00 → 5 nov, 22:00
1.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.850 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.700 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
10 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2,5°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2,5° / 2,7° | 0 mm (2 h) |
| 5 nov 2026 | 2,4° / 8,4° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,3° / 4,4° | 9,9 mm (22 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 16:00 · Opgehaald: 4 nov, 20:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 22:00 — 7 nov 2026, 15:0065 h · 1.850 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder3 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 2,7 °C
Nieuwste verwachting: 2,7 °C - Totale neerslagVerwachting
- -5,3 mmEerdere verwachting: 19,1 mm
Nieuwste verwachting: 13,8 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +1,1 mmEerdere verwachting: 4,4 mm
Nieuwste verwachting: 5,5 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -2 hEerdere verwachting: 2 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,7 °C | 2,7 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 19,1 mm | 13,8 mm | -5,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 4,4 mm | 5,5 mm | +1,1 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 2 h | 0 h | -2 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 15:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 20:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Les 3 Vallées
CourchevelBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld
Pistestatus · Als gesloten gemeld
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗CourchevelBericht niet beschikbaar
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Les 3 Vallées stations
Station CourchevelGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 19 apr 2026, 09:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Courchevel (1.780 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 85 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Les 3 Vallées
Courchevel4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld
Pistestatus · Als gesloten gemeld
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Courchevel4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les 3 Vallées
Courchevel3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld
Pistestatus · Als gesloten gemeld
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Courchevel3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Les 3 Vallées stations
Station Courchevel4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 19 apr 2026, 09:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Courchevel (1.780 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 85 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Courchevel verwacht?
Voor Courchevel geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.300 m, 0 mm op 1.850 m en 0 mm op 2.700 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Courchevel?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Courchevel. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Courchevel?
Liften: Als gesloten gemeld (Courchevel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 21:07 · brontijd onbevestigd). Pistes: Als gesloten gemeld (Courchevel; Les 3 Vallées; Opgehaald 4 nov, 21:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Een bebost dorp en open berghellingen vormen een eigen schematisch landschap, geen pistekaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Heeft Courchevel 150 of 600 km pistes?
Meer dan 150 km geldt voor lokaal Courchevel; 600 km voor het grotere Les 3 Vallées. Controleer je skipas en de officiële kaart voordat je van dal wisselt.[1][2]
Valt La Tania onder het Courchevelbericht?
De precieze dekking, inclusief La Tania en verbindingen tussen dalen, is niet vastgesteld. Bekijk afzonderlijke openingen in het officiële bericht.[6]
Is sneeuwval hetzelfde als sneeuwhoogte?
Nee. Verse sneeuw en sneeuw op de grond zijn verschillende metingen. Een berichtdatum zegt op zichzelf niet waar of wanneer de sneeuwhoogte is gemeten.[7]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Courchevel · SkigebiedCourchevel Toerisme
- Les 3 Vallées · Feiten en gebiedsinformatieLes 3 Vallées
- Croisette · Locatie en hoogteCourchevel Toerisme
- Le Praz · Locatie en hoogteCourchevel Toerisme
- Saulire · Locatie en hoogteCourchevel Toerisme
- Courchevel · Lift- en pistestatusLes 3 Vallées
- Courchevel · Weer-, lift- en pisteberichtLes 3 Vallées
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo