Savoie · Franse Alpen · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Les Menuires
Voor Les Menuires geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.800 m, 0,1 mm op 2.300 m en 0,1 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Les Menuires: Liften: 0 van 10 open (Les Menuires · Trois Marches; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 25 open (Les Menuires · Trois Marches; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Les Menuires ligt in Les Belleville, met dorpswijken op ongeveer 1.850–2.000 m en een skigebied verbonden met Les 3 Vallées.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 10 openLes Menuires · Trois Marches
- Les Menuires · Mont de la Chambre 0 van 8 open
- Les Menuires · Masse 0 van 5 open
- Pistes
- 0 van 25 openLes Menuires · Trois Marches
- Les Menuires · Mont de la Chambre 0 van 22 open
- Les Menuires · Masse 0 van 15 open
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Les Menuires en Saint-Martin-de-Belleville zijn afzonderlijke bestemmingen. Het bericht van de exploitant groepeert hun activiteiten; de gezamenlijke totalen zijn geen gecontroleerde aantallen voor alleen Les Menuires.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Les Menuires
-4 – 3 °C · 2.300 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 1.800, 2.300 en 2.800 m zijn voor hoogte aangepaste modelwaarden bij het meetpunt Les Menuires van Météo-France, geen drie weerstations of sneeuwmetingen. La Croisette ligt op ongeveer 1.850 m.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | -1,8 | 0 | 75,7 | 2,4 |
| 4 nov 2026, 10:00 | -0,8 | 0 | 70,6 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 0,3 | 0 | 62,6 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 1 | 0 | 56,9 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 2 | 0 | 50,9 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 1,3 | 0 | 53,1 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 0,9 | 0 | 56,8 | 3 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 0,1 | 0 | 60,8 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -1,7 | 0 | 71,8 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -2,5 | 0 | 77 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -2,6 | 0 | 77,9 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -2,8 | 0 | 79,5 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -3,5 | 0 | 82,2 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -3,6 | 0 | 82,9 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -3,3 | 0 | 83 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -2,7 | 0,1 | 81,8 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -2,8 | 0 | 82,7 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -2,6 | 0 | 82,5 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -2,3 | 0 | 81,4 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -2,6 | 0 | 81,2 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -3,2 | 0 | 81,9 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3,3 | 0 | 82,7 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3,3 | 0 | 83,9 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,5 | 0 | 82,9 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -0,9 | 0 | 73,6 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 0,7 | 0 | 67,1 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 1,7 | 0 | 64,2 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 2,8 | 0 | 60,9 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 3,2 | 0 | 59,1 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 2,9 | 0 | 60,8 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,4 | 0 | 63,7 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 1,3 | 0,1 | 69,3 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 0,6 | 0,2 | 76 | 2 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0 | 0,6 | 82,3 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -0,9 | 1 | 89,8 | 2 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1,2 | 1,4 | 92,6 | 2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,6 | 0,4 | 92,2 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1,8 | 1,1 | 91 | 2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -2,1 | 0,5 | 92,4 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -2,2 | 0,6 | 93,2 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -2,7 | 0,7 | 92,9 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -2,1 | 0,3 | 91 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -2,3 | 0,3 | 90,9 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -2,2 | 0,8 | 91,1 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2,3 | 1,3 | 92,6 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,4 | 0,3 | 93,1 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,1 | 0 | 90 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -3,1 | 0 | 88,9 | 1,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,1 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 36/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 20 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 52 h
4 nov 2026, 00:18 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-4,8°C
Wind: 2,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17-1,8°C
Wind: 2,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:170,7°C
Wind: 2,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.800 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.300 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.800 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
6 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-1,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
36 / 48 hLangste koude periode: 20 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -3,6° / 2° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -3,3° / 3,2° | 5,4 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -3,1° / -2,1° | 4,3 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:18 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 2.300 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,2 °CEerdere verwachting: -0,9 °C
Nieuwste verwachting: -1,1 °C - Totale neerslagVerwachting
- +4,6 mmEerdere verwachting: 5,1 mm
Nieuwste verwachting: 9,7 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +4,6 mmEerdere verwachting: 5,1 mm
Nieuwste verwachting: 9,7 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -3 hEerdere verwachting: 41 h
Nieuwste verwachting: 38 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -0,9 °C | -1,1 °C | -0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 5,1 mm | 9,7 mm | +4,6 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 5,1 mm | 9,7 mm | +4,6 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 41 h | 38 h | -3 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:18
Opgehaald: 4 nov 2026, 01:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 06:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires en Saint-Martin
Les Menuires · Trois MarchesBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 08:25
Open volgens bronlijst: 0 / 10Buiten bedrijfsperiode: 10
Pistestatus · 0 / 25
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde lift- en alpine pistetypes in de genoemde sector worden geteld.
Liftstatus
- PREYERAND · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- ROC 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- ROC 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- BECCA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- BETTEX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- MENUIRES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- JARDIN ENFANTS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- STADE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- PELVOUX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- PREYERAND · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
Pistestatus
- Bd Masse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Montagnette · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Pelvoux · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Violette Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Violette Haut · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- 3 Marches · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bd Becca · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bd Girauds · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- BD Guri · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- BD Sunny · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bettex Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bettex Haut · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Côte Brulée · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Gros Tougne Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Lac Combes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Menuires · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Petits Creux · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Preyerand Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Preyerand Haut · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Allamands · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Allée · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Becca · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Grandes Combes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Stade de slalom · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Stade des Combes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
Les Menuires · Mont de la ChambreBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 08:25
Open volgens bronlijst: 0 / 8Buiten bedrijfsperiode: 8
Pistestatus · 0 / 22
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde lift- en alpine pistetypes in de genoemde sector worden geteld.
Liftstatus
- BRUYERES 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- BRUYERES 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- MONT DE LA CHAMBRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- DORON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- SUNNY EXPRESS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- BRUYERES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- PLANS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- REBERTY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
Pistestatus
- Fontanettes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bd Echauds · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bd France · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Boyes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bruyères · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Cumin Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Gaston · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Mont de la Chambre · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Paturages Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Paturages Haut · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Plans · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- 4 Vents · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- accès Chasse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Aiglon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Alpage Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Alpage Haut · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bd Lance · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- David Douillet Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- David Douillet Haut · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Léo Lacroix Bas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Léo Lacroix Haut · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Les Pylônes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
Les Menuires · MasseBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 08:25
Open volgens bronlijst: 0 / 5Buiten bedrijfsperiode: 5
Pistestatus · 0 / 15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde lift- en alpine pistetypes in de genoemde sector worden geteld.
Liftstatus
- POINTE DE LA MASSE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- REBERTY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- TORTOLLET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- MASSE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- CROISETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
Pistestatus
- Bd Doron · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bd Tête · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Bouquetin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Chemin Vallons · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Enverses · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Vallons · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Crêtes · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Fred Covili · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Longet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Mur Rouge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Rochers. · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Dame Blanche · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Lac Noir · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Masse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
- Rocher Noir · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermeld item. De tijd van het bulletin verifieert niet de waarnemingstijd van afzonderlijke items.
Météo-France · Les 3 Vallées stations
Station Les MenuiresGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 17 apr 2026, 10:40
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Menuires (1.800 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 14 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires en Saint-Martin
Les Menuires · Trois Marches4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 08:25
Open volgens bronlijst: 0 / 10Buiten bedrijfsperiode: 10
Pistestatus · 0 / 25
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Menuires · Mont de la Chambre4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 08:25
Open volgens bronlijst: 0 / 8Buiten bedrijfsperiode: 8
Pistestatus · 0 / 22
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Menuires · Masse4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04/11/2026 08:25
Open volgens bronlijst: 0 / 5Buiten bedrijfsperiode: 5
Pistestatus · 0 / 15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires en Saint-Martin
Les Menuires · Trois Marches3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 03/11/2026 23:58
Open volgens bronlijst: 0 / 10Buiten bedrijfsperiode: 10
Pistestatus · 0 / 25
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Menuires · Mont de la Chambre3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 03/11/2026 23:58
Open volgens bronlijst: 0 / 8Buiten bedrijfsperiode: 8
Pistestatus · 0 / 22
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Menuires · Masse3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 03/11/2026 23:58
Open volgens bronlijst: 0 / 5Buiten bedrijfsperiode: 5
Pistestatus · 0 / 15
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Les 3 Vallées stations
Station Les Menuires4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 17 apr 2026, 10:40
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Menuires (1.800 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 14 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Les Menuires verwacht?
Voor Les Menuires geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,1 mm op 1.800 m, 0,1 mm op 2.300 m en 0,1 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Les Menuires?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Les Menuires. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Les Menuires?
Liften: 0 van 10 open (Les Menuires · Trois Marches; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 25 open (Les Menuires · Trois Marches; SEVABEL / Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 08:25 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Deze originele schematische illustratie toont een terrasvormig bergdorp en open hellingen. Het is geen kaart, benoemd bergprofiel of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Hoort Saint-Martin bij Les Menuires?
Saint-Martin-de-Belleville is een afzonderlijk dorp. Het bericht groepeert beide gebieden; de gezamenlijke totalen zijn geen aantallen voor alleen Les Menuires.[4]
Waar controleer ik liften en pistes?
Bekijk het officiële bericht, de reikwijdte en de actualiseringstijd. Een bestemmingsnaam bewijst niet dat alle aantallen alleen Les Menuires betreffen.[3][4]
Is sneeuwval hetzelfde als sneeuwdiepte?
Nee. Het bericht onderscheidt sneeuwdiepte van de hoeveelheid en datum van de laatste sneeuwval. De pagina-update geeft niet de meettijd van elke waarde; de rij Saint-Martin is geen meting in Les Menuires.[4]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd