Savoie · Franske Alpene · Frankrike
Saint-Martin-de-Belleville: værmelding og snøvarsel
For Saint-Martin-de-Belleville viser MET Norways varsel utstedt 4. nov., 06:20 modellert snøfall på 0 mm på 1 450 m, 0 mm på 1 950 m og 0 mm på 2 437 m de neste 24 timene fra 4. nov., 09:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Paris). Varselkilde
Meldte forhold for Saint-Martin-de-Belleville: Heiser: 0 av 7 åpne (Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin; SEVABEL / Lumiplan; Hentet 4. nov., 08:43 · kildetid ubekreftet). Løyper: 0 av 16 åpne (Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin; SEVABEL / Lumiplan; Hentet 4. nov., 08:43 · kildetid ubekreftet). Snødybde: 15 cm (ved Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m); skistedets rapport; SEVABEL / Lumiplan; Hentet 4. nov., 08:43 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon
Saint-Martin-de-Belleville er en landsby i Les Belleville, knyttet til Les 3 Vallées via Col de Tougnète.
Siste rapporter i korte trekk
Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.
- Heiser
- 0 av 7 åpneSaint-Martin-de-Belleville · Saint Martin
- Løyper
- 0 av 16 åpneSaint-Martin-de-Belleville · Saint Martin
- Snødybde
- 15 cmved Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m) · skistedets rapport
- Sesong
- Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Områdets dekning: Saint-Martin og Les Menuires er ulike destinasjoner. Rapporten navngir en Saint Martin-sektor, mens noen fellestall dekker begge områdene; lokale antall må verifiseres.
Ditt vinterbilde
Gjeldende oversikt
Snøen under skiene dine.
Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.
−2 – 7 °C · 1 950 m · 4. nov. – 6. nov.
MET Norway · Utstedt 4. nov., 06:20
Kilder og metode
Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.
Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.
Varslene på 1 450, 1 950 og 2 437 m er modellestimater ved ett startpunkt for vinterruter i landsbyen (45,375724° N, 6,504389° Ø), ikke snøobservasjoner eller separate stasjoner.
Fjellet, time for time
Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.
Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48
Utstedt: 4. nov. 2026, 06:20 · Europe/Paris · MET Norway
Varselverdier time for time
| Lokal tid | Temperatur °C | Nedbør mm | Luftfuktighet % | Vind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4. nov. 2026, 09:00 | 0,4 | 0 | 76,3 | 2 |
| 4. nov. 2026, 10:00 | 2 | 0 | 64,5 | 2,3 |
| 4. nov. 2026, 11:00 | 3 | 0 | 57,7 | 2,6 |
| 4. nov. 2026, 12:00 | 3,8 | 0 | 52,4 | 2,7 |
| 4. nov. 2026, 13:00 | 4,7 | 0 | 47,3 | 2,8 |
| 4. nov. 2026, 14:00 | 4,4 | 0 | 46,3 | 2,8 |
| 4. nov. 2026, 15:00 | 3,9 | 0 | 48,8 | 2,7 |
| 4. nov. 2026, 16:00 | 2,9 | 0 | 53,7 | 2,6 |
| 4. nov. 2026, 17:00 | 0,9 | 0 | 63,8 | 2 |
| 4. nov. 2026, 18:00 | −0,3 | 0 | 70 | 1,8 |
| 4. nov. 2026, 19:00 | −0,8 | 0 | 73 | 2 |
| 4. nov. 2026, 20:00 | −1,1 | 0 | 75,2 | 2,2 |
| 4. nov. 2026, 21:00 | −2 | 0 | 78,1 | 2 |
| 4. nov. 2026, 22:00 | −2,1 | 0 | 78,6 | 2 |
| 4. nov. 2026, 23:00 | −1,7 | 0 | 78,4 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 00:00 | −1,1 | 0 | 77,5 | 2,5 |
| 5. nov. 2026, 01:00 | −0,9 | 0 | 77,8 | 2 |
| 5. nov. 2026, 02:00 | −0,8 | 0 | 77,8 | 1,9 |
| 5. nov. 2026, 03:00 | −0,9 | 0 | 78,7 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 04:00 | −1 | 0 | 78,8 | 2 |
| 5. nov. 2026, 05:00 | −1,8 | 0 | 80,3 | 1,9 |
| 5. nov. 2026, 06:00 | −1,8 | 0 | 80 | 2 |
| 5. nov. 2026, 07:00 | −1,8 | 0 | 80,6 | 2,1 |
| 5. nov. 2026, 08:00 | −0,7 | 0 | 77,9 | 2,6 |
| 5. nov. 2026, 09:00 | 1,3 | 0 | 68,9 | 2,6 |
| 5. nov. 2026, 10:00 | 3,4 | 0 | 62,4 | 2,6 |
| 5. nov. 2026, 11:00 | 5 | 0 | 56,9 | 2,6 |
| 5. nov. 2026, 12:00 | 6,1 | 0 | 53,4 | 2,4 |
| 5. nov. 2026, 13:00 | 6,8 | 0 | 51,6 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 14:00 | 6,6 | 0 | 52,4 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 15:00 | 5,9 | 0 | 54,6 | 2,3 |
| 5. nov. 2026, 16:00 | 4,7 | 0 | 60,4 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 17:00 | 3,3 | 0 | 70,5 | 2 |
| 5. nov. 2026, 18:00 | 2,6 | 0,6 | 76,2 | 1,9 |
| 5. nov. 2026, 19:00 | 1,8 | 0,7 | 86,6 | 2 |
| 5. nov. 2026, 20:00 | 1,4 | 1,1 | 89,9 | 1,3 |
| 5. nov. 2026, 21:00 | 0,8 | 0,6 | 90,2 | 1,2 |
| 5. nov. 2026, 22:00 | 0,5 | 0,8 | 89,6 | 1,2 |
| 5. nov. 2026, 23:00 | 0,1 | 0,5 | 91,4 | 1,1 |
| 6. nov. 2026, 00:00 | −0,1 | 0,3 | 92,8 | 1,1 |
| 6. nov. 2026, 01:00 | −0,6 | 0,5 | 94,1 | 1,2 |
| 6. nov. 2026, 02:00 | −0,2 | 0,2 | 93,5 | 1,2 |
| 6. nov. 2026, 03:00 | −0,4 | 0,3 | 94 | 1 |
| 6. nov. 2026, 04:00 | −0,4 | 0,6 | 93,6 | 0,9 |
| 6. nov. 2026, 05:00 | −0,4 | 0,8 | 95,1 | 1,1 |
| 6. nov. 2026, 06:00 | −0,5 | 0,4 | 95,3 | 1 |
| 6. nov. 2026, 07:00 | −0,5 | 0 | 94,6 | 1 |
| 6. nov. 2026, 08:00 | −1 | 0 | 93,3 | 1 |
- Modellert snøfall · neste 24 timer
- 0 mm vannekvivalent
- Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
- 15/48 h
- Lengste sammenhengende periode
- 15 h
Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.
Vær for snøproduksjon
Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.
Stull (2011)Slik endret varselet seg
Temperaturendring i felles varseltimer: 0 °C · 58 h
4. nov. 2026, 02:17 → 4. nov. 2026, 06:20
Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann
Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.
Sesongutsikter
En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.
Kilde: MET Norway · CC BY 4.0
Fjelldata time for time
Ett fjell. Ulike forhold.
Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.
Europe/Paris
Beregning
Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.
−2,5°C
Vind: 2 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 06:200,4°C
Vind: 2 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 06:203,4°C
Vind: 2 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 06:20Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.
Varslet snøfall
Vanninnholdet i varslet snøfall.
4. nov., 09:00 → 5. nov., 09:00
1 450 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
1 950 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
2 437 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
Vær for snøproduksjon i natt
I natt · 18.00–08.00 lokal tid.
0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
14 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
14 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig
Beregning for snøproduksjon
Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.
Utsikter på kort sikt
Timevarsel fra MET Norway, justert for høyde.
Lufttemperatur
0,4°Mulighet for snøproduksjon
15 / 48 hLengste kuldeperiode: 15 h
| Reisedatoer | Lufttemperatur °C | Nedbør mm |
|---|---|---|
| 4. nov. 2026 | −2,1° / 4,7° | 0 mm (15 h) |
| 5. nov. 2026 | −1,8° / 6,8° | 4,3 mm (24 h) |
| 6. nov. 2026 | −1° / −0,1° | 3,1 mm (9 h) |
Leverandørens oppdatering: 4. nov., 06:20 · Hentet: 4. nov., 07:17 · Europe/Paris
MET Norway ↗Skjematisk høydeprofil
Slik beregner vi
Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.
Stull (2011) ↗Utforsk et snøbalansescenario
Scenario for snøbalanse
Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.
Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.
Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.
Varselarkiv
Hva har endret seg i varselet?
Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.
Middeltemperaturen er uendret med den viste presisjonen.
Felles varselperiode4. nov. 2026, 09:00 — 6. nov. 2026, 19:0058 h · 1 950 m · Europe/Paris
Timer mellom leverandørens oppdateringer4,1 h
- Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
- +0 °CTidligere varsel: 1,2 °C
Siste varsel: 1,2 °C - Samlet nedbørVærvarsel
- +0 mmTidligere varsel: 12,2 mm
Siste varsel: 12,2 mm - Fast nedbør · mm vannModellert
- Utilgjengelig
- Timer med egnet værModellert
- Utilgjengelig
| Detaljer | Tidligere varsel | Siste varsel | Endring |
|---|---|---|---|
| Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel | 1,2 °C | 1,2 °C | +0 °C |
| Samlet nedbørVærvarsel | 12,2 mm | 12,2 mm | +0 mm |
| Fast nedbør · mm vannModellert | — | — | Utilgjengelig |
| Timer med egnet værModellert | — | — | Utilgjengelig |
Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.
Utstedt: 4. nov. 2026, 02:17
Hentet: 4. nov. 2026, 02:18
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Utstedt: 4. nov. 2026, 06:20
Hentet: 4. nov. 2026, 07:17
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Slik fungerer sammenligningen+
Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.
Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.
Varselstatus
Snø og heiser
Skistedets offisielle informasjonRapporter fra skiområdene
Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.
SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires og Saint-Martin
Saint-Martin-de-Belleville · Saint MartinRapporttid ubekreftet
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 04/11/2026 08:43
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 7Utenfor driftsperioden: 7
Løypestatus · 0 / 16
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Kildeinformasjon: Kun lift- og alpine løypetyper oppført av kilden i den navngitte sektoren telles.
Heisstatus
- SAINT MARTIN 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- GRANGES · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- SAINT MARTIN EXPRESS · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- TEPPES · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- VILLAGE · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- BIOLLEY 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- BIOLLEY 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
Løypestatus
- Bd du Mollard · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Bd Loy · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Biolley · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Femaz · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Grand Lac · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Gros Tougne Haut · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Jerusalem · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Les Marières · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Pelozet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- St Martin · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Verdet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Cherferie · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Evons · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Planes · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Pramint · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
- Teppes · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Element oppført av kilden. Bulletinens tidspunkt verifiserer ikke observasjonstidspunktet for enkeltelementer.
Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m)Rapporttid ubekreftet
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 04/11/2026 08:43
| Målested | cm |
|---|---|
| Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m) · Rapportert snødybdeKilden oppgir en samlet oppdatering uten bekreftet tidssone. Måletidspunktet på dette stedet er ikke oppgitt. | 15 |
Météo-France · Stasjon Saint-Marcel daily
Saint-Marcel · Stasjon ST-MARTIN DE BELLEVILLEArkivert rapport
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 1. nov. 2026
| Målested | cm |
|---|---|
| Saint-Marcel (1 443 m) · Målt snødybde | 0 |
Daglig rapportarkiv
Daglig rapportarkiv
SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires og Saint-Martin
Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin4. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 04/11/2026 08:43
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 7Utenfor driftsperioden: 7
Løypestatus · 0 / 16
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m)4. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 04/11/2026 08:43
| Målested | cm |
|---|---|
| Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m) · Rapportert snødybdeKilden oppgir en samlet oppdatering uten bekreftet tidssone. Måletidspunktet på dette stedet er ikke oppgitt. | 15 |
SEVABEL / Lumiplan · Les Menuires og Saint-Martin
Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin3. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 03/11/2026 23:58
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 7Utenfor driftsperioden: 7
Løypestatus · 0 / 16
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m)3. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 03/11/2026 23:58
| Målested | cm |
|---|---|
| Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m) · Rapportert snødybdeKilden oppgir en samlet oppdatering uten bekreftet tidssone. Måletidspunktet på dette stedet er ikke oppgitt. | 15 |
Météo-France · Stasjon Saint-Marcel daily
Saint-Marcel · Stasjon ST-MARTIN DE BELLEVILLE4. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 1. nov. 2026
| Målested | cm |
|---|---|
| Saint-Marcel (1 443 m) · Målt snødybde | 0 |
Spørsmål om snø og heiser
Hvor mye snø kommer det i Saint-Martin-de-Belleville?
For Saint-Martin-de-Belleville viser MET Norways varsel utstedt 4. nov., 06:20 modellert snøfall på 0 mm på 1 450 m, 0 mm på 1 950 m og 0 mm på 2 437 m de neste 24 timene fra 4. nov., 09:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Paris). Varselkilde ↗
Hvor mye snø ligger det i Saint-Martin-de-Belleville?
Snødybde: 15 cm (ved Saint-Martin-de-Belleville (1 450 m); skistedets rapport; SEVABEL / Lumiplan; Hentet 4. nov., 08:43 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗
Hvilke heiser er åpne i Saint-Martin-de-Belleville?
Heiser: 0 av 7 åpne (Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin; SEVABEL / Lumiplan; Hentet 4. nov., 08:43 · kildetid ubekreftet). Løyper: 0 av 16 åpne (Saint-Martin-de-Belleville · Saint Martin; SEVABEL / Lumiplan; Hentet 4. nov., 08:43 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗
Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?
Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.
Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.
Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.
Bli kjent med fjellet
Den originale skjematiske illustrasjonen viser en fjellandsby og åpne skråninger. Den er ikke et kart eller en visning av aktuelle forhold.
Før skidagen
Er Saint-Martin det samme som Les Menuires?
Det er ulike landsbyer. Den felles rapporten navngir Saint Martin-sektoren, men fellestallene gjelder ikke bare den sektoren.[4][5]
Hvor sjekker jeg heiser og løyper?
Se den offisielle rapporten, den navngitte sektoren og oppdateringsopplysningene. Lokal oversikt og tider må fortsatt verifiseres.[4][5]
Er måletiden for snødybden kjent?
Rapporten skiller snødybde fra mengden og datoen for siste snøfall. Den lokale måletiden er ikke verifisert; snøfallsdatoen er ikke måletiden.[5]
Destinasjonens kilder
PisteWindow · Gjennomgått
- Saint-Martin-de-Belleville · Fakta og områdeinformasjonINSEE
- Saint-Martin-de-Belleville · LøypekartSaint-Martin-de-Belleville turistkontor
- Saint-Martin-de-Belleville · SkiområdeSaint-Martin-de-Belleville turistkontor
- Saint-Martin-de-Belleville · Heis- og løypestatusLes 3 Vallées
- Les Menuires · Saint-Martin · Vær-, heis- og løyperapportLumiplan / SEVABEL